Aldatılıyor muyum? 2

Sabırlı davranmam gerekiyor galiba, bende sabırlı davranamıyorum son zamanlarda sinirlerim bozuk, hemen parlıyorum
Biraz sabırlı olmaya çalışın oda olayı unuttugunuza ikna olana kadar temkinli olacaktır. Bu yüzden sabırlı olun ve takibi bırakmayın. Herşey açığa çıkacaktır.Hakkinizda hayırlısı insallah

Zaten anksiyete bozukluğu var ilaç içiyor, ancak bu eşyalar üzerinde nasıl bir sorunu var bilemiyorum, ne derece psikolojisi bozuk korkutuyor beni, neticede ilerde çocuğumuz olursa sağlıklı bir ailede büyümesi gerekir,ne gibi bir sorunu olabilir sizce
Çocuk konusunu lütfen rafa kaldırın. Çünkü şimdi daha ne olduğunu bilmiyorsunuz ilerde sizden hesap soracak.. onun hakkına girmeyin,belki evliliğiniz yürümeyecek bu belli olmadan lütfen bir s3kilde korunun...

Garip eşinizin psikolojik bir sorunu var bence. Gözlemleyin bir süre siz aldatilmaya kafayı takmissiniz oradan bi çıkın gözlemleyin.

Niye ayrılıyormus ki resmen bile bile sebep buluyor.eger kararliysa hiç bekleme.bosarsa bosasin.Çocuğun da yokmuş yeni bir hayat kurmaya bak

Sana almıştır belki sac boyasını :işsiz:
Adam karısını ikna etmeye çalışmıyor ki, basbaya aldatıyormuş, artık aldatma olayını kaldırıp ayan beyan öteki kadına gitmeyi seçmiş.

Konu sahibi boşanmayı düşünüyor musun?

Net cevaplar alamadığın için için içini yiyor değil mi? Bir taraftan ona inanmak istiyorsun, diğer taraftan söyledikleri seni hiç tatmin etmiyor değil mi? Gerçekleri bilsen nasıl davranacağını, ne yapacağını da bilirsin. Oysa böyle için içini kemirerek duruyorsun. Bu tip şeylerde yapılacak tek şey bulduğun her kanıtta gidip bu ne diye sormak değildir. Yoksa giderek daha gizli saklı daha tedbirli olurlar. uzaktan için içini kemirerek izlemektir yapılacak şey. mümkün olduğunca delil toplayıp tam kanıtlandığında bunlar ne demektir. Aldatan her zaman inkar yolunu seçer. açıklama yapmak istemediğinde ya da köşeye sıkıştığında da bağırıp çağırıp küfür etme yolunu seçer. tam ispat edilemeyen durumlarda cevap beklenildiğinde de karşıdakini ruh hastası olarak ima ederler, öyle ki bir süre sonra acaba tuhaflık bende mi diye düşünürsün.
Şu an elinde net bir şey yok. Onun hareketlerini izle. Günlük rutin tavırlarındaki değişimleri gözle. Mesela ayna karşısında daha mı fazla vakit geçiriyor? Dinlediği müzik tarzı değişti mi? Eve gelmek için can atıyor mu yoksa geç gelmek için bahaneler mi üretiyor? Sana karşı tavırlarında değişiklikler var mı? dışarıya kibar, şakacı, nazik görünürken evde sana kaba ve aşağılayıcı mı davranıyor? Seni eleştirmeye başladı mı? Oranı buranı beğenmemeye...
Gözlemle onu. Artık ceplerinde bir şey saklamayacaktır ama. Belki gizli gizli telefonlarına bakabilirsin. Onu da söylersen her şeye şifre koyacaktır.
Umarım çocuğun yoktur. Asla çocuk düşünme şuan için.
Eğer bu şekilde şüphe ile yaşayamıyorum diyorsan yapılacak tek şey boşanmak.
Önemli olan sana olan tavırları. Kendini ezdirme. Sana kötü davranırsa, seni aşağılar değersizleştirirse işte o zaman bu evlilik denilen şey zaten çoktan bitmiştir, gerisi sadece kağıt üzerindedir.

Aldatsa ne yazar, aldatmasa ne yazar.
Bu adamın size saygısı kalmamış.
Konu aldatmaya gelene kadar, böyle davranması bile ayrılık sebebidir.

Bariz mahana aramış , senin lafında ekmegine yag sürmüş krediyi bitirmişsiniz siz.... adam yaka silkiyo demek ki! Bu hale nasıl geldiniz peki ? Bu dereceye ?..:KK76:

detayları geçelim büyük resme bakalım. ortada zaten bi evlilik yok. sevgi yok.. saygı yok.. analiz etmeye bile değmez bi evlilik halini almış

Aldatmadan ziyade eşinizin psikolojik bir sorunu var büyük ihtimalle öğrenirseniz ayıplayacağınızı veya dalga geçeceğinizi düşündüğü içinde bu kadar sert konuşup olayı farklı yöne çekmeye çalışıyor olabilir.
İnşallah aldatma yoktur. Diğer türlü eşinize manevi destek vererek sorununun üstesinden gelebilirsiniz umarım.

Artık konularınızın gerçek olduğuna inanmıyorum pembe dizi gibi bölüm bölüm konu açıyorsunuz sürekli bir olay peşpeşe bir insanın başına gelir mi ayrıca sevgilisi olsa saç boyasını neden alsın yahuu ne alaka? adam da bıkmış artık leb demeden anlıyor derdinizi madem aldattığını düşünüyorsunuz bu kadar ayrılın bu kaçıncı konu?

X