AKP'li Faruk Çelik'in hazırlattığı videoya AKP'li Ömer Çelik'ten tepki

nuryolu

Naber kiz sinsi !
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2011
10.135
17.426
Akp Şanlıurfa milletvekili adayı Faruk Çelik'in “Mesele memleket meselesi, oyunuza dikkat edin, oyuna gelmeyin” sloganıyla hazırlattığı videoya, AKP Sözcüsü Ömer Çelik'ten tepki geldi. Ömer Çelik, Faruk Çelik’in hazırlattığı video ilişkin olarak Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Bu tip çalışmalar hiçbir şekilde AK Parti ile ilişkilendirilmemelidir” ifadelerini kullandı.
Ömer Çelik’in tepkisinin ardından söz konusu videoyu hazırlatan eski bakan Faruk Çelik de klibin, onay alınmadan servis edildiğini iddia etti.
Gün boyu sosyal medyada paylaşılan klip ile ilgili akşam saatlerinden Twitter üzerinden açıklama yapan Faruk Çelik, klipin henüz hazırlık aşamasında olduğunu, bunu servis edenler hakkında hukuki süreç başlatacaklarını duyurdu.
İlgili video şu şekilde:

haber.sol.org.tr/turkiye/akpli-faruk-celikin-hazirlattigi-videoya-akpli-omer-celikten-tepki-133566

Son düzenleme:
Kim ağlamış onu anlamadım ben, haber başlığıyla içerik alakasız?

duzenledim mudurum :KK66:
Heh tamam şimdi oldu, bu şekilde açılmalı konular, haber kaynağı da mutlaka eklenmeli, hem kurallar hemde haber sitelerinin yasal uyarıları nedeniyle, izinsiz içerik kullanmaktan yasal işlem başlatılır sonra hakkınızda.

Bu Faruk Çelik Soma Maden Faciasında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olupta, istifa etmek yerine "Soma başarımıza gölge düşürmüştür" diyen adam değil mi?

Kendi döneminde o kadar çok iş kazası oldu ki, o başarılarını (!) kaza haberlerinden dolayı idrak edemedik.

Düşün ki işvereni korumak pahasına, işçinin hayatını işverene hibe edeceksin, modern ülkelerin mükemmelleştirilmiş ve işçi hayatını herşeyden üstün tutan İSG sistemini değil 100 yıl öncenin iş kazalarını destur edineceksin, 238 işçinin ölümüne değil, başarına (!) gölge olduğuna üzüleceksin sonra da barış ve kardeşlikten bahsedeceksin.

Yemedim...

Mune Mune haberin başlığını değiştirebiliyor muyuz, paylaşırken
AKP'li Faruk Çelik'in hazırlattığı videoya AKP'li Ömer Çelik'ten tepki
haberin orjinal başlığı bu şekilde.

ya ben anlatamiyorum veya bazilari anlamak istemiyor...
haberin iceri ,cezasi,basligi,logosu ,evveli ahiri degil ,
videonun yurekte biraktigi derin hissiyati paylasmak istedim.
linksiz paylastim bu tur anlasmazliklarla karsilasmamak icin ama kural disi oldugundan kapatildi. bu sebepten haber icerigi ile paylasmak zorunda kaldim....

ya ben anlatamiyorum veya bazilari anlamak istemiyor...
haberin iceri ,cezasi,basligi,logosu ,evveli ahiri degil ,
videonun yurekte biraktigi derin hissiyati paylasmak istedim.
linksiz paylastim bu tur anlasmazliklarla karsilasmamak icin ama kural disi oldugundan kapatildi. bu sebepten haber icerigi ile paylasmak zorunda kaldim....
anlamak istemeyen bazıları kim? Mune Mune mi? ben miyim? yoksa paylaşımınızı sorgulayan başkaları mı? burasını Facebook sayfanız sandınız galiba? öyle her hoşumuza gideni paylaşamıyoruz, belli kurallar var. buraaya link koymak ve haberi hiç bir yorum yapmadan yorum olarak eklemek zorundasınız, sadece siz değil, hepimiz.
bence anlamak istemeyen sizsiniz.

anlamak istemeyen bazıları kim? Mune Mune mi? ben miyim? yoksa paylaşımınızı sorgulayan başkaları mı? burasını Facebook sayfanız sandınız galiba? öyle her hoşumuza gideni paylaşamıyoruz, belli kurallar var. buraaya link koymak ve haberi hiç bir yorum yapmadan yorum olarak eklemek zorundasınız, sadece siz değil, hepimiz.
bence anlamak istemeyen sizsiniz.
eee tamam düzenlenmis iste ,daha ne uzatiyorsun

uzatmaniz normal gelmedi bende müdahele ettim
eh iyi ettiniz o zaman. ne diyeyim, de arkadaşın kendi ağzı dili var yanılmıyorsam, kendi derdini anlatabilir, bence. neyse, buyurun siz uzattınız ne mana, diye uzatmaya kaldığınız yerden devam edin, başka işim var.

eh iyi ettiniz o zaman. ne diyeyim, de arkadaşın kendi ağzı dili var yanılmıyorsam, kendi derdini anlatabilir, bence. neyse, buyurun siz uzattınız ne mana, diye uzatmaya kaldığınız yerden devam edin, başka işim var.
konu sahibi sitede degil yoksa agzi dili var bunu hepimiz biliyoruz
benimde islerim yogun :KK3:

X