Aldatildigimi öğrendim

Sare1986

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2021
68
45
38
14 senelik evliligm 2 tane çocuğum var biri 13 biri 8 yasinda 10 gün once eşimin ayni yerde çalıştığını bir kadinla 1 seneye yakındır konuştuğunu öğrendim ve bu kişide evli iki çocuğu var eşimden küçük bir bayan bana üzüm zamandır ilgisiz soğuk tavırları vardı sonra tlfnnunu kurcalayinca bu kişinin numarasını gördüm face üzerinden görüşmelerini gördüm çok büyük kavga ettik iş için evden çıkınca ailemi aradim onların yanına gittim.sonra beni aramaya başladı ailem dedim haberim yok deyin heryerde beni aramış ortak bir arkadaşimiz vardi esiyle birlikte terminalleri falan beni aramışlar sonra kardeşim aramış ağlamış ne olur ordaysa söyleyin diye oda burda seninle görüşmek.istemiyor demis geldi sonra ağlıyor yalvarıyor sen olmazsan ölürüm biterim ne olur affet ben yanlış yaptım beni kendi aradi Bende karşılık verdim yanlış yaptım pişmanım çocuklarımız icin bana 1 şans ver diye bende aklımdan çıkaramıyorum bana soğuk davranıp yanımda olmadigi zamanlar geliyor aklıma sana herseyi unutturacagim kendimi affetirecegim diyip duruyor silemiyorum kafamdan kabullenemyrm ama çocuklarım anne babamla ayrılacakmsn ne yapacağız biz babam.olmayacakmi deyip duruyor lar ailemin yanına gitsem bir isim yok durumum yok

1 yıllık mevzuymuş yeni değil ki, siz öğrenmeseniz daha uzun süre saklayacaktı.. adamın pişmanlığı yalan.. pişman olan adam kendi gelir söylerdi af dilerdi.. bu adam ikinizi birden daha uzun süre idare edemediği için üzgün sadece.. pislik adam affederseniz tekrar yapacağından şüpheniz olmasın.. bir kere yapan hep yapar..

14 senelik evliligm 2 tane çocuğum var biri 13 biri 8 yasinda 10 gün once eşimin ayni yerde çalıştığını bir kadinla 1 seneye yakındır konuştuğunu öğrendim ve bu kişide evli iki çocuğu var eşimden küçük bir bayan bana üzüm zamandır ilgisiz soğuk tavırları vardı sonra tlfnnunu kurcalayinca bu kişinin numarasını gördüm face üzerinden görüşmelerini gördüm çok büyük kavga ettik iş için evden çıkınca ailemi aradim onların yanına gittim.sonra beni aramaya başladı ailem dedim haberim yok deyin heryerde beni aramış ortak bir arkadaşimiz vardi esiyle birlikte terminalleri falan beni aramışlar sonra kardeşim aramış ağlamış ne olur ordaysa söyleyin diye oda burda seninle görüşmek.istemiyor demis geldi sonra ağlıyor yalvarıyor sen olmazsan ölürüm biterim ne olur affet ben yanlış yaptım beni kendi aradi Bende karşılık verdim yanlış yaptım pişmanım çocuklarımız icin bana 1 şans ver diye bende aklımdan çıkaramıyorum bana soğuk davranıp yanımda olmadigi zamanlar geliyor aklıma sana herseyi unutturacagim kendimi affetirecegim diyip duruyor silemiyorum kafamdan kabullenemyrm ama çocuklarım anne babamla ayrılacakmsn ne yapacağız biz babam.olmayacakmi deyip duruyor lar ailemin yanına gitsem bir isim yok durumum yok
Çocuklar icin evet zor ama alısacaklar siz bu şüpheyle mi yaşayacaksanız bir ömür boyu? Fark etmeseydiniz devam edecekti ki aynı yerde çalışıyormuş yine devam edecek suan konfor alanından çıkmak istemiyor evde herseyini hazır yapanı var nasıl olsa
Çok boşanma havası sezmedim sizden
Ama affederseniz devamı gelecek ona göre affedip devam edin.

İşyerine, kadının kocasına kadar herkese duyurup ayrılacaksıniz, aldatilmanin karşılığı budur bence ama boşanmayacak gibi duruyorsunuz, hemen affedip eski düzeninize dönmeyin bari.

Kadın bekar olsaydı eşiniz peşinizden gelmezdi muhtemelen ama kadın evli ve boşanmak da isteniyorsa, yapacak birşeyi kalmıyor geriye.

siz yakalamasanız devam edecekti şu an elinden kaçırdıklarına pişman olup ağlıyor bence bir de konuşmanın içrekileri nasıl acaba? eğer devam edeceksebiz de o iş yerinden ayrılmasını isteyin

Ben olsam affetmem ama anne olmadığım için szi tam anlayamam tabi. Aklıma gelir sürekli ve içim almaz

Hata dediğiniz bi gece, bilemedin bikac hafta falan olur, tabii o da kabul edilemez. Adam düzeninden olucak, nafaka vericek, donlarini kim yikiycak siz giderseniz? Asla pişman olduğunu düşünmüyorum pişmansa bi sene içinde pişman olsaydı siz öğrenmeden, kesseydi ilişkisini. Bunu yapan adam bidaha aldatır, hele dönerseniz nasılsa iki ağlayınca donuyo cesareti yok diye daha çok aldatır, pişkin pişkin aldatır, haberiniz olsun. Dönmeye niyetiniz var belli ki, bidaha yapacağını bilerek dönün.

Siz öğrenmeseniz hala konuşup görüşmeye devam edecekti. Sizsiz cocuklarsiz yapamayacagini bastan dusunecekti. Zerre pismanligi yok bu kisinin. Kendinizi kandirmayin. Cocuklariniz buyuk bu sizin icin buyuk avantaj en kotu sartla asgari ucretli bir iste calisirsiniz sizi kabul eden bir aileniz de var sonra bi ev tutup duzeninizi kurarsiniz. Bu kisiyle nasil ayni yataga gireceksiniz artik?

Geri dönerseniz sizi yine aldatacak. Hatta bu sefer daha rahat yapacak bunu çünkü sizin gidemeyeceğinizi bilecek. Çocuklarınız çok çok küçük değillermiş. Aileniz bakarken siz işe girip çalışabilirsiniz. Ayrıca o eşinizin küçük aklıyla bulduğu bahanelere kanmayın lütfen. Adam bir sene boyunca aldatıp bir de üstüne ilk adımı o attı diyebiliyor. Bu kadar da utanmaz ve arsızmış eşiniz. Pes diyorum.

X