Aldatıldım Mı?

pelinn86

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2021
2
2
37
Merhaba kizlar ben araniza yeni katildim. Yazim biraz uzun olacak okudugunuz icin simdiden cok tesekkur ederim. Esimle 4 yillik bir sevgililik döneminden sonra evlendik, 2 yillik evliyiz. Birbirimizi cok severek evlendik. Esim sakin karakterli bana bagli biridir. Yani en azindan ben oyle saniyorum. Kendisi bilgisayar muhendisi ve kamuda calisiyor. Bende kutuphaneci olarak kamuda calisiyorum. Bu arada aramizda 5 yas var ben ondan buyugum. Bir kac ay evvel, esime transkrip lazim olmustu. O da okuluna gitti. Ne olduysa orda olmus zaten. Normalde esimin telefonu hep ortada durur.

Telefonunda sifre var ama ben biliyorum sifreyi. Kendisi bana soylemisti. Soruna gelecek olursak, gecenlerde kiz kardesimle whatsapdan goruntulu konusuyorduk. Ancak benim sarjim bitince telefonum kapandi. Esimin telefonunu aldim ve gorusmeye ondan devam ettim. Gorusmeyi kapattiktan sonra whatsapdan bir konusma dikkatimi cekti numara kayitli degil.

Gorusmeye tikladigimda bir bayan. Konusmalara baktigimda esimin eski kiz arkadasindan geldigini anladim. Ve gercekten cok sinir bozucu. İlk mesaji kiz atmis
Kendini tanitip selam vermis esimi okulda gordugu falan soylemis.

Mesaja karsilik esimden cevap yok kiz tekrar mesaj atmis.
Neden yanit atmiyorsun diye esimden yine cevap yok. Kizin ucuncu mesajina esim yanit atmis sizi tanimiyorum karistiriyorsunuz sanirim diye. Daha sonraki konusmalarda kiz kendini iyice tanitmis ve biraz konusmuslar.

Eski defterler falan acilmis kiz bizi neden yarim biraktin diye bir mesaj atmis. Esimde oyle gerekiyordu demis.
Yaklasik 1 hafta kizla mesajlaşmışlar . Esim evli oldugunu vs yazmis. Esim hep hep sizli bizli konusmus. Ama kizin niyeti hic iyi degil gibi geldi. Konusmalarinda sanki bir bolumu yok gibi. Esime bu durumu sordugumda bana aramizda bir sorun olmasin diye anlatmadim dedi ama bazi kacamak cevaplarida olmadi degil. Konuşmaların devami nerde diyorum bu kadar diyor yalan konusma diyorum bana guvenmiyormusun diyor.

Ama eminim ki bir kismi silinmis gibi. Esim istersen kizi ara sor benim saklayacak bir seyim yok diyor. Kendi yapisti diyor. Tabi bu olay benim guveni cok sarstigi icin buyuk tartisma cikti aramizda.
Kiz universitede arastirma gorevlisiymis. Ayni bolumde okumuslar uzun sure sevgili olmuslar. Sonra ayrilmislar. Esimle aramiz cok kotu bozuldu acaba baska seyler de konusuldu mu hic yuz yuze gorustuler mi kafamda bu gibi sorular var. Ne yapacagimi bilemiyorum esimle bir kac gundur konusmuyoruz. Kizlar sizce bu aldatmaya girer mi? Bundan sonra nasil davranmaliyim?

Ben burda bir aldatma görmüyorum açıkçası adam peşinen evliyim demiş hep sizli bizli konuşmuş. zaten başta kurtulmak için manevra yapıp tanıyamadım da demiş. Uzun, 1 hafta konuşmasını ben de anlayamadım açıkçası madem istemiyordu konuyu kapatacaktı. Bana boş yere şüpheleniyorsunuz gibi geldi buluşma olduğunu da sanmıyorum.

1.si konuşmaların bır kısımını sılecek olsa hepsını yokederdı. bence bi kısmı silinmemiş öyle gelmedi bana. 2.si kız malın gözü ve takıntılı geldı, evet yapışmış. 3.sü eşiniz siz bizli konuşmuş belkı başta sallamadı pek konuşmadı vs ama tabiiiiki de engellemesi gerekiyordu. aldatma değil bence şuan için, fakat hatası tabıkı sız kızacaksınız sorun olmasın dıye soylemedı sıze ona göre ama sıze anlatması şarttı. takıpte olun. ve bu konuyu açmayın. ama hep tetıkte olun şifre fılan yok olmamalı şu saatten sonra geçti o şifre koymalar vs koyamaz yanı eşiniz. oyle bı luksu de kalmadı.

Merhaba kizlar ben araniza yeni katildim. Yazim biraz uzun olacak okudugunuz icin simdiden cok tesekkur ederim. Esimle 4 yillik bir sevgililik döneminden sonra evlendik, 2 yillik evliyiz. Birbirimizi cok severek evlendik. Esim sakin karakterli bana bagli biridir. Yani en azindan ben oyle saniyorum. Kendisi bilgisayar muhendisi ve kamuda calisiyor. Bende kutuphaneci olarak kamuda calisiyorum. Bu arada aramizda 5 yas var ben ondan buyugum. Bir kac ay evvel, esime transkrip lazim olmustu. O da okuluna gitti. Ne olduysa orda olmus zaten. Normalde esimin telefonu hep ortada durur.

Telefonunda sifre var ama ben biliyorum sifreyi. Kendisi bana soylemisti. Soruna gelecek olursak, gecenlerde kiz kardesimle whatsapdan goruntulu konusuyorduk. Ancak benim sarjim bitince telefonum kapandi. Esimin telefonunu aldim ve gorusmeye ondan devam ettim. Gorusmeyi kapattiktan sonra whatsapdan bir konusma dikkatimi cekti numara kayitli degil.

Gorusmeye tikladigimda bir bayan. Konusmalara baktigimda esimin eski kiz arkadasindan geldigini anladim. Ve gercekten cok sinir bozucu. İlk mesaji kiz atmis

Neden yanit atmiyorsun diye esimden yine cevap yok. Kizin ucuncu mesajina esim yanit atmis sizi tanimiyorum karistiriyorsunuz sanirim diye. Daha sonraki konusmalarda kiz kendini iyice tanitmis ve biraz konusmuslar.

Eski defterler falan acilmis kiz bizi neden yarim biraktin diye bir mesaj atmis. Esimde oyle gerekiyordu demis.
Yaklasik 1 hafta kizla mesajlaşmışlar . Esim evli oldugunu vs yazmis. Esim hep hep sizli bizli konusmus. Ama kizin niyeti hic iyi degil gibi geldi. Konusmalarinda sanki bir bolumu yok gibi. Esime bu durumu sordugumda bana aramizda bir sorun olmasin diye anlatmadim dedi ama bazi kacamak cevaplarida olmadi degil. Konuşmaların devami nerde diyorum bu kadar diyor yalan konusma diyorum bana guvenmiyormusun diyor.

Ama eminim ki bir kismi silinmis gibi. Esim istersen kizi ara sor benim saklayacak bir seyim yok diyor. Kendi yapisti diyor. Tabi bu olay benim guveni cok sarstigi icin buyuk tartisma cikti aramizda.
Kiz universitede arastirma gorevlisiymis. Ayni bolumde okumuslar uzun sure sevgili olmuslar. Sonra ayrilmislar. Esimle aramiz cok kotu bozuldu acaba baska seyler de konusuldu mu hic yuz yuze gorustuler mi kafamda bu gibi sorular var. Ne yapacagimi bilemiyorum esimle bir kac gundur konusmuyoruz. Kizlar sizce bu aldatmaya girer mi? Bundan sonra nasil davranmaliyim?
İlk reaksiyonu oldukça yerinde olmuş. Cevap vermemiş, tanımıyorum sizi demiş. Tam dedim ki bravo, herhalde engeller geçer bundan sonra da.

ancak sizli bizli bile olsa 1 hafta eski sevgilisiyle ne diye konuşuyor???

aldatma denilemez tam olarak ancak oldukça rahatsız edici bir durum.

ben çok gerilir ve bir süre soğurdum muhtemelen. Hatta kavga bile edebilirdim.

evli erkek/kadın eski sevgilisi ile “ bizi niye yarım bıraktın” lı bir muhabbetin içinde olamaz. Nokta.

Adamın saklayacak bir seyi olsa konuşmayı silip verirdi. Silmemiş bile silecek kadar umursamamıs belli ki. Bazıları cidden umursamıyor böyle seyleri. Aldatılacak bir durum yok lakin ama 1 hafta konusması garip geldi nezaketen cevap vermis olabilir, umursayıp numarayı kaydetmemis.

Su an tek merak ettigim neden 1 hafta konustugu ve kızın sorusuna cevap vermesi.

Bana kalırsa siz bu durumu fark etmeseniz iş aldatmaya varacaktı zamanla pek muhterem sizli hanım artık sizli bizli konuşmayalım diyecekti bir görüşüp arkadaşça kahve içelim olacaktı eşiniz de büyük hata var sıkıntılı bir durum yA da ben takıntılıyım bilemiyorum

Bilgisayar mühendisi olan eşinizin telefonun engeleme özelliğini yok sayıp, kendine yapıştığını söylediği eski sevgilisi ile el altından günlerce mesajlaşması, gözünüzün içine baka baka eski sevgilisi ile mesajlaşmasını sizden gizleyip sonra da bana güvenmiyormusun tarzında olayı geçiştirmesi çok ironik olmuş.
Eşininizi alın karşınıza konuşun, yapışan eski sevgiliyi neden engellemediğini, cevap verip birde geçmişi neden deştiğini, bir hafta boyunca sizi salak yerine koyarak neden el altından mesajlaşmaya devam ettiğini, aynı şeyi sizin yapıp ondan gizleseniz ne hissedeceğini sorun.
Olayda aldatma var diyemem ama o yöne giden bir gidişat var. Zira kocanız eski sevgilisini engelemek yerine sizle arasını bozmayı tercih etmesi şüphe uyandırıyor.

Aldatma gibi birşey söz konusu değil gibi geldi bana da...Fakat 1 hafta konuşmak ? Eski sevgiliyle ? :skandal:
Bizi neden yarım bıraktı diye sormak? Adam evli evliiiii gerçekten anlamıyorum bu tipleri sinirlendim şuan o kadına..:sopa:
1 hafta konusmanın gereksızlıgıyle alakalı cezası neyse kesin bence ama aldatmak değil bu? Saçmalamak...:KK34:
:KK62:

Silmemiş konuşmayı resmî konuşmuş zaten muhabbet bile sayılmaz şifresi telefonu her şeyi ortada daha ne olsun

Evliyim demeler, sizli bizli konuşmalar herşey tamamdi ama koca 1 hafta konuşmak işin icine girince digerleri istemem yan cebime koy gibi duruyor.

Aldatmiş diyemem ama garip bir durum oluşmuş. 🙄 Belki yakalamasaniz bu konuşmalar ara ara devam ederdi...

Bana göre buda bir aldatma çeşididir
Neden 1 hafta boyunca konuşmayı sürdürüyor ki
Ben evliyim diyip durumuda size anlatıp gerekirsede gözünüzün önünde kızıda engellerdi. İnanmıyorum kardeşim zerre kadar kimse masum değil

Burda konu sahibinin eşini suçsuz bulanlar olmuş, şaşırdım doğrusu. Madem kadın yapıştı (!) beyefendi neden engellemiyor bu yapışkan kadını? Engellerse yapışamaz değil mi? 1 hafta ne konuşmuş olabilirler ya şaka gibi.
Konu sahibi aynı şeyi sen yapmış olsaydın o kocan sana neler yapar neler derdi kim bilir. Ama kendi yapınca bana güvenmiyor musun triplerinde. Güvenmiyorum evet diyecektin. Güvenilir adam elin kadınıyla 1 hafta sohbet etmez karısından gizli.

benim derdim tam o bir hafta işte. madem ben buyutuyorum neden bir hafta konujştun insan eski sevgilisi ile bir hafta neden konuşur. ustelik evliyken. Kıza ayrı bir sinir oldum evli adama neden yazıyorsun. eşimi neden konuştun diyorum o yazdı bana diyor. sen her yazanla konuşacak mısın diyorum ne alaka diyor. engeleseydin o zaman bizim tartışacağımızı sorun çıkacağını akıl edemedin miğ diyorum bu seferde kötü bişey konuşmadık ki engelleyeyim diyor. Ölür müsün yoksa öldürürmüsün. Taş olsa çatlar vallahi. bazı mesajların silinmiş olduğuna emin oldum. telefonunu incelerken konuşmayı kendime e-posta olarak göndermiştim. orda bakıyorum sanırım kız buna şarkı falan göndermiş. onlar kayıp silinmş. eşim bu tür şarkılı romantik mesajlara cevap vermemiş ama yinede başak bir kadınla özellikle eski sevgilisiyle konuşması beni şüphelendirdi. dün gece konuyu açtıktan sonra gelip özür diledi ama affedip affetmeme konusunda kararsızım.

X