Aldatiliyorum 3 haftalık hamileyim aldırmak istiyorum acil yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

aynenya1290

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2021
7
-3
33
Merhaba hanimlar. Derdim çok büyük. 7 yaşında bir kızım var. Bu zamana kadar çocuk düşünmedik. 2 aydır yapmaya karar verdik. 3 haftalık hamileyim. Ama aldırmam gerek 😒nasil bir yol izleyeceğim bilmiyorum.
Eşimin beni aldattigini öğrendim. Fakat şu an gidecek durumda değilim( gidecek yerimin olmamasi , iş imkanimin az olması kendimi gelistirmemis olmam gibi) . 😒Kendimi garantiye alana kadar bir iş bulana kadar biraz birikim yapana kadar burda kalmak zorundayim . Bunları yapar yapmaz davayı acacagim.Bunun için aldattigini yüzüne vurmak istemiyorum şu an için gidemeyecegim zaten.
İstenmeyen bir gebelik söz konusu. Evde test yaparak öğrendim gebeliği haberi var. Henüz doktora gitmedik. Doktora gittiğimizde es kişisinin haberi olmadan aldırmak istediğimi söylesem . Doktora es kisisi sorduğunda sağlıksız bir gebelik olduğu için alınması gerektiğini soylemesini rica etsem kabul eder mi acaba ? Yada düşük hapı düşük iğnesi gibi bişey var mıdır ? daha başka ne yapabilirim bilmiyorum fikirlerinize ihtiyacım var.

Merhaba hanimlar. Derdim çok büyük. 7 yaşında bir kızım var. Bu zamana kadar çocuk düşünmedik. 2 aydır yapmaya karar verdik. 3 haftalık hamileyim. Ama aldırmam gerek 😒nasil bir yol izleyeceğim bilmiyorum.
Eşimin beni aldattigini öğrendim. Fakat şu an gidecek durumda değilim( gidecek yerimin olmamasi , iş imkanimin az olması kendimi gelistirmemis olmam gibi) . 😒Kendimi garantiye alana kadar bir iş bulana kadar biraz birikim yapana kadar burda kalmak zorundayim . Bunları yapar yapmaz davayı acacagim.Bunun için aldattigini yüzüne vurmak istemiyorum şu an için gidemeyecegim zaten.
İstenmeyen bir gebelik söz konusu. Evde test yaparak öğrendim gebeliği haberi var. Henüz doktora gitmedik. Doktora gittiğimizde es kişisinin haberi olmadan aldırmak istediğimi söylesem . Doktora es kisisi sorduğunda sağlıksız bir gebelik olduğu için alınması gerektiğini soylemesini rica etsem kabul eder mi acaba ? Yada düşük hapı düşük iğnesi gibi bişey var mıdır ? daha başka ne yapabilirim bilmiyorum fikirlerinize ihtiyacım var.
Evli bireylerin eşinin izni olmadan çocuk aldırması suç, kaydın kuydun olmadığı özel muayenehaneler dışındaki hiçbir doktor da bu işe bulaşmaz. Dava açarsa eşiniz doktorun işi için büyük sıkıntı olur siz de eşinize tazminat ödemek zorunda kalırsınız. Aldatılmayı öğrenip birlikte yaşamaya devam etmek hukuken ‘affetme’ sayılıyor. Affetme sonucu da bahsi geçen aldatmadan dava açamazsınız bilginiz olsun. Hatta aldatılmayı öğrenip müdahale etmeyip, takip edip telefon karıştırıp bir müddet sonra dava açan kadınlar Türk yargısında ‘suçlu’ bulunup özel hayatın ihlalinden eşlerine tazminat ödediler. Öğrendiğiniz zaman 1 kereye mahsus kanıt amacıyla telefon takip vs yapabilirsiniz ama bilerek yaşarsanız affetmiş sayılıyor elinizdeki haklardan da oluyorsunuz. Ayeıca 3 haftalık olduğunu nasıl biliyorsunuz onu da anlamadım.

Evli bireylerin eşinin izni olmadan çocuk aldırması suç, kaydın kuydun olmadığı özel muayenehaneler dışındaki hiçbir doktor da bu işe bulaşmaz. Dava açarsa eşiniz doktorun işi için büyük sıkıntı olur. Kaldı ki yaptığınız yasal değil. Aldatılmayı öğrenip birlikte yaşamaya devam etmek hukuken ‘affetme’ sayılıyor. Affetme sonucu da bahsi geçen aldatmadan dava açamazsınız bilginiz olsun. Ayeıca 3 haftalık olduğunu nasıl biliyorsunuz onu da anlamadım.
Geçen ay reglimden sonra kan tahlili vermiştim negatif çıkmıştı. Tahminen 3 haftalıktir

Evli bireylerin eşinin izni olmadan çocuk aldırması suç, kaydın kuydun olmadığı özel muayenehaneler dışındaki hiçbir doktor da bu işe bulaşmaz. Dava açarsa eşiniz doktorun işi için büyük sıkıntı olur. Kaldı ki yaptığınız yasal değil. Aldatılmayı öğrenip birlikte yaşamaya devam etmek hukuken ‘affetme’ sayılıyor. Affetme sonucu da bahsi geçen aldatmadan dava açamazsınız bilginiz olsun. Ayeıca 3 haftalık olduğunu nasıl biliyorsunuz onu da anlamadım.
Evet bir kusuru ogrendikten ya da ne bileyim siddet gördükten sonra falan beraber yasamya devam etme affetme sayiliyor mahkemede cok kaale almiyorlar

3 haftalık bebeği testle öğrenmek... Vay anasını içine doğmuş olmasın?

Yasal olarak suç, hiç bir doktor kabul etmez bunu. Kaldı ki ileride pişman da olabilirsiniz, iyi düşünün.

Rabbim böyle bir zamanda nasip etmiş elbet vardır bir hayır. Evet çocuk olursa bizim gördüğümüz daha zor süreç işleyecek ama Allah ın da bir takdiri var. Sakın aldırma çok büyük günah vebalini tasırsın ömür boyu. Kesinlikle boşan düzelme diye bir şey olmuyor. Bu süreç de de onun elinden her şeyi caktırmadan almaya bak. Delil topla aldatıldığına dair.

Evet bir kusuru ogrendikten ya da ne bileyim siddet gördükten sonra falan beraber yasamya devam etme affetme sayiliyor mahkemede cok kaale almiyor

Rabbim böyle bir zamanda nasip etmiş elbet vardır bir hayır. Evet çocuk olursa bizim gördüğümüz daha zor süreç işleyecek ama Allah ın da bir takdiri var. Sakın aldırma çok büyük günah vebalini tasırsın ömür boyu. Kesinlikle boşan düzelme diye bir şey olmuyor. Bu süreç de de onun elinden her şeyi caktırmadan almaya bak. Delil topla aldatıldığına dair.
Aldirmazsam hamileliği kaldıracak psikolojide degilim. Dogrurunca bakacak imkanimda yok. Malum geçim sıkıntısı bu zamanda iş bulmak bile zorken tek başına bile geçinmek zorken nasıl başa çıkarım . Aldırmak Tan başka çarem yok ama nasıl aldircam oofff yardım et Allahim

Doktor böyle bırsey söylemez
Bılemedım aldırma doyecem ama nasıl öğrendin aldatıldığını emın musın

Hukuki olarak eşinizin izin vermesi lazım. Hatta boşansan bile 6 ay içinde hamilelik olduğu öğrenilirse yine eski eşten izin almak zorundasınız. Ayrıca da düşük hapı, iğnesi vs gibi yollara başvurmayın. Kaş yapayım derken göz çıkarırsınız.

Hukuki olarak eşinizin izin vermesi lazım. Hatta boşansan bile 6 ay içinde hamilelik olduğu öğrenilirse yine eski eşten izin almak zorundasınız. Ayrıca da düşük hapı, iğnesi vs gibi yollara başvurmayın. Kaş yapayım derken göz çıkarırsınız.
Peki sağlık ocağına gittim kan verdim emin olmak için negatif çıktı gabelik testi bozukmus diyip özel klinikte aldırsam nasıl olur . Kafayı yiyecegim ne diyeceğimi ne yapacagimi bielemez oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X