Alaturka tuvaletten idrar sıçradı içime kurt düştü lütfen yardım edin

Stanislao

Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2022
89
91
23
Merhaba tatil için alanyaya geldik yol üstünde araştırma hastanesinin tuvaletini kullandık büyük tuvaletimi yaptım ve yukarıya doğru idrar sıçraması bir oldu cinsel ve anüs bölgeme geldi affedersiniz. normalde böyle şeylere dikkat ederim ama dalgınlığıma geldi. acelemiz var diye hızlıca peçeteleri ıslatıp sildim bir de arabaya gidince ıslak mendille sildim şu an yoldayız ama içim hiç rahat değil hastalık bulaşma enfeksiyon kapma riski var mıdır

Lütfen bir şey yazın tatilim başlamadan zehir oldu
Eczanelerde kadınlara cinsel bölgeler için yıkama jelleri var onlardan temin edip alt bölgenizi her wc den sonra yıkayabilirsiniz böylelikle birşey bulaşmış olsada belki bir nebze temizlenmiş olur. Aklıma bir tek bu geliyor

Evet gördüm. Onda da sifonu çekince pislik kanalizasyona gidiyor. Birikmiyor ki. O su temiz su oluyor.
bazı yerlerde giderde kapak olmuyor mesela benim iş yerimde yok tuveletini yapıp sifonu çeksende aynı yanı kapak olmayınca direkt yapınca sıçrama ihtimali çok yüksek

Merhaba tatil için alanyaya geldik yol üstünde araştırma hastanesinin tuvaletini kullandık büyük tuvaletimi yaptım ve yukarıya doğru idrar sıçraması bir oldu cinsel ve anüs bölgeme geldi affedersiniz. normalde böyle şeylere dikkat ederim ama dalgınlığıma geldi. acelemiz var diye hızlıca peçeteleri ıslatıp sildim bir de arabaya gidince ıslak mendille sildim şu an yoldayız ama içim hiç rahat değil hastalık bulaşma enfeksiyon kapma riski var mıdır
Betimleyici anlatım hımm :işsiz: arabada da ıslak mendille mi sildiniz:KK51: wcnin deliğini o derece denk getirmek de bi meziyet ha onu söyliyim:KK9:ben sıcrayan boklu sudan degıl de ellerinizden şüpheliyim bol sabun ve kolonya dezenfektan etil alkol falan ne varsa sürdünüz inşallah :kusmuk:

Bu kadar evhamli olacak ne yaşadınız ki hani ordan birşey olmazda herseyi bu kadar kafayi takarsaniz daha kotu saglik sorunları yakanizi birakmaz

Ama hastane gibi bir yerde insanların idrarı geldi siz olsanız evhamlanmaz mısınız
Bende evhamlanirdim canım

Ki hastalıkta kaparsin endisende haklısın
Sirke sağlam bir antiseptiktir bulabilirsen bir çay kaşığı sirkeyi pamuga dök
Üstüne bir yemek kaşığı da su döküp vajinani sil
Anüs için ayrı pamuk hazırla yine aynı şekilde
Gerçi anusten bişey olmaz kolay kolay da, olsun

• Beğen
Reactions: The
Bende evhamlanirdim canım

Ki hastalıkta kaparsin endisende haklısın
Sirke sağlam bir antiseptiktir bulabilirsen bir çay kaşığı sirkeyi pamuga dök
Üstüne bir yemek kaşığı da su döküp vajinani sil
Anüs için ayrı pamuk hazırla yine aynı şekilde
Gerçi anusten bişey olmaz kolay kolay da, olsun
Teşekkürler otele geldik duş aldım yıkadım güzelce

Yol üstünde benzinlik falan dururken araştırma hastanesinin tuvaletini neden kullandınız? Acelemiz vardı demişsiniz ama daha uzun iş değil mi oraya girmek?

X