Aldatılmak

Evlilik kurtarmak için cocuk mu yapmısım ilk kızıma hamileyken aldatıltıgımı öğrendim tedavi sonucu hamile kalmıstım cok istiyordum anne olmayı tedavi olmadan tekrar anne olmam zannettim ama oluyormuş eşim 9 yıl bana hata yapmadı yaptıysada bilmedim çok iyiydi eşimi cevremizde herkez severdi kötü degildi 9 yıl sorun yoktu son 1.5 yıldır bi kadına kaptırdı kendini kimseyi gözüde görmedi şimdi ise herşey bitti cocuklarımı asla bi hata olarak görmedim görmemde rabbimin hediyesi onlar bana yine söylüyorum hayat konusmak kadar kolay olmuyor
Asla evlatlarınıza hata demedim demem de bende çocuk tedavisi gören biri olarak rabbim onlara sağlıklı bir ömür nasip etsin hata olarak size dedim çocuklar zaten hassas noktam bunu soylucek en son kişiyim hayat malesef kolay değil acımasız Allah yardımcınız olsun ne diyim

Ben bu derece basiretsizlik görmekten usandım. 21 yaşında ilk gebeliğinde aldatılan kadın niye kendini garantiye almaya çalışmak yerine üstüne 2 çocuk daha doğurur ve ev hanımlığına devam eder? Niye bir işe girmeye çalışmaz? Kocanın finansal durumuna göre nafaka alabilirsin üstüne sen de çalış artık bir zahmet. Istanbulda temizliğin günlüğü 250 lira olmuş. 20 gün temizliğe gitsen 5.000 lira. Üstüne birkac bin lira nafaka gelecek zaten. Yani çözümsüz değil hiçbir şey. Ama siz zavallılıktan vazgeçmek istemiyorsunuz anlaşılan

ulan, evdekine yikat ütület git pislik bi kadinin yanima git cok sey derdimde utanmada yok vicdanda yok, adamlar ya lafta adamlar

İnsan farklı bir evliliği ve ilişkisi olduğunu sanıyor en iyi anlaşan çiftiz vs vs . Bende aldatıldım ama bizimki biraz farklıydı bizim şirketimiz vardı işler kötüydü batmadan kapattık o ara eşim psikoloğa gitmeye başladı sonrasında psikiyatri derken ilaç başladı . O zamanlarda başlamış kızla ilişkisi kız diyorum kızı yaşında çünkü şirketimizin temizliğini yapan kadının kızıydı. Annesi de biliyordu ama bilmedikleri bişey vardı tüm mal varlığı benim üstümeydi. Ben öğrendim delil topladım ve tek celsede donla bıraktım eşimi. Kız hemen başka kurbana geçmiş evli ve zengin seçiyor ana kız bunlar kumpası kuruyor daha önce de yine evli bir adamla berabermiş. Ona da hırslıyım aslında tv de evli adamlarım kesip gömdüğü faillerin isimlerine bakıyorum o mu diye öyle hırsım geçmedi o kadına da anasına da . Neyse konuya dönelim bunlar arabasız kalınca toplu taşıma kıza zor gelmiş son model mersedes seviyor kendisi neyse ayrılmışlar eşimin demesi ile o bırakmış kızı Görümceme demiş bana değil. Bende herseyi satıp ailemin yaşadığı şehre geldim biriyle tanıştım ama o amaçla değil arabamı değişmek için çok daha üst model almak için o ara kendini mutlu edecek şeyler yap demişti psikolog arabaları severim bide çocuğumu götürürken daha da lüks araçla gidersem babası sinir olur diye düşündüm. Bi nefret hissi oluşturdu bünyemde aldatılmak. Galerici beni herhalde çantada keklik sandı başta öle hissettim ona karşı . Sanki üst yaratıklar erkekler Diye bi de güven sorunu yaşıyorsun 15 yıllık eşinden aldatılma görünce yeni tanıştığın adama eyvallahın kalmıyor neyse sonra ben istemedim görüşmedim iş ciddiye binmeden sonra takıntı oluyor erkeklerde. Tabi ben iş arama başladım hala bulamadım ama ünv. Mezunu biri olsam da. Param var mı var her ay GSS de ödüyorum bide devlet sana yardım etmiyor boşandın işsizsin diye çünkü evin araban var gelirin var mı yok mu soran yok yakın zamanda annenem öldü ondan da para kaldı bana Allah bir yerden veriyor rızkı . Yani adamı alıyorsun bi yere getiriyorsun ilk seni satıyor gibi bişey. Korkma yap emin ol yine o gelip yalvaracak ama sen artık kimseye güvenemiceksin çocukta belli bir zamandan sonra aldatılsan da suçlu babası da olsa bu sizin sorununuz demez mi 😬😬 sorunlarınızı kendiniz halledin diyor. Ayrım yapmıyor erkek çocuklar özellikle. Yani çocuk için de yuvamı yıkanıyım deme çocuklar da senden yana olmuyor diğer taraf babaları

Herkeze mrb
Ben 11 yıllık evli 3 kız cocuk annesiyim evliligimin ilk yıllarında ilk kızıma yeni hamileyken aldatıltıgımı ögrendim 21 yasında ve esimi seviyordum konustuk tartıstık ve konuyu kapatıp hayatımıza devam ettik bu sekilde 9 yıl gecti 2 yıl önce esimin gizli ıntagram hesabını yakaladım sadece bayanları eklemis ve ask sözlü paylasımlar yapmıs hesabı buldugumu söyledim esim beni sucladı uzak durdugumu ve kendini boslukta hissetigini söyledi uzatmadım kendimi sucladım esim kapattım dedi ama o hesabı hic kapatmamıs oradan tanıstıgı bi kadınla aylarca konusup bulusmus ben hesabı tekrar buldum bu sefer msjlarıda okudum esimi evden kovdum esim ailesinin yanında kaldı bir bucuk ay pismanım dedi affet dedi tmm dedim ama kadınla bu aradada konusmus bulusmus gece boyu telefonda konusmuslar eve geldi 4 gece bizimle kaldı sonra is yalanı uydurup otele kadınla gitmis benim haberim yok tabi sonra ben konustuklarını anladım ama bulustuklarını bilmiyordum tekrar kavga ettik araya aileler girdi cocugunuz var dedi yeminler etti sözler verdi yine tmm dedim ama konusmayı bulusmayı hic bırakmamamıs onca olan olaylara ragmen 2 hafta önce herseyi ögrendim kadınla beraber oldugunu ikinci bi telefon ve hat kullandıgını yıkıldım hayata küstüm yine evden gitti bosanmaya karar verdim ailem cocukların var diyor o kadar cok yalan söyleyen ve aldatan adamı istemiyorum ama ev hanımıyım param yok destek yok en acısı esim ise gidecem diye kıyafetlerini bana ütülüp o kadının koynuna girmis simdi yine beni sucluyor kendinde zerre suc bulmuyor cok ama cok zor durumdayım ne olur yardımcı olun
Kusura bakmayin ama suç evet siz de ,defalarca affediyorsunuz,yetmiyor 3 cocuk yapıyorsunuz, bugun dönüp bir bakın bakalım elinizde ne var ,bes kurusunuz yok ,isiniz yok,mesleğiniz yok

Güzel demissin ama ailem destek cıkmıyor
Param yok kücük üç tane cocuk var işe girecegim en iyi 2800 verecekler vasıfsız calısanım bi meslegim yok cocuklarıma kim bakacak soruyorum krese sordum 1750 tl istediler aylık kücük kızıma bakmaya en büyük cocugum 9 ortancası 7 yasında onları kime bırakacagım en ucuz ev kirasi 1600 tl den baslıyor konusması cok kolay derdim calısmak degil aş degil eş degil ne yasadıgımı biliyormusun evet cocuklarımın benimle gurur duymasını isterim ama onları ortada bırakarak bunu yapamayacagımı biliyorum cok sükür aciz degilim sözlerinize dikkat edin basınıza gelmeden anlayamazsınız ufacık cocuklara tecavüz edilen bi ülkede yasıyoruz ani fevri bi sekilde kime nasıl emanet edebilirim cok yazık size
Durumunuz zor ,Allah yardim etsin ama anladığım kadari ile evlenirken ailenizi dinlememissiniz(annenizin söylediğinden anladığım)keske bunu yapmasaydınız.Hadi olmus ,eşiniz dünyanın en iyi insanı bile olsa asgari ücretle calisiyor,ev yok araba yok keske 3.cocugu bari yapmasaydınız.Adam asgari ücretle çalışırken (asla küçük görmüyorum)padişah havalarına girmiş.Adam emin olmuş sizin hicbirsey yapamayacaginizdan,3 cocukla sizinde söylediğiniz gibi calisamayacaginizdan.Acikcasi ben de bosanabileceginizi sanmiyorum ,dışarıda laubali oluyorlar diyorsunuz muhtemelen cok korkacak her şeyi yanlış anlayacaksınız, ise girseniz bile.Bence gururunuzu daha fazla zedelemeyin görmezden gelin en iyisi

Hala adamı mi suçluyorsunuz ya. Adam sadece ilk aldatmasında sucluydu. Sonrasindaki her seferinde bu travmayı kendinize yasattiginiz icin siz suclusunuz. Yine affedeceksiniz muhtemelen. Burda yazip insanlardan ne cevap vermelerini istiyorsunuz anlamadim

Herkeze mrb
Ben 11 yıllık evli 3 kız cocuk annesiyim evliligimin ilk yıllarında ilk kızıma yeni hamileyken aldatıltıgımı ögrendim 21 yasında ve esimi seviyordum konustuk tartıstık ve konuyu kapatıp hayatımıza devam ettik bu sekilde 9 yıl gecti 2 yıl önce esimin gizli ıntagram hesabını yakaladım sadece bayanları eklemis ve ask sözlü paylasımlar yapmıs hesabı buldugumu söyledim esim beni sucladı uzak durdugumu ve kendini boslukta hissetigini söyledi uzatmadım kendimi sucladım esim kapattım dedi ama o hesabı hic kapatmamıs oradan tanıstıgı bi kadınla aylarca konusup bulusmus ben hesabı tekrar buldum bu sefer msjlarıda okudum esimi evden kovdum esim ailesinin yanında kaldı bir bucuk ay pismanım dedi affet dedi tmm dedim ama kadınla bu aradada konusmus bulusmus gece boyu telefonda konusmuslar eve geldi 4 gece bizimle kaldı sonra is yalanı uydurup otele kadınla gitmis benim haberim yok tabi sonra ben konustuklarını anladım ama bulustuklarını bilmiyordum tekrar kavga ettik araya aileler girdi cocugunuz var dedi yeminler etti sözler verdi yine tmm dedim ama konusmayı bulusmayı hic bırakmamamıs onca olan olaylara ragmen 2 hafta önce herseyi ögrendim kadınla beraber oldugunu ikinci bi telefon ve hat kullandıgını yıkıldım hayata küstüm yine evden gitti bosanmaya karar verdim ailem cocukların var diyor o kadar cok yalan söyleyen ve aldatan adamı istemiyorum ama ev hanımıyım param yok destek yok en acısı esim ise gidecem diye kıyafetlerini bana ütülüp o kadının koynuna girmis simdi yine beni sucluyor kendinde zerre suc bulmuyor cok ama cok zor durumdayım ne olur yardımcı olun
Canim seni üzmeden nasil söylenir bilmiyorum ama bu adamin sadakatsiz oldugunu anlaman icin daha kac defa seni aldatmasi gerekiyor? Lütfen kendine bir gelir kaynagi vesayri bulma yoluna gir. Bu adam seni sürekli aldatacak böyle.

Herkeze mrb
Kac yasındasınız ?Ogrenıp affetmeyın affedıceksınız bellıkı gozunuzu yumun be dıyeyım .Bunun bır ust asamadı kıbarıye modu .Erkektır yapar .Elın şırfıntıları ıcın kocamı bırakmam

Ayrılamayacaksanız araştırmasaydınız, hem araştırıyorsunuz hem yüzüne söylüyorsunuz, sonra da affediyorsunuz. E tabi yalama olur ilişki. Çaresizliğinizi görüp dost da tutar, başkasından çocuk da yapar. Çocuklar büyüyene kadar çekeceksin mecbur madem ailen arkanda değil ve vasıfsızsın. Ya çocukları babaya bırakıp ailenin yanına gideceksin (blöf için yapılabilir, erkekler için zordur çocuk bakımı) veya çekeceksin çocuklar büyüyene kadar. En iyisi boşanmayın, işe girin, para biriktirmeye çalışın.

Bu hayatta en ağırıma giden şey baskasinin ütüsunu yapmak. Yani anama sövseler bu kadar agirima gitmez. Sevdigim insaninkini bile ütülemem. Sadece kendim özel bi yere gidiceksem kendiminkini ütülerim. Git o ütüyü adam suratina bas uyurken. Ben sinir oldum burdan. Daha hala ne kicini topluosun adamin. Doneceksen de is mis yapma evde sakın.

Herkeze mrb
Aradan bir yıl geçmiş. Ne durumdasınız merak ettim. İnşallah iyi durumdasınızdır

X