ALDATILIYORUM...SES KAYDI HERŞEYİ GÖSTERDİ (avukat arkadaşlar bakarmısınız)

bluebeauty

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2020
358
501
Hayır

Hayır inanın ikna edilmek istemiyorum kurtulmak istiyorum evet altını verdım hayvan gibi bagırıp istedi balkonun camında rezillik cıkaracaltı ama bankadaki parayı vermeyeceğim asla gdip cekeceğim utanmaz onu istemez benim adıma cektiği kredi var daha onu öde der paranla :/ görümce kimin ne mal oldugunu biliyor ona laf söylemiş bugun yanlıs kalır ysnlız ölürsün rahat batıyor size diye beni anlayacgını düşündüğüm için onla paylaştım .. Altını keske vermeseydim diyorum avukat parası yapardım ama olay büyüsün istemedim
Altını vererek çok yanlış yapmışsınız. Bağarsın, çağarsın hic aldırış etmemeliydiniz. Belirttiğiniz gibi bundan sonraki süreçte avukat vs parası için kullanırdınız. Şimdi ise bozdurulan altının nerelere harcanabilecegi malumunuz. Yine yapmazsınız diye tahmin ediyorum ama banka hesabını yarın halledin. Görümceniz sizin haklı olduğunuzu bilir ama hukuksal bir süreçte tarafı ağabeyinin yanıdır. Sizi tutmaz. Bir de ben mi yanlis anladim emin değilim ama obur hanım eşinize, darp olması ispatlanamayacak şiddet yöntemleri önermiş ve eşiniz de bunları yapacağını mı belirtmiş?

Zemheri8955

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2020
240
73
32
Altını vererek çok yanlış yapmışsınız. Bağarsın, çağarsın hic aldırış etmemeliydiniz. Belirttiğiniz gibi bundan sonraki süreçte avukat vs parası için kullanırdınız. Şimdi ise bozdurulan altının nerelere harcanabilecegi malumunuz. Yine yapmazsınız diye tahmin ediyorum ama banka hesabını yarın halledin. Görümceniz sizin haklı olduğunuzu bilir ama hukuksal bir süreçte tarafı ağabeyinin yanıdır. Sizi tutmaz. Bir de ben mi yanlis anladim emin değilim ama obur hanım eşinize, darp olması ispatlanamayacak şiddet yöntemleri önermiş ve eşiniz de bunları yapacağını mı belirtmiş?
Diğer hanım eşimle dertleşirken bizimki hasta oldum gelmedi geldi çay demlemeden gitti falan diye anlatırken duygulanıp ben baskaları gibi bişeyler yapmadım ama beni duvardan duvara vurdu hala izi var bişey yapmadım birde zaten ben haksız olsam barışmak istemezdi benle dedi bizim hayvanda bende öyle yapıcam onu merak etme dedi beni duvardan duvara vuracakmış ne yaptıysam onunla ilgilenmemişim diğer hanım da hiç öyle sey olurmu ben yasadım bir kadına el kalkarmı demiyor terbiyesiz hosuna gidecek ben dayak yesem

bluebeauty

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2020
358
501
Diğer hanım eşimle dertleşirken bizimki hasta oldum gelmedi geldi çay demlemeden gitti falan diye anlatırken duygulanıp ben baskaları gibi bişeyler yapmadım ama beni duvardan duvara vurdu hala izi var bişey yapmadım birde zaten ben haksız olsam barışmak istemezdi benle dedi bizim hayvanda bende öyle yapıcam onu merak etme dedi beni duvardan duvara vuracakmış ne yaptıysam onunla ilgilenmemişim diğer hanım da hiç öyle sey olurmu ben yasadım bir kadına el kalkarmı demiyor terbiyesiz hosuna gidecek ben dayak yesem
Duyduklarıma çok üzüldüm. Insanların insanliklarini unutabildiğini gösteriyor yazdıklarınız. Ihanet bir cibilliyetsizliktir, ahde vefasızlıktır. Bu bahsettikleriniz ise insanlık dışıdır. Sizin durumunuz nedir, napiyorsunuz ya da yapacaksınız? Babanız altının sahteliğini teyit etti mi?

Princess Caroline

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2020
61
53
23
Yahu bu ne iğrenç adam. Okurken midem bulandı. Bir de görüştüğü kadının yüzsüzlüğü insanı çıldırtacak derecede. Hem evli bir adamla beraber hem de ona karısını dövmesini söylüyor. Nasıl bir dünyadayız ben gerçekten bilmiyorum. Berbat bir durum. Sizin adınıza çok üzüldüm. Ne tavsiye verebilirim bilmiyorum siz en iyisi ondan mümkün olduğunca uzak durun. Size bağırırsa telefonda vs bunların ses kaydını alın. Mesajları saklayın. Mahkemeye psikolojik şiddet uyguladığını söyleyebilirsiniz belki. Aldattığına dair kanıt olsa iyiydi ama bu saatten sonra zor. Bir an önce boşanın ve mümkünse eğer uzak bir yere taşının. Çocukları anneye verirler zaten maddi güvenceniz de varmış. E reşit olduktan sonra da zaten çocuklar karar verir ne yapacaklarına.

Muhittin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
7.205
5.341
30
Benim erkek arkadaşım normal evlenmisti ve karısına şiddet uyguladığını anlattı.
1 kere neymiş ütü yapmıyormuş boş gezenin boş kalfası kumaş giyiyordu başkan
Neymiş siz ne tertibi yokmuş tabiri caizse s... agzina arkadaşlığını bitirdim hemde 10 senelik dostumdu.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-04-2021

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 91 gün kaldı.

Bebeğiniz son 7 gün içinde 13 mm büyüdü. Bebeğiniz büyüdükçe nefes darlığınız artacaktır. Büyüyen rahminiz diyaframınız üzerine baskı yaparken, ciğerlerinizi hava ile doldurmanız ve nefes alıp vermeniz zorlaşacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Zemheri8955

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2020
240
73
32
Duyduklarıma çok üzüldüm. Insanların insanliklarini unutabildiğini gösteriyor yazdıklarınız. Ihanet bir cibilliyetsizliktir, ahde vefasızlıktır. Bu bahsettikleriniz ise insanlık dışıdır. Sizin durumunuz nedir, napiyorsunuz ya da yapacaksınız? Babanız altının sahteliğini teyit etti mi?
Evet etti kuyumcu teneke bu demiş

sip_sevdi

Guru
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2009
231
166
Yahu hala neyden korkuyorsunuz adamın yaptıkları yetmez mi sizi aldatıyor sizi insan yerine koymuyor siz buları mı hakediyorsunuz ne yapabilir en fazla çekip sizi mi vuracak en fazla rezillik çıkartır kendi rezil olduğuyla kalır .Bu saatten sonra korkmayın cesur olun daha büyük bi acı yok eşinizden yana.Çocukları alırım falan filan korkmayn korkmanız için bilerek öyle söylüyor babalarısın madem bakmak istiyorsun al bak hepsi sende kalsın madem diyin o tutuşşsun korkmayııı Bırakın artık!! Bu adam acizz acınacak bir pislik sadece !! Korkmayın basın üstüne geçin

Ysmnzgr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2015
2.460
2.232
36

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-04-2021

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 101 gün kaldı.

Önümüzdeki dört gün içinde bebeğinizin görsel ve işitsel sistemleri için beyin dalga aktiviteleri başlayacaktır. Bebeğinizin doğumundan sonra, girdileri beyni tarafından yorumlamasına yardımcı olacak duyu sistemi bağlantılarıda bu evrede gelişiyor. Beyin dalgalarının varlığı her ne kadar bebeğinizin gözünün bir ışık kaynağı ile karşılaştığını veya bebeğinizin kulağının bir ses yakaladığını göstersede bunları anlaması mümkün değildir. Bebeğinizin akciğerlerinde hava kesecikleri gelişimine devam ediyor. Sürfaktan üretemi devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

RickandMorty

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2016
2.741
7.096
23
Ay şundan hanim diye bahsetmeyin Allahinizi severseniz ya.

Midem bulandi, yuva yıktığı yetmiyo bide hala ordan fitne mi çıkarıyo?

Konusahibi akıllı davran, naparsan yap ama ilerde pişman olma. Once cek parani kenara koy ki ortak olamasin, sonra da bu dava çekişmeli mi olacak anlaşmalı mi ona karar ver. Ama bu karakter yoksunu herif anlaşmalı boşanmaz son gun is çıkarır başına haberin olsun. Bilirim bu tipleri.
Ama baba eevindesin sana ne yapabilir ki? Tehdit mesajlarini gosterip uzaklastirma al gelir rezillik çıkarırsa polisi ara. Ve bana sorarsan bu kadar seni aldatan salak yerine koyan adamdan tazminatini al, kanitla bu rezaleti.. yine de tercih senin
Öldürür kimseden korkusu yok diyorsan tabi, o zaman oyle yada boyle bosan kurtul

Ysmnzgr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2015
2.460
2.232
36
Hayır

Hayır inanın ikna edilmek istemiyorum kurtulmak istiyorum evet altını verdım hayvan gibi bagırıp istedi balkonun camında rezillik cıkaracaltı ama bankadaki parayı vermeyeceğim asla gdip cekeceğim utanmaz onu istemez benim adıma cektiği kredi var daha onu öde der paranla :/ görümce kimin ne mal oldugunu biliyor ona laf söylemiş bugun yanlıs kalır ysnlız ölürsün rahat batıyor size diye beni anlayacgını düşündüğüm için onla paylaştım .. Altını keske vermeseydim diyorum avukat parası yapardım ama olay büyüsün istemedim
Nasil ya gittiniz gorumcenize mi anlattiniz??
Ya hic yazmadim burdaki insanlar size yardimci olmaya calisti o kadar yazdilar ne olursa olsun ne kendi ailenizi ne karsi taraftan birinin ailesini bu ise karistirmadan bu isi zekice tamamlamaniz gerekirken siz gidip gorumcenize anlatmissiniz tebrik ediyorum.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-04-2021

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 101 gün kaldı.

Önümüzdeki dört gün içinde bebeğinizin görsel ve işitsel sistemleri için beyin dalga aktiviteleri başlayacaktır. Bebeğinizin doğumundan sonra, girdileri beyni tarafından yorumlamasına yardımcı olacak duyu sistemi bağlantılarıda bu evrede gelişiyor. Beyin dalgalarının varlığı her ne kadar bebeğinizin gözünün bir ışık kaynağı ile karşılaştığını veya bebeğinizin kulağının bir ses yakaladığını göstersede bunları anlaması mümkün değildir. Bebeğinizin akciğerlerinde hava kesecikleri gelişimine devam ediyor. Sürfaktan üretemi devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

cosmocan90

change of heart 🧡
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2020
225
283
Boşanma dilekçesini aile mahkemesine en önce delillerle beraber siz vereceksiniz. Daha sonra Aile içi bürosuna gidip uzaklaştırma talep edeceksiniz. Boşanana kadar o evde kalacaksınız. O zaten yaklaşamaz. Yaklaşırsa zorlama hapsine tabi tutuluyor. Bir de KADES programı var. Cep telefonunuza indirin. Olaki bir şiddette hemen telefonunuzdan ekip talep edebiliyorsunuz.
Davacı ve şikayetçi olacaksanız gerçi olmasanızda uzaklaştırma istiyorum dediğinizde veriyorlar. Sonra eşinize Kocaman bir tekme. 🧡

cameliee

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2014
1.417
1.660
Eski konumu bilen vardır..1 yıl önce aldatılıp affettim çok yaralansam da ..1 aydır şüphe duyduğum durumlar vardı eşimin telefonda konuşması iş yerinin üst katındaki kadınla ilgili arkadasına tehlikeli durum olursa haber ver demesi...fatura dökümünde o kadınla 3 aydır sürekli konuşması vs. gibi içim içimi yemeye başladı ses kayıt cihazı aldım ve eve yerleştirdim. oturmaya gittiğimde eşim kadını aradı hemde hopalörü açarak konuştu kadınıda duydum :KK43: aşkım canım napıyosun günlük konuşmalar kadın cocugunun adını da söyledi şimdi onu yıkadım dedi anladım ki kesin o kadın dükkanın üstündeki çocugun isminden emin oldum..birbirlerine askım canım diyerek telefonu kapattılar evet kulaklarımlada duydum boynuzlarım göğe ermiş geziyormuşum ben...eşim benimle cok iyi dikkat çekecek bişey yapmıyor ask sözleri vs. cinsel hayat hiç bi sorun göstermiyor belkide şüphelenmemem için.Aksam cıkıyor sadece dışarı...çok garip duygular içindeyim bi yanım kan aglarken bir yanım buz gibi soguk onunla yüz yüze gelip bu konuyu konusmak dahi istemiyorum...Ses kayıt cıhazı kullandıgımı söylemicem ondan herseyı beklerim artık şikayet bile edebilir beni .. komsudan eve geldim duydu herseyi diyecegım ve biliyorumk i bunu bile inkar edecek üste cıkıcak üstüme gelecek..savaşacak gücüm varmı benim bunlarla bilmiyorum ama artık bu evliliği devam ettirmek istemiyorum ..annem kız kardesimin yanında 10 güne gelecek hemen gel desemmi..bu konuyu konusursam o evden cekip gitmem lazım..önce kadın ile mi konussam herseyi biliyorum anlat diye bilmiyorum..3 tane kızım var 13 yasında büyüğü ama diğerleri küçük 3 ve 5 yasında :KK43: herseyi yapacak boşanmak istemeyecek cünkü gönül eğlendirip dönecek niyeti bu... tehdit edecek cocukları almakla beni rahatsız edecek falan bunları düşündükçe boğazımı biri sıkıyor sanki kabul edecek yürek nerde onda etmeyecek biliyorum :KK43:( ne yapmalıyım biraz daha devam etsemmi dinlemeye bu konusma biraz kısa sürmüş daha uzun konusmalarda yapıyorlardır biliyorum buz gibiyim tahmin ettiğimden tepkisiz ruh gibi.. içimde korku nefret hersey var... yaşım daha 30 ailem her durumda hep arkamda o konuda bi sıkıntı yok babam öğrense bırak ayrılın diyecek biliyorum gidecek yerim maddi gücüm var ama ruhum bedenim bunlarla savaşmaktan korkuyor güçlü olmak istiyorum :KK43: ondan kurtulmak ama bırakmayacak biliyorum.. elimde delilde yok ses kaydı hukuki bir delil deil telefonunu ortayada bırakmıyor öyle çok zor bişey bulmam.. tek delil fatura detayına sürekli o kadınla görüştüğü...o benden boşanmak istemesse bu dava çok sürermi ne olur bana akıl fikir destek verin...öyle pişmanım ki geçen yıl onu bırakmadıgıma asla bir kez yapan hep yapar asla affetmeyin :KK43: sizlerinde desteğine çok ihtiyacım var gerçekten korktugum kadar olur mu ben mi büyütüyorum ona hiç bi konuda artık güvenmiyorum her pisliği yapabilir öfkeyle...insanların fikirleri çocukların var küçük sans ver demeleri duymak istemiyorum çevremden :KK43:( sizler tecrübeli belki benden yasca büyüksünüz ne yapayım avukat arkadaslar varmı karsı taraf istemesse bu dava cok uzarmı delil olmadan
ihaneti kanitlamak icin kullanılan ilk kez basvurulan ses kaydi yada gizli çekim hukuka uygun diye biliyorum.
şayet daha cok delil olsun diye devam edereeniz kayitlara o ozel hayati ifsaya giriyor.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 57 gün geçti.

vesikaliyarim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2014
6.433
10.733
41
Bilmiyorum ama bende ilk kez yazdım bana da öyle geldi biraz 🤷🏻‍♀️

Ya bilmiyorum da daha gecen gün kocam aldatıyor mu diye konu açmıştı ilk...aradan kısa bi zaman geçti ses kayıt almış falan...
Hangi ara ayarladı yaptı?
Hadi onu da geçtim, canım aşkım mesajlar varmış...bu kadar mı yani , canım ciğerim yansa canım aşkım die özet geçmem mesajları ne biliim

Biraz ilginç