Aklıma takıldı kaç gündür?

Merhaba herkese, benim aklıma bir şey takıldı daha önce hiç soru sormadım hesabı şimdi bu yüzden açtım. Benim neredeyse 4 buçuk yıldır bir ilişkim var, erkek arkadaşım Antalyada yaşıyor 3 senedir. Çok arkadaşı olmadığı için genelde abisinin arkadaşları ile takılıyor. Onlar da böyle genelde rus-ukraynalı sevgili yapıp birkaç ay içinde ilişkilerini bitiren insanlar genellikle. Yani öyle takılmak için sevgili oluyorlar. Sevgilimin çok böyle insanlarla takılmasını istemiyorum ve bir yandan da acaba onlara özeniyor mudur, işte acaba keşke bende biraz takılsaydım bunlar gibi, sonra ciddi bir ilişki yapsaydım diyo mudur diye düşünüp duruyorum. Biz genç yaşta sevgili olduk yani o 21 yaşında falandı. Ne bileyim bu vesvese beni yiyip bitirdi acaba pişman mıdır benimle olduğu için, acaba içinde ukde kalmış mıdır diye🥺 şu anda orada çalışıyor biraz da birikim yaptı nişanlanmayı planlıyoruz ama kaç gündür bu düşünceler kafamda kendimi yiyip bitirdim Anksiyete sorunum var zaten ekstra etkiliyor beni. Yani böyle bir durumun olması bize, ilişkimize kötü yansıyor mudur bilmiyorum, ona da soramıyorum bari buraya yazıp fikir alayım içimi dökeyim istedim. Şimdiden teşekkür ederim görüşleriniz için. 💛
Neden birden bu fikre kapıldınız?

Ona sorsana neymiş yapmadıkları?
İşte alkolden içkiden daha bisürü şeyden uzak durdu ben istemiyorum diye, bir de okulda kız arkadaşları falan vardı onlarla baya mesafe koymuştu arasında. Bir de herhalde o abileri gibi kısa süreli ilişkileri kastediyor.

Neden birden bu fikre kapıldınız?
Ya bilmiyorum bir anda aklıma düştü, aslında şimdi bide etrafında çok bi arkadaşı yok genelde abisi ve abisinin arkadaşları ile zaman geçiriyor. Bu abisinin 2 tane arkadaşının ukraynalı sevgilisi varmış, ondan sonra aklıma takıldı acaba işte diyo mudur keşke bu kadar erkenden ciddi bir ilişkim olmasaydı da az takılsaydım bunlar gibi falan diyor mudur diye düşünmeye başladım.

İşte alkolden içkiden daha bisürü şeyden uzak durdu ben istemiyorum diye, bir de okulda kız arkadaşları falan vardı onlarla baya mesafe koymuştu arasında. Bir de herhalde o abileri gibi kısa süreli ilişkileri kastediyor.
Şimdi sevgi var ve bunlardan uzak kalıyor. Sevgi azalırsa?

Evlilik düşünüyorsanız, sevgililik gibi olmayacak onu diyorum. Dağ gibi sorumluluklar, ikinizin de ailesi girecek araya. İlla ki yıpranılıyor.
Doğrudur tabi evlilik zor :) bilmiyorum ona güveniyorum neredeyse 5 senedir herhangi bir hatasına şahit olmadım ama işte bu gibi mevzular beni düşündürdü sadece, şu sıralar da nişan yapmayı düşünüyoruz ekstra bir gerildim.

Ya bilmiyorum bir anda aklıma düştü, aslında şimdi bide etrafında çok bi arkadaşı yok genelde abisi ve abisinin arkadaşları ile zaman geçiriyor. Bu abisinin 2 tane arkadaşının ukraynalı sevgilisi varmış, ondan sonra aklıma takıldı acaba işte diyo mudur keşke bu kadar erkenden ciddi bir ilişkim olmasaydı da az takılsaydım bunlar gibi falan diyor mudur diye düşünmeye başladım.
Doğruyu söylemek gerekirse yapmaması için bir sebep yok, onların eğlendiğini görürse yapabilir ve belki sizin de ruhunuz duymaz, bu aklınıza geldiyse içinizi huzursuz eden bazı şeyler olmuş demek ki

Doğruyu söylemek gerekirse yapmaması için bir sebep yok, onların eğlendiğini görürse yapabilir ve belki sizin de ruhunuz duymaz, bu aklınıza geldiyse içinizi huzursuz eden bazı şeyler olmuş demek ki
Nasıl yapmaması için bir sebep yok? Hayatında ben varım ya(!) Benim anksiyete sorunum var ve bu aralar nişan yapmayı düşünüyoruz aşırı streslendim durup durup aklıma bişey takılıyor.

X