Akmdan bana gelen mail.

PorseLenBebek

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2009
1.268
0
07.09.2006......07.09.2009...........seni seviyorum RUHUM benim :)‏
Kimden: x (x)
Gönderme tarihi: 07 Eylül 2009 Pazartesi 00:KK39:17
Kime: x@hotmail.com

--------------------------------------------------------------------------------
...ruhum benim yaşama nedenim seninle tanışmamızın üçüncü yıl dönümümüz seninle okadar mutluyum ki hiç bişey beni bu kadar mutlu edemez keşke yanında olsam gözlerine bakıp bunları söylesem ama olsun yanında olmasam bile ruhum yanında seninle okadar mutluyum ki anlatamam bitanem...ellerinden tutmayı gözlerine bakmayı okadar çok özledim ki o hele o bakışlarını be jujum özledim be ruhum bunlarda biticek aşkım inşallah böyle bir günde sana hiç olmasa bitane çiçek almayı isterdim ama onuda yapamıyorum bu benim zoruma gidiyor be aşkım böyle bir günde yanlızım ama ben seni suçlamıyorum bitanem ben ilerki zamanlrda bunları telafi edicem hergün ........hayatımın anlamına kırmızı gül gönderecem :)))))) öbür yarım herşeyim ...... seni seviyorum iyiki varsın lann iyi ki benimsin iyi ki benimlesin iyi ki doğdun .... tanışma yıldönümümüz kutlu olsun:))))))):) seni seviyorum sana yaşıyorum tek yaşama sebebim sensin ruhum benim.....kurban olurumm ben sanaaa ruhum :):):) ........................................................................................................ bugün olanlar için çok üzgünüm bitanem ama beni anla ben seni okadar kıskanıyorum ki bilemesin biliorum benimki abartıı kıskanmak ama sana yemin ediyorum ki sana yanlış her hangi bişey yapmadım özür dilerim aşkım

vay beaaa süpermiş gercekten az önce eşimle tartışıp üzerine bunu okumak hiç iyi olmadı :gitme:

" seni seviyorum iyiki varsın lann iyi ki benimsin iyi ki benimlesin iyi ki doğdun .... tanışma yıldönümümüz kutlu olsun:)))))))"

nasıl yani? aynı zamanda doğum günün mü?

X