Aldatılıyor muyum? 2

Mutsuzluk45

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2017
190
12
36
eşim otobüsten bir dudak koruyucu almış cebine saklamıştı aynı günde dudagi kanamis diş izi gibi, ve "voila manza k.rengi 02/03/17" yazan bir kağıt bulmuştum cebinde, dün sabah sakince birşey sorabilir miyim dedim sorda beni çileden çıkar diye bağırdı, sonra sustum, gece işten gelince o saç boyasını niye yazdın dedim çok sinirlendi ne diyorsun sen ne diye bağırdı ceplerimimi karıştırıyorsun diye bağırdı, seni aldattıgimi düşünüyorsan boşan benden dedi, seni aldatcam görürsün dedi, çıldırmak üzereyim
Biraz önce ben ev tutcam dedi 200_300 TL ye bu evde yaşamak istemiyorum dedi, o ne demek dedim, sonrada bu yaptıkların tuhaf değil mi dedim,baya beddua etti,ayrılmaya karar verdim dedi,ayrılmaya karar vermiş,evden gitti...

Son düzenleme:
Devam niteliğinde konu açmak yasak konunuz kapatılır.. güncelleme yapıp ordan devam etseydiniz keşke.

Adamın ne olduğu belli ağzınızı bile açtırmıyo.. sıkboğaz etmeyi bırakın gözünüzü açın.. evet dediği gibi boşuycaksanız.. yok boşanmıycaksanız cılkını çıkarmayın çünkü karşınızda laftan anlıycak bi adam yok..

Boşan o zaman sende neden bu adama katlanıyorsun ki besbelli yanlış giden bir şeyler var. Adam da şüpheleniyorsan boşan demiş şüphelendiğini bile bile. O da istemiyor demek ki bırak gitsin.

normal hareketler ve cevaplar değil.
sizi kaybetmekten korkmuyor.
çalışıyormusunuz ? çocuğunuz varmı ?

blöf yapmıyor pis herif, belliki biriyle birlikte
başından atmaya uğraşıyor. utanmaz
Çocuğum yok, çalışmıyorum ama mesleğim var, evet dün gece çok düşündüm dedi ayrılmaya karar verdim dedi, eğer akşam evde olmayacaksan eve gelmiycem, nereye gitceksin dedim bulurum bir yer dedi

Çocuğum yok, çalışmıyorum ama mesleğim var, evet dün gece çok düşündüm dedi ayrılmaya karar verdim dedi, eğer akşam evde olmayacaksan eve gelmiycem, nereye gitceksin dedim bulurum bir yer dedi

sana bişi sölim mi ?
arkana bakmadan, kurtul şu heriften..
çocuğun yok, şanslısın. evlatlar için nelere katlanılıyor.
mesleğin varmış ne güzel, ayaklarının üstünde durabilirsin.
seni hak etmeyen bu herifin ipini at üstüne..
hakkında hayırlısı olsun canım..

sana bişi sölim mi ?
arkana bakmadan, kurtul şu heriften..
çocuğun yok, şanslısın. evlatlar için nelere katlanılıyor.
mesleğin varmış ne güzel, ayaklarının üstünde durabilirsin.
seni hak etmeyen bu herifin ipini at üstüne..
hakkında hayırlısı olsun canım..
Amin canım teşekkür ederim, bir sürü beddua etti , ailem cesedini göreyim diye :KK43:

bilindik suclu erkek tavrı hemen karsıdakine karsı saldırganlasır ne sacmalıyosun uyduruyosun vs diye acıklama yapamıyor cunku hersey ortada bırakın gitsin ya

Amin canım teşekkür ederim, bir sürü beddua etti , ailem cesedini göreyim diye :KK43:

tatlım hiççççç kafana takma, bedduaymış, hani gökten kemik yağardı muhabbeti varya
heh tam onluk olmuş, açıkça yazamıyorum.
sen onu allaha havale et, bak neler olacak.
8 ay fazla değil, 1 yıl bile demiyorum, bak ne hale gelecek..
sakın üzülme, şöyle düşün, ya çocukların olsaydı ve mesleğin olmasaydı, bu herife bağlı kalsaydın ?
dedim ya sen şanslısın, hiç ardına dönüp bakma

eşim otobüsten bir dudak koruyucu almış cebine saklamıştı aynı günde dudagi kanamis diş izi gibi, ve "voila manza k.rengi 02/03/17" yazan bir kağıt bulmuştum cebinde, dün sabah sakince birşey sorabilir miyim dedim sorda beni çileden çıkar diye bağırdı, sonra sustum, gece işten gelince o saç boyasını niye yazdın dedim çok sinirlendi ne diyorsun sen ne diye bağırdı ceplerimimi karıştırıyorsun diye bağırdı, seni aldattıgimi düşünüyorsan boşan benden dedi, seni aldatcam görürsün dedi, çıldırmak üzereyim
Biraz önce ben ev tutcam dedi 200_300 TL ye bu evde yaşamak istemiyorum dedi, o ne demek dedim, sonrada bu yaptıkların tuhaf değil mi dedim,baya beddua etti,ayrılmaya karar verdim dedi,ayrılmaya karar vermiş,evden gitti...
Niye kendini ezdiriyosun ya niye bu kadar acizsiniz anlamıyorum bosan Arkadaşım bosan seni sevmeyen beddua ve küfür eden biriyle niye birlikte kalıyorsun anlamiyorum

açıkçası adam ayrılalım demiş ya sizin bu yaptıklarınızdan bunalmış kurtulmak için diyor ya da sizin düşündüğünüz gibi durum ama 2 durumda da çözüm ortada aslında... dudak kremi saç boyası bunlar bi ilişkiden çok başka şeylere işaret bence

tatlım hiççççç kafana takma, bedduaymış, hani gökten kemik yağardı muhabbeti varya
heh tam onluk olmuş, açıkça yazamıyorum.
sen onu allaha havale et, bak neler olacak.
8 ay fazla değil, 1 yıl bile demiyorum, bak ne hale gelecek..
sakın üzülme, şöyle düşün, ya çocukların olsaydı ve mesleğin olmasaydı, bu herife bağlı kalsaydın ?
dedim ya sen şanslısın, hiç ardına dönüp bakma
Doğru söylüyorsun en azından çaresiz değilim :KK43:

Geçenki konuya da yazdigim gibi birseyler ceviriyor gibi. Sinirlenip gitmesi de bunu gösteriyor. Giymedigi ceketin cebine ruju koyması, sac boyasi numarasi.. Aciklama ihtiyaci bile hissetmiyor.

açıkçası adam ayrılalım demiş ya sizin bu yaptıklarınızdan bunalmış kurtulmak için diyor ya da sizin düşündüğünüz gibi durum ama 2 durumda da çözüm ortada aslında... dudak kremi saç boyası bunlar bi ilişkiden çok başka şeylere işaret bence
O kagitta ne yazdığından haberi yokmuş, bilmiyormuş, rujda onun huyu varmış yolda birseylerle oynama huyu, ben onu aldatmayla sucluyormusum , beddua etti, kaç kişinin kocası dudak kremi getirir eve bilmiyorum :KK43:

Al ruju al kağıdı herkese göster inandirirsin seni aldattıgimi haklı çıkarsın merak etme diyor, suçuda bana atarsın merak etme diyor

X