Aklım çok karışık..

Elhan

6.Takımın Şen Dünürleri
Pro Üye
16 Mart 2008
13.115
61.637
Sorunum elini tutmak vs değil bunun abartıya kaçması.Yoksa tabiki elinden tutmak isterim ama sürekli değil.Yürürken mesela ben diyorum el ele tutuşalım diye.Otobüsteyken, otururken vs .Yemek yerken bir şey içerken rahat hissetmek istemem normal değil mi? İşe giderken benim için haftasonu olmasına rağmen o gün çalışmaması gerekirken erkenden kalkıyor ve otobüsle beraber benimle işe geliyor.Sonra eve gidip uyuyor, veyahutta işi benimle ters yönde iken ilk önce benimle beraber geliyor otobüsle sonra kendi işine gidiyor.Geçen gün arkadaşlarımla buluştuğum bir akşamdı eve dönüşte kendim gidebilirim arkadaşlarımlayım dememe rağmen beraber gidelim ben gelir seni alırım diyerek çok üsteledi.Bazı hareketleri bana çok abartı geliyor nedense?
Buldun bunuyorsun demeyeceğim ama kadınların çoğu erkeklerin ilgisinin azlığından veya olmamasından şikayetçi böyle bir ilişkiye sahip olduğunuz şanslısınız. Sizi çok iyi anlıyorum her şeyde olduğu gibi bunun da bir ölçüsü olmalı dusuncesindesiniz. Azı karar çoğu zarar misali...Arkadaşınız sevgi dolu bir insan bunu da göstermekten kacinmiyor olabilir abartı değil de doğal hali böyledir belki...Kibar, dürüst nerede nasıl davranacağını biliyorsa sizi de incitmiyorsa gözünüze gönlünüze hitap ediyorsa o kadarcik kusurunu da görmezden gelin...hiç böyle yorum yazacağım aklıma gelmezdi. Çoğu kadının hayalini yaşadığınızı da söylemeden geçemeyeceğim.