Aldatılıyor muyum?

Mutsuzluk45

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2017
190
12
35
Merhaba arkadaşlar, eşimle bir süredir aramız bozuk bir gün düzeliyor ertesi gün yine bozuk, eşim benden herşeyini gizler, bir mont almış dolabında buldum, ve dedimki birşey buldum sen söylemek ister mısın, dudak koruyusu mu dedi dün otobüste buldum yolculara sordum kimsenin değildi ve bende aldım oynadım elimde öylesine sonrada cebimde kaldı dedi , gidip baktım giymediği montunun cebine koymuş, kirli değil üzeri biraz kullanılmış,dudagindada diş izi gibi bir iz kanamis bende dedimki bu neden oldu rüzgardan oldu dedi, kafam çok karışti, cebindede bir kağıt not almış: Voila manza K.rengi /02/03/2017 yazıyor. Bu ne demek anlamadım :KK43:

Son düzenleme:
Bence pusuya yat ve sakınce bekle elbet bi açık verecektir anladığını düşünürse daha dikkatli olur. Bi dönem saf ayağına yatıp guvenmis numarası yapmak en mantiklisi

Merhaba arkadaşlar, eşimle bir süredir aramız bozuk bir gün düzeliyor ertesi gün yine bozuk, eşim benden herşeyini gizler, bir mont almış dolabında buldum, ve dedimki birşey buldum sen söylemek ister mısın, dudak koruyusu mu dedi dün otobüste buldum yolculara sordum kimsenin değildi ve bende aldım oynadım elimde öylesine sonrada cebimde kaldı dedi , gidip baktım giymediği montunun cebine koymuş, kirli değil üzeri biraz kullanılmış,dudagindada diş izi gibi bir iz kanamis bende dedimki bu neden oldu rüzgardan oldu dedi, kafam çok karışti
telefonunu ya da sosyal medyasının şifresini biliyorsan karıştır bi.

Dudağı yara olduğu için mi koruyucu almış acaba öyle mi düşündünüz?
Gerçekten otobüste bulmuş da olabilir ama niye giymediği montun cebine atmış, yetersiz bulgular başka deliller de gerek.
Dudak koruyucu sıfır değil, dudağı kanamis ve belkide aldattığı bayanın dudak koruyusunu aldı

Bence pusuya yat ve sakınce bekle elbet bi açık verecektir anladığını düşünürse daha dikkatli olur. Bi dönem saf ayağına yatıp guvenmis numarası yapmak en mantiklisi
aa işte bu fikre katılıyorum .öfke ile kalkan zararla oturuyor çünkü.

Konuştum dayanamadim bu sabah, seni aldattıgimi düşünüyorsan hiç vakit kaybetme benden boşan dedi bende seni Allah'a havale ederim dedi, zaten bu evlilik bitecek sebep lazım dedi,sen boşanmak istiyorsun belli dedi

Bide geçen haftalarda şehir dışına çıkmıştı o biletleri hala atmamış bir tanesinin üzerine voila 02/03/2017 yazıp manza k.rengi yazmış bunu da soramiyorum artık bağıracak diye

X