akşam 6'dan sonra yemek yememek

ayddilekk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2011
63
0
öncelikle meraba :) hemen konuya giriyorum boyum 162 kilom 69 uzun süredir diyet yapıyorum elma sirkesi diyeti vs vs ... şimdi tekrar kilo almaya başladım ve 3 ay içinde tekrar kilo vermem gerek fikirlerinize ihtiyacım var 6'dan sonra yemek yemicem yarından itibaren kahvaltı yeerine k-fleks yicem ara öğün meyve tüketicem akşam altıda ekmeksiz hafif bi yemek veya sabah normal kahvaltı akşam k-flex sorunum şu ki ben erken kalkamıyorum öğlen uyanıyorum bu yüzden kilo veremiceğim söylendi :KK43: fikir verin lütfennnnnnEn Büyük TÜRKİYE

topri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2010
94
0
merhaba.diyetinde başarılar dilerim.kilo vereceğine eminim.zamanla sporu da ekle hayatına.:13:

myzt

Meleklerim kızlarım sağlıcakla gelin inşallah
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2011
15.579
4.011
Bol su ve yeşilçay eşliğinde sporada devam et.. Bende kilomdan memnunum ama 6 dan sonra birşey yemiyorum gerçekten etkisini görüyorum göreceksinde ..
Çok uyumak hiçbir şekilde iyi değil .. Zinde olamıyor hantallaşıyorsun .. Erken kalkmaya alıştır kendini..

Hadi bakalım kolay gelsin..
Azmine başarılar
:KK34:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1529 gün geçti.

ayddilekk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2011
63
0
çok çok çok teşekkürler :13: umarım başarılı olucam spor olarak yürüyorum bol bol zaten hareketliyimdir... ancak erken kalkamıyorum malesef ama çok uyumuyorum geç yatıyorum 8 saaty uyuyorum yani ama kesinlikle erken kalkamıyorum çok denedim ama olmuyor şaka gibi dimi :)

Behamer

tontin tinton
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2009
1.473
13
cnm ya bende diyorum aksam altı bilemedin yediden sonra bişey yemicem diye ama her aksam bozuyorumm

bende sana katilimmm yarın bende başliimmm

beraber zayıflayalım :KK1::KK1::KK1:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3015 gün geçti.

ayddilekk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2011
63
0
ay süper oldu bu inan yanlız olunca hevesin gidiyo pes ediyosun amaaannnn yarın başlarım yarın başlarım diyip şiiştikçe şişio insan benim mayısa kadar vaktim var çok hırslandım şimdi zayıflıycammmmmm :)) pazartesinden pazartesiye kilolarımızı yazalım bakalım nasıl olucak canım:KK49::KK49:

Behamer

tontin tinton
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2009
1.473
13
ay süper oldu bu inan yanlız olunca hevesin gidiyo pes ediyosun amaaannnn yarın başlarım yarın başlarım diyip şiiştikçe şişio insan benim mayısa kadar vaktim var çok hırslandım şimdi zayıflıycammmmmm :)) pazartesinden pazartesiye kilolarımızı yazalım bakalım nasıl olucak canım:KK49::KK49:

canım okey anlastık

benm kendimce 15 kilo fazlam var

pazat-rtesinden pazartesine kilo kaybını yazalım

sewindim bende

artık sorumluluk sahibiyim sana karsı tabi sende bana karsı:KK1::KK1::KK1::KK1:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3015 gün geçti.

myzt

Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2011
15.579
4.011
6dan sonra birşey yok ama bende hakem olayım :KK9::KK9:
Canınız isticek kıvrancaksınız ama yemek yok :KK20:

Yeşilçay içmelisiniz kesinlikle göbeğimin olmayışını buna borçluyum ben :KK17:
Bol su :nazar:Zayıflığımıda buna borçluyum
:KK34::KK34::KK34:

Hadi bakalım hmm kontrole gelcem :KK9:

Kolay gelsin canlar
:KK16:

ayddilekk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2011
63
0
6dan sonra birşey yok ama bende hakem olayım :KK9::KK9:
Canınız isticek kıvrancaksınız ama yemek yok :KK20:

Yeşilçay içmelisiniz kesinlikle göbeğimin olmayışını buna borçluyum ben :KK17:
Bol su :nazar:Zayıflığımıda buna borçluyum
:KK34::KK34::KK34:

Hadi bakalım hmm kontrole gelcem :KK9:

Kolay gelsin canlar
:KK16:

sende ayrı bi güzellik kattın şimdi teşekkürlerrrr incecik olcazz bizde :)) su konusunda haklısın ben gün 2 litre içebiliorum anca :KK37:

myzt

Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2011
15.579
4.011
Bak demin bi topikte paylaştım sende faydalan canım,,,

Kesinlikle denemelisin şu şişeler varya bunlardan bende 2 tane var .. Üzüm şırası bunlar tabi :KK9:
Tipi itibari ile çok çabuk bitiyormuş gibi geliyor içinde ki su sana ..
Düşün bi tanesi 1lt 2 tane iç 2 lt .. Genelde günde 3 şişe içiyorum ben eder sana 3 lt
Ben bunlarla alıştım sır bunda .. Başka 1 lt lik şeylerde içmek gelmiyor içimden :KK9:
Bunlar hemen bitiyor özellikle büyük bardak kullan ...

Bak bunu kesin dene işine yararsa dualarını bekliyorum evlenücümde :KK9::127:
Büyüğü ama küçüğünü boşver, büyüğünden alıver
5104979146ba457d8b9b820d12ec7b74ProductDetail.jpg

AkhyLs

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011
2.493
63
öncelikle meraba :) hemen konuya giriyorum boyum 162 kilom 69 uzun süredir diyet yapıyorum elma sirkesi diyeti vs vs ... şimdi tekrar kilo almaya başladım ve 3 ay içinde tekrar kilo vermem gerek fikirlerinize ihtiyacım var 6'dan sonra yemek yemicem yarından itibaren kahvaltı yeerine k-fleks yicem ara öğün meyve tüketicem akşam altıda ekmeksiz hafif bi yemek veya sabah normal kahvaltı akşam k-flex sorunum şu ki ben erken kalkamıyorum öğlen uyanıyorum bu yüzden kilo veremiceğim söylendi :KK43: fikir verin lütfennnnnnEn Büyük TÜRKİYE

kesinlikle öğlen kalkmayın sabah 10 gibi fln kalkıp güzelce kahvaltınızı yapın k flexi ara öğünde tavsiye ederim ben bu sayede çok kilo verdim. akşam 8 den sonra yemek ve meyve kesinlikle yemedim yeşil çay içtim. günde 1 lt sıcak su 1 lt normal su tükettim tavsiye ederim