AKLIM DURDU :(

minnie84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2015
367
75
39
8aylık bebegim var kayındavelidem bakmadıgı için (bebek mevlütüyaptım ona da gelmedi)bebegime 8 aydır annem bakıyor.Gecen ay eşim kardeşinin dogumgunu için gidelim dedi,kesinlikle gitmeyecegimi masam bebegin mevlitine bile gelinmedigini söyledim.annem küslük olmaz git barış ama aynı hatayı bir daha yaparlarsa artık gitmene ben izin vermem dedi vs gittim.bu süreçte sanki hiç bişey olmamış gibi güllük gülüstünlık 1 hafta bebege annem 1 hafta kayınvalidem baktı.taa ki bu pazartesiye kadar pazartesi gunu kayınavalidem geldi.ben işe geldim eşim evde onunla kahvaltı yaparlarken annesi eşime sen tutumlu değilsin parayı savuruyırsun gitmiştin kaynana telefon almışsın ,onlar 7 kişi.(annem babam abim karısı 2 cocugu ve kardeşim)sen onlara her dogum gununde hediye alıyosun onlar sana 3 defa alıyo(eşim ben bebegim)zaten 5 sene önce nişanlıykende kaynana 120 tl ye hediye aldınız.ben size gelmiyorken evde hükmünü sürmüş çok meraklıymış senin annen olmaya vs demiş.eşimd ebunları duyup annesini evde kovmuş annemi aramış hemen bin taksiye gel çocugumu bak tek diye.annem geldi 4 gündür çocuguba bakıyor hiç bir sorun yok.perşembe günü eşimin babası bişey sormak için arıyor anlatamayınca telefona annesini istiyor ona anlatıyor.annesi torunum nasıl ne yapıyor emekliyormu ben görmeyeli 3 gun oldu hemen emeklemez vs diye sanki hiç birşey olmamış gibi konuşuyor eşimde video attım görmediniz mi diye cevap veriyor.annemin yanında konuşuldugu için o da bu konuşmalara şahit oluyor.ben sizin oyuncsagınız mıyım kızım çalışıyor diye hergün yarım saat yol gelip gece 10da evime gidiyrum gel diyosunuz geliyorum git diyosunuz gidiyorum diye eşimle kavga ettiler.kısacası bebegim 8 aylık oldu eşimin ailesi 1 ay oldu göreli daha önce yine bir sürü sorun çıkartıp çocuga bakmadılar bugunlere annem getirdi.eşimde diyor ki ben ailemle barışmışım ne güzel ailen mutlu lacagı yerde sorun çıkartıyolar annemde beni hizmetcimi görüyorsunuz diyor.tabiiki ailesi tarafından bir tok psklojik baskı bende görüyorum annesi herşeyıme karışıyor sorunlu bir ailesi var bunun farkında onlara cevabınıda eş,m veriyor ancak 3 gun sonra hiç bişey olmamış gibi hayatlarına devam ediyolar annemle eşim aynı ev içinde şuanda konuşmuyorlar eşim ayrı yerde yemek yiyor.yemegi yapan annem eşim gidip mutfakta yiyor.annem benim için o artık bitti nokta degeri yok diyor ben kafayı yıyecegim siz olsanız naparsınız.çok uzun oldu :KK43: bunun gibi sayfalarcası var ama

kavgadan sonra annesi bundan sonra ölüme gelmeyin dedi kapıyı çarptı gitti sonuçmu dün evimde pijamamla oturuyorum bana misafir almış gelmiş.ben kabaca anlattım altında daha bir çk sebebp var.dedigim gibi bebegime 40 mevliti yaptım annesini aradım ayagına gittim gelmedi bi hayırlı olsun demedi buna ragmen aradan 7 ay geçti ben gittim kusurluysak kusura bakmayın dedim çok kırgındım bunu eşime yapıyorum ama birdahaki kavgada benim için bitti dedim sonuçmu yine kavga

Eşiniz de bi tuhaf kusura bakmayın da. Çocuk oyuncağı mı bu küs barış küs barış ? Ortada bebek var hem de! Ben annenizi haklı buldum eşinizi de biraz dengesiz.

Bence anneniz abartmış. Tabi ki ne olursa olsun eşinizin annesi ömür boyu küs kalamaz ya.

Eşiniz de bi tuhaf kusura bakmayın da. Çocuk oyuncağı mı bu küs barış küs barış ? Ortada bebek var hem de! Ben annenizi haklı buldum eşinizi de biraz dengesiz.
annemde sizinle aynı düşüncede onunkiler anne babada ben onun hizmetcimiyim gel diyor geliyorum git diyor gidiyorum kızımsın sana köle olurum ama beni kullandıklarını düşünüyorum diyor.

Anneniz ve annesini idare etmek size ve eşinize düşer
Arayolu bulun kusurları lafları görmezden gelin bu yaştan sonra ikiside torunları için bunları yapıyor sizede idare etmek düşer

Bence anneniz abartmış. Tabi ki ne olursa olsun eşinizin annesi ömür boyu küs kalamaz ya.
dediigm gibi olayın sadece bir kısmı bu.artık bu patlama noktası oldu.annem yine bişey demedi ama bugun eşim anneme selam vermedi yemek verdi eliyle itti bunlarda annemin taşma noktası oldu.şuanda ben işteyim evde yine çocuguma annem bakıyor.o da ben size yardımcı olmaya çalışıyorum bir saygıyıda halediyorum diyor.

Anneniz ve annesini idare etmek size ve eşinize düşer
Arayolu bulun kusurları lafları görmezden gelin bu yaştan sonra ikiside torunları için bunları yapıyor sitede idare etmek düşer
malesef annesi artık iade edilemeyeck kadar zor bir insan.dogum günü ile anneler günü bazen bir araya geliyor.dedigi annein dogum gunu farklı sen ona 2 hediye alıyosun bana tek bu nedir bu kadar da olurmu.geçen sene tura gönderdim anneler günü hediyesi aradı söyledigi berbatti çok yetersizdi.otele kadar çicek yolladım sonuç çocuguma bile bakmıyor.dogum yaptım eve geldim 10 gün evime gelmedi.bebegim 1 hsafta yogun bakımda yattı arayıp nasıl oldu demedi bunlarda annemde birikti

dediigm gibi olayın sadece bir kısmı bu.artık bu patlama noktası oldu.annem yine bişey demedi ama bugun eşim anneme selam vermedi yemek verdi eliyle itti bunlarda annemin taşma noktası oldu.şuanda ben işteyim evde yine çocuguma annem bakıyor.o da ben size yardımcı olmaya çalışıyorum bir saygıyıda halediyorum diyor.
O zaman yapacağınız tek şey bakıcı tutup iki tarafı da idare etmek. Gelip sevip gitsinler

Anneniz niye eşinizle kavga ediyor, annesine küsmedi diyemi ?
Kusura bakmayın ne olursa olsun karşıdaki annesi kavga ederlerde barışırlarda adam silecek degil ya ailesini :işsiz:
silsin demiyorum tabiki ama küseceksede bunu diğer tarafa yansıtıp tekrar güllük gülüstanlık devam edemez dimi

O zaman yapacağınız tek şey bakıcı tutup iki tarafı da idare etmek. Gelip sevip gitsinler
düşünün birgün eşimle annesi kavga ediyorlar kavga sebebi benim tandıgım birinin dügününe gitmemiz onlar kimmişki gitmişiz diye.ben bayıldım ellerim kollarım titredi kayınvalidem yerde yatıyorum üstümden atladı gitti kendine türk kahvesi yaptı ben içerde krizler geçiriyorum nasıl oldun demedin sonuçmu ben gittim elini öptüm

Bebeginize bakici bulun. Annane babane arada bir gelip görsün.
Ücret karsiliginda mi bakiyorlar diyecegim ama hiç sanmiyorum.
Bu cocuklarini annelere baaktirmak bana tuhaf geliyor.
Hele 1 hafta biri 1hafta biri bakiyormus pinpon topumu bu çocuk.
annem bakmaya razı bakarım hergün gelirim diyor 1 saatlik yoldan geliyor gece 10da evine gidiyor sabah tekrar 9da geliyor ama bunlardan dolayı artık eşimden sogudu ve ben napacagımı bilmiyorum.

düşünün birgün eşimle annesi kavga ediyorlar kavga sebebi benim tandıgım birinin dügününe gitmemiz onlar kimmişki gitmişiz diye.ben bayıldım ellerim kollarım titredi kayınvalidem yerde yatıyorum üstümden atladı gitti kendine türk kahvesi yaptı ben içerde krizler geçiriyorum nasıl oldun demedin sonuçmu ben gittim elini öptüm
Ya gidip barışmayacaktınız, ya da geçmişe sünger çekeceksiniz. İkisi birden olmaz

annenize ne ki esinizin ailesiyle durumu
bakmak istemiyorsa bakici bulun
hiç sevmem hem iş yapıp hem başa kakanlari

X