ALDATILDIM 2 yaşında bir çocuk 3 aylık hamileyim

2. bebeğin kaderine benzer bir kaderim var. keşke bebekken ölseydim dedim hep. hala aynı hissi taşıyorum. o zamanlar annem dahil herkesin de bunu istediğini düşünüyorum. madem yaptınız mutlu ve istekli bir anne olma sorumluluğunuz var. bebek hisseder

Hadi bu konu neyse ama evliyken evli birinden hamile kalan kadına da aldırma demek çok saçma geliyor bana. Çocuğa ömür boyu kara leke, kim evliyken evli birinden olan bir çocuk olmak ister ki?
Adam çok zenginse garanti olsun diye isteyenler olabilir 😁 artık insanları anlamak mümkün değil.

Merhaba
Burada devamlı başka yaşantıları okuyup okuyup üzülürdüm. Şuan hamile hamile ağlayarak ben konu açıyorum..
Nerden başlayacağımı bile bilmiyorum 5 yıllık evliyim eşim ile tanışıklığımız 10 seneyi buluyor.. ama malesef defalarca aldatıldım. Devamlı internetten başka hesaplar açıp başkalarına yazmalarına şahit oldum.. ozamanda ufak oğluma hamileydim. Ailelerin baskısı. Onun yalvarmaları birdhaa yapmayacağımm demeleriyle barıştım cocuğum babasız büyümesin diye. Ve okdr şeyide yapsa malesef deli gibi sevdiğim için…
İstemeden oldu ama oldu 2. Cocuğa hamile kaldım. 14 haftalıkk oldu malesef gene ozaman açtığı hesabı kullandığını fark ettim.. evden yolladım. 2 hafta oldu bir tane karnımda bir tane 2 yaşında kucağımda.. oğlum her gün babam nerde diye sorup duruyor ama onun okdr şeyden sonra bir özrü bile yok. Cocuğunu bile görmeye gelmiyor. Ağlamaktan gözlerim şişti artık hamileyim onun umrumda bile değil..

insan hak etmediği şeyleri yaşayıp birde pişman olmayan bir insanla karşı karşıya kalması ne kadar acı. Eminim de suan hayatında başkası bile var. Dilekçeyi yazdım davayı açacağım. Ama içimin acısı yangını geçmiyor… ağlamaktan uyku uyuyamıyorum.. Napıcağımı bilmiyorum. Herkes boşa gitsin onun içinmi ağlıyorsun diye yorumlar yapacak eminim. Ama ben sevdiğim insan mutlu mesut cocuklarımı büyütmekten başka birşey istemedm. Şuan bu yaşadıklarım cok zoruma gidiyor..

Tek başıma doğum yapacağım 2 cocuğumu tek başıma büyüteceğim.. hep bir yanları eksik büyüyecekler korkusu aklımdan çıkmıyor 😭😭😭😭😭 oğlum akşama kadar camda babam nerde nereye gitti diyip duruyor nasıl dayanıcam bilmiyorum …
Büyüyünce neden ayrıldın babamdan senin yüzünden de diyecek bir süre bunlar ayrılıkta normal/olağan şeyler. Canınızı yakacak zaten hiçbir kadın bu süreci çocuğu ile güle oynaya geçirmiyor. Ama günün birinde sizi anlayacaktır. Ayrıca eski eşiniz evlenip başka bir yuva kurabilir dışarıdan çok mutlu gözükebilirler ama neticede şunu hatırlayın hep o sadakatsiz bir insan, ihanet eden bir tip. Boşverin gitsin. Keşke 2. Bebeği ilk haftalarda düşünmeseydiniz madem eş sadakatsiz.

Mesleğiniz varmı olanları kabul edip dik duracaksın gerekiyorsa ailenden destek alacaksın ve ayrılacaksın, ailen arkanda duruyorsa yola devam durmuyorlarsa yatağını adamdan ayıracaksın aids hastalığına kapılmamak için arkadaşca eşinle yaşayacaksın bedelini ödesin

X