Kız İsteme Akrabalarımın ısrarı üzerine biri ile tanıştım ama ilk görüşmede bir şey hissedemedim

İlk tanıştığınız insandan elektrik alamadığınız zaman sonradan aldığınız oldu mu

• Evet oldu

OY: 3 27,3%
  • İlk görüşte olmadıysa sonradan olması zor

OY: 2 18,2%
  • Hemen kestirip atma biraz zaman tanı

OY: 6 54,5%

• Ankete Katılan
    11

hly_dnz1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2020
6
1
26
Ben Aralık ayında nişan attım anlaşamadım onunlada bir akrabam vesilesi ile tanıştım ve çok iyi insan olduğunu düşünüp evet demiştim 3 günde bana karar vermemi söylediler o an bir buhran yaşamıştım aklım durmuştu sanki iyi bir kısmet olduğunu düşündüm hissimin zaman geçtikçe seveceğimi söylediler bende böyle bir şey hiç yaşamadığım için onlara inandım açıkçası. Almanyada yaşanacaktı durumları iyi olur diye ailem bu durumda olumlu düşünmüştü ama fikri bana bırakmışlardı sonra ben zaman ilerledikçe her söylediği kelime bana batar oldu ama çocuk çok iyi biri bende sıkıntı var sanırım ailem benim kimseyi seve bileceğime inanmıyor sanırım böyle yapınca biri daha çıktı karşıma nişan atınca teyzemin kızı eşinin akrabasını bana yakıştırmış ve söyledi bende tanımadan bir şey söyleyemem dedim tipi bana hitap etmiyor ama çocuk çirkin değil sadece bana hitap etmiyor kumral 1.75 boylarında yeşil gözlü fena sayılmaz aslında ama ben etkilenemedim o his bana geçmedi mesajlaşırken iyi aslında ama Görüşünce o his geçemedi bana ben sesiz biriyim oda öyle olunca konuşucak konuda bulamıyoruz ve evlenirse eşiyle annesiyle oturacak annesini tek başına yaşayamaz ama bende bu durum beni düşündürüyor biraz rahata alıştığım için olabilir en basiti istediğim gibi uzanamam yanlız da kalmamız çok mümkün olmaz ev de büyük değil öyle olsa bir ihtimal tamam dersin ama bilmiyorum aklım karışık his sonradan gelir mi anne çok iyiymiş teyzemin kızı dedi çok seviyormuş ve hem anne hem de baba olmaya çalışmış bugüne kadar buda artı gözümde güçlü kadın Ama aynı evde ne kadar olur bilmiyorum bir akıl verin his ve anne konusunda lütfen bilgilerinize ve tecrubelerinize ihtiyacım var

Ilk sefer de birşey hissetmeden olur demişsin ama olmamıs. Bence aynı hatayı tekrar yapma.
Hem dünyanın en mükemmel annesi de olsa aynı evde olmaz.
Yaşin kaç?

Ben eşimi ilk gördüğümde çok çok etkilendim dolayısıyla sorunuzun cevabını şahsen yaşamadığım için ben veremem lakin ilk zamanlarda birbirinden hoşlanmayıp daha sonra alışan hisleri sonradan olumlu yönde değişen bi çok çift var yani bunun çok örnekleri var ama Aynı Ev mevzuu hiç aklıma yatmadı hatta ve hatta ASLA olmazzz

Sakın ama sakın annesi ile yaşamayı kabul etme. Ben de evlendim ve sadece 4 ay evli kaldım. Anne ne kadar iyi olursa olsun (ki bekarken öyle görünyolar ama evlendikten sonra değişiyor) ev ev üstüne olmaz, asla da rahat edemezsin zaten

Sakın ama sakın annesi ile yaşamayı kabul etme. Ben de evlendim ve sadece 4 ay evli kaldım. Anne ne kadar iyi olursa olsun (ki bekarken öyle görünyolar ama evlendikten sonra değişiyor) ev ev üstüne olmaz, asla da rahat edemezsin zaten
Katılıyorum 100de 100 haklı. Dışardan herkes iyidir aynı evon için farkli oluyor. Hem onlar anne oğlan eski düzenleriyle yaşayacaklar. Sen fazladan gelmiş olacaksın, hiç bir söz hakkin ve düzenin olmayacak.

Katılıyorum 100de 100 haklı. Dışardan herkes iyidir aynı evon için farkli oluyor. Hem onlar anne oğlan eski düzenleriyle yaşayacaklar. Sen fazladan gelmiş olacaksın, hiç bir söz hakkin ve düzenin olmayacak.
Aynen öyle. Birbirlerine alışmış oluyorlar ve üçüncü bi kişiyi kabullenemiyolar. Daha sonrasında her şeyin göze batıyor. Kendi evinin hanımı olamıyorsun. Hayallerini gerçekleştiremiyosun. En basitinden cinselliği bile istediğin gibi yaşayamıyorsn. (cinsellik benim için önemli değil deme. Evlenince en önemli konulardan biri oluyor)

Aynen öyle. Birbirlerine alışmış oluyorlar ve üçüncü bi kişiyi kabullenemiyolar. Daha sonrasında her şeyin göze batıyor. Kendi evinin hanımı olamıyorsun. Hayallerini gerçekleştiremiyosun. En basitinden cinselliği bile istediğin gibi yaşayamıyorsn. (cinsellik benim için önemli değil deme. Evlenince en önemli konulardan biri oluyor)
Hayır öyle demiyeceğim evlenince değiştiğini biliyorum gözlemlediğim kaadarıyla evlenince sadece erkek değişmiyor kadında değişiyor bende anne ile aynı kalmak istemem rahatlık bakımından ama onun başka bir çaresi yok tek annesi bir evde yaşayamaz ama bende böyle hayal etmemiştim en başındayken ben en iyisi fikrimi söyleyim kimse üzülmesin sonra değil mi

Evet hiç bişe olmadan söyle. Açıklama yapmak zorunda da değilsin zaten. Ben düşündüm de bizden olmaz bence birbirimizin daha fazla vaktini almayalım de. (keşke vaktinde benide böyle uyaran biri olsaydı)

Evet hiç bişe olmadan söyle. Açıklama yapmak zorunda da değilsin zaten. Ben düşündüm de bizden olmaz bence birbirimizin daha fazla vaktini almayalım de. (keşke vaktinde benide böyle uyaran biri olsaydı)
Teşekkür ederim fikrim biraz netleşti sadece onu üzmek istemiyorum keşke böyle bir durum olmasaydı nasıl hayır diyeceğimi düşünüyorum insan olarak iyi ve kafa yapımızda uygun gibi belki zamanla hissi yakalardım ama anne iyide olsa benimde bir hayatım olmasını tercih ederim :KK42:

Teşekkür ederim fikrim biraz netleşti sadece onu üzmek istemiyorum keşke böyle bir durum olmasaydı nasıl hayır diyeceğimi düşünüyorum insan olarak iyi ve kafa yapımızda uygun gibi belki zamanla hissi yakalardım ama anne iyide olsa benimde bir hayatım olmasını tercih ederim :KK42:
Eğer kararından dönmezsen kendin için en iyisini yapmış olacaksın inan bana. Mutluluklar seninle olsun ♥️

Eğer kararından dönmezsen kendin için en iyisini yapmış olacaksın inan bana. Mutluluklar seninle olsun ♥
Teşekkür ederim en azından hissim yokken hayır diyim yoksa benim için de belki hayır demesi zorlaşır teşekkür ederim kime dediysem hepsi aynısını dedi bunu yapmazsam delilik olur çok teşekkür ederim tecrubenizi benimle paylaştığınız için Hoppa

Teşekkür ederim en azından hissim yokken hayır diyim yoksa benim için de belki hayır demesi zorlaşır teşekkür ederim kime dediysem hepsi aynısını dedi bunu yapmazsam delilik olur çok teşekkür ederim tecrubenizi benimle paylaştığınız için Hoppa
Eğer kararından dönmezsen kendin için en iyisini yapmış olacaksın inan bana. Mutluluklar seninle olsun ♥
Söyledim biraz üzüldüm sanki nişanlımdan ayrılınca hiç üzülmemiştim ama bu farklı oldu biraz his varmış demekki ama sizin yaşadığınız olayıda yaşamak istemiyorum hakkımızda hayırlısı olsun ne diyim :110:

Belki şimdi 1 2 gün üzülürsün ama sonra bi ömür üzülmek zorunda kalırsın. Bence en iyisini yaptın. Hakkında hayırlısı olsun

22 yaşındasin nişan atmışsın acelen ne insan 30 lara doğru buluyor sevdiği anlaştığı insanı

X