ALDATILIYORUM...SES KAYDI HERŞEYİ GÖSTERDİ (avukat arkadaşlar bakarmısınız)

Damla_1234

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2019
307
530
Eski konumu bilen vardır..1 yıl önce aldatılıp affettim çok yaralansam da ..1 aydır şüphe duyduğum durumlar vardı eşimin telefonda konuşması iş yerinin üst katındaki kadınla ilgili arkadasına tehlikeli durum olursa haber ver demesi...fatura dökümünde o kadınla 3 aydır sürekli konuşması vs. gibi içim içimi yemeye başladı ses kayıt cihazı aldım ve eve yerleştirdim. oturmaya gittiğimde eşim kadını aradı hemde hopalörü açarak konuştu kadınıda duydum :KK43: aşkım canım napıyosun günlük konuşmalar kadın cocugunun adını da söyledi şimdi onu yıkadım dedi anladım ki kesin o kadın dükkanın üstündeki çocugun isminden emin oldum..birbirlerine askım canım diyerek telefonu kapattılar evet kulaklarımlada duydum boynuzlarım göğe ermiş geziyormuşum ben...eşim benimle cok iyi dikkat çekecek bişey yapmıyor ask sözleri vs. cinsel hayat hiç bi sorun göstermiyor belkide şüphelenmemem için.Aksam cıkıyor sadece dışarı...çok garip duygular içindeyim bi yanım kan aglarken bir yanım buz gibi soguk onunla yüz yüze gelip bu konuyu konusmak dahi istemiyorum...Ses kayıt cıhazı kullandıgımı söylemicem ondan herseyı beklerim artık şikayet bile edebilir beni .. komsudan eve geldim duydu herseyi diyecegım ve biliyorumk i bunu bile inkar edecek üste cıkıcak üstüme gelecek..savaşacak gücüm varmı benim bunlarla bilmiyorum ama artık bu evliliği devam ettirmek istemiyorum ..annem kız kardesimin yanında 10 güne gelecek hemen gel desemmi..bu konuyu konusursam o evden cekip gitmem lazım..önce kadın ile mi konussam herseyi biliyorum anlat diye bilmiyorum..3 tane kızım var 13 yasında büyüğü ama diğerleri küçük 3 ve 5 yasında :KK43: herseyi yapacak boşanmak istemeyecek cünkü gönül eğlendirip dönecek niyeti bu... tehdit edecek cocukları almakla beni rahatsız edecek falan bunları düşündükçe boğazımı biri sıkıyor sanki kabul edecek yürek nerde onda etmeyecek biliyorum :KK43:( ne yapmalıyım biraz daha devam etsemmi dinlemeye bu konusma biraz kısa sürmüş daha uzun konusmalarda yapıyorlardır biliyorum buz gibiyim tahmin ettiğimden tepkisiz ruh gibi.. içimde korku nefret hersey var... yaşım daha 30 ailem her durumda hep arkamda o konuda bi sıkıntı yok babam öğrense bırak ayrılın diyecek biliyorum gidecek yerim maddi gücüm var ama ruhum bedenim bunlarla savaşmaktan korkuyor güçlü olmak istiyorum :KK43: ondan kurtulmak ama bırakmayacak biliyorum.. elimde delilde yok ses kaydı hukuki bir delil deil telefonunu ortayada bırakmıyor öyle çok zor bişey bulmam.. tek delil fatura detayına sürekli o kadınla görüştüğü...o benden boşanmak istemesse bu dava çok sürermi ne olur bana akıl fikir destek verin...öyle pişmanım ki geçen yıl onu bırakmadıgıma asla bir kez yapan hep yapar asla affetmeyin :KK43: sizlerinde desteğine çok ihtiyacım var gerçekten korktugum kadar olur mu ben mi büyütüyorum ona hiç bi konuda artık güvenmiyorum her pisliği yapabilir öfkeyle...insanların fikirleri çocukların var küçük sans ver demeleri duymak istemiyorum çevremden :KK43:( sizler tecrübeli belki benden yasca büyüksünüz ne yapayım avukat arkadaslar varmı karsı taraf istemesse bu dava cok uzarmı delil olmadan
canım bak 2 çocukla bende boşandım üstelik aldatıldım senin gibi.sakın savaşma ben onu yaptım kendime ettim hiçbirşey değişmiycek onlar herşekilde devam edicekler kocan bitti diycek yine devam edicek.sana söyliyim bu işler bitti tamamla olmuyo.şimdi sakin ol ailenin yanında olması büyük avantaj.şimdi ailen sana yakınmı otturuyor?yakında çok iyi uzaksa çocukların eğitimlerini ayarla uzaktan eğitim almayan varsa onları ayarla ve toparlam derhal ailenin yanına git.telefon görüşmeleri belli dakika üzerindeyse günlük ve sürekliliği varsa aldatma sayılıyor ama zina değil haberin olsun zina içim yatakta görüntülemen lazım oda zor.ses kaydını sakın söyleme elinden alır ve sana dava açma hakkı var cezası var onu yapma ama dava açaraan o aşamada kullanabilirsin.telefonunda numarası vardır illaki telefonunu olmadığı bi anda kurcala yada telefonunda kilit var ve sana vermiyosa şifresini buda bir suç evde telefona kilit koymak ve eşle paylaşılmaması da suç sayıldı emsal davalar var araştır boş kalma.lehine hiçbirşeyi atlama.o adam düzelmez bak ben sana söyliyim.o kızlarına kötü örnek.sakın çocukların yanında evde hır gür yapma.o zaten hatasını bilir evden git sen hiç muhatap olma ailenle konuşsun onlardan bilgi alsın.git avukat tut ve dava aç.mal vs varsada tedbir koydur.şunuda yapabilirsin telefondan kadının nosuna ulaşırsan ara hopörlerden konuş ve konuşmaları ses cihazına çek.oda bi kenarda kalsın bunu tam gitmeden önce yap ve hemen git.varsa telefonda mesaj watsap kaydı resim falan onları kurcala.bazen gizli takip edebilirsin yada ailenden öyle birisi varsa sana yardımcı olabilecek kardeş vs evden çıkınca gizlice takip etsin yada işyerinin üstündeki daire diyosunuz gece gündüz 1-2 hafta takip edin bakalım oraya gidip geliyomu? foto çeksinler uzaktan oraya girerken.yada eve girdi diyelim gidip kapıyı çalsın ve o kapıda o evde adamı kadınla fotoğraflasın.yada ortada mal mülk yoksada hiç üzmeyin kendinizi uğraşmayın bunlarla direk dava açın boşanın.korkmayın.kendisi pislik yapsın sizin gururunuz yokmu boşanmaya geldiğinizde o brni boşamaz bırakmaz diyosunuz.sizi sevdiğinimi düşünüpsunuz.siz o evde sadece bir düzen çocukların bakıcısı evin hizmetlisisiniz.aklı gönlü kalbi başka yerde malsef üzülerek söylüyorum

1 anne 3 can pare

Normaller tehlikelidir. Delilere güvenin😉
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2020
165
121
Baştan sona okudum ve çok üzüldüm inan. umarım o sadakat, şeref yoksunu utanmaz dengesiz heriften kurtulursun. Önünde kızlarınla güzel uzun hayırlı ve mutlu bir ömür olsun. Rabbim bütün kadınları böyle adamlardan korusun senin ve senin durumunda olan tüm arkadaşlarıma dua ediyorum. Allah gönlüne göre versin canım sen üzülme o adi herif üzülecek yaptıkları gün gelip kafasına dank edince dünya kaç bucak görecek.

1 anne 3 can pare

Normaller tehlikelidir. Delilere güvenin😉
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2020
165
121
Benim babamda annemi senelerce aldattı annem biz küçüğüz diye bırakamıyodu daha doğrusu babamdan kaçamıyodu zaten tehdit ederdi sürekli hatırlıyorum annem hep affetti tabi bizim için adam değişmedi bigün pat diye annem aldı kardeşimi bıraktı gitti şimdi kaldı tek başına ozamanlar onu bunu bahane edip çalışmayan adam iş başa düşünce nasıl çalışır oldu. Ama insan 7sinde neyse 70.dede odur derler ya değişmezler hani aynen öyle ne değdi ne değişti demem o ki affetmemek lazım kalsınlar mal gibi ortada. Kendi düşen ağlamazmış

Esrin mine

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2015
1.346
3.442
29
Nasılsın konu sahibi? Boşadın mı o gevşeği?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1574 gün geçti.

Sassy Muffin

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2018
269
605
Mal varlığı falan yok toki den ev çıkmıştı kocam.rahat ödesin diye 2.3 ayda bir evden serbest çalışıyordum para geliyor du kuruşuna ellemeden bankaya atıyordum birde eşimin verdiği 10 bin var benim hesabimda toplam 30 bine yakın para haricinde hiç.bi mal varlgii yok ben ne mal istiyorum ne tazminat çocukların nafakasını her ay versin yeter bana ait herşeyi alır çıkarım bankada ki para da benim emeğim var onun verdiği 10 binde bilezigimdenkalan para zaten benim hakkım hesabımdaki bütün parayı kardeşime aktarabilirim belli olmaz onuda ister belki
Yerinde olsam kadınında yanına bırakmam bunu. Apartmanın önüne gider bas bas bağırırım herkese rezil olsun böyle pislik kadınlrda adamlarda 💩