Aldatıyormuşum gibi

zeynep2012

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2012
280
49
Biz eşimle çok severek evlendik halada öyle dengesizlikleri olsa bile. İş yerinde bu yıl tanıştığım iş arkadaşımın yaptığı espirilere falan sürekli kahkaha attıyorum düzgün gülemiyorum zaten anca kahkaha atarım sonra telefonumu verdim araması için meşgul olduğum içinde çantamdan telefonu çıkarmasını falan istedim bunlarda hiç bir şekilde art niyetim yok ama aldatıyormuşum gibi bir his var diğer çalışanlarda aynı fikirde galiba mesai bitiminde o çıktıktan sonra ben çıkıyorum ama dışarıda hiç bir samimiyetimiz yok sizce tamamen muhataplığımı kesmeli miyim?

Canım sohbet etmek vs normal tabiki. Ama ta çantanıza kadar elini uzatması hoş değil. Mesafeyi korumalısın!

bazı insanlarla enerjiniz tutabilir kendinizi çok yakın hissedebilirsiniz tamamen temiz duygularla ama çevrede yanlış bir izlenim bırakıyorsanız biraz samimiyeti azaltmanız lazım
empati kurun eşiniz tüm iyi niyetiyle iş yerinde kadın iş arkadaşıyla samimi ve çevre onları sevgili olarak sanıyor ne hissedersiniz?

Bu arkadaşınız erkek herhalde:-/ benim eşim bile karıştırmaz çantami bu ne rahatlık bencede uzak durun biraz mesafe koyun aranıza. :18:

Biz eşimle çok severek evlendik halada öyle dengesizlikleri olsa bile. İş yerinde bu yıl tanıştığım iş arkadaşımın yaptığı espirilere falan sürekli kahkaha attıyorum düzgün gülemiyorum zaten anca kahkaha atarım sonra telefonumu verdim araması için meşgul olduğum içinde çantamdan telefonu çıkarmasını falan istedim bunlarda hiç bir şekilde art niyetim yok ama aldatıyormuşum gibi bir his var diğer çalışanlarda aynı fikirde galiba mesai bitiminde o çıktıktan sonra ben çıkıyorum ama dışarıda hiç bir samimiyetimiz yok sizce tamamen muhataplığımı kesmeli miyim?

Aslında yaptiklariniz değil bence düşünce ve hisleriniz önemli olan...

Eğer hislerimden eminim diyorsanız mesafe koymaniz yeterli olacaktır. Diğer calisanlarin dikkatini çekecek kadar samimi olmak hoş değil...

Ama diğer turluyse muhatap olmasaniz daha iyi olur...

bazı insanlarla enerjiniz tutabilir kendinizi çok yakın hissedebilirsiniz tamamen temiz duygularla ama çevrede yanlış bir izlenim bırakıyorsanız biraz samimiyeti azaltmanız lazım
empati kurun eşiniz tüm iyi niyetiyle iş yerinde kadın iş arkadaşıyla samimi ve çevre onları sevgili olarak sanıyor ne hissedersiniz?

Eşim zaten alkolik bir hatun bulmuş durumda şuan hissetiğimi onun hissetmemesini istiyorum empatilik bir durum kalmadı :KK43:

İçinizde sizi bu şekilde hissetmenizi sağlayan bastırılmış duygular olabilir.Belkide bu yüzden bu düşünceye kapıldınız bilinmez..
Bu iş çevrenizdeki insanların yanlış anlaşılmasına sebep olacak şekilde göz önüne çıkmışsa, buna bir dur demeniz lazım artık..

Ee şimdi de diyosunuz aldatıyo zaten. Valla konudan hiç bi'şey anlamadım. Zaten evleneli 11 ay olmuş.

Eğer dışarıdan sevgili sanılacak kadar samimi bi'portre çiziyosanız tabii ki mesafe koymalısınız yoksa ben ne yakın erkek-kadın arkadaş gördüm hiç de sevgili sanılmadılar. Bazı çizgileri aşıyosunuz demek ki:44:

Ee şimdi de diyosunuz aldatıyo zaten. Valla konudan hiç bi'şey anlamadım. Zaten evleneli 11 ay olmuş.

Eğer dışarıdan sevgili sanılacak kadar samimi bi'portre çiziyosanız tabii ki mesafe koymalısınız yoksa ben ne yakın erkek-kadın arkadaş gördüm hiç de sevgili sanılmadılar. Bazı çizgileri aşıyosunuz demek ki:44:

Aslında olayların görünen yüzü farklı çantasını karıştırıyo bişey arıyor numaralarışıyolar aynı anda çıkıyolar gibi gibi bu arada aldatılmıyorum :KK20: sadece o da iş arkadaşıyla samimi

Ortalığı toparlıyorum iş arkadaşımla normal bir arkadaşız ama görünen yüzün dışında fark ediliyor. Eşiminde iş yerinde bir bayan var samimiler faceden gördüğüm kadarıyla alkolik neyse bende kendimi kötü hissetmeye başladım daha sonra aynı eşim gibi iş arkadaşımla samimi olunca acaba aldatıyor muyum diye bir düşünceye kapıldım

Aslında olayların görünen yüzü farklı çantasını karıştırıyo bişey arıyor numaralarışıyolar aynı anda çıkıyolar gibi gibi bu arada aldatılmıyorum :KK20: sadece o da iş arkadaşıyla samimi

Ben tam olarak anlayamadım ifade edemiyorsunuz.
Eşinize içten içe misilleme falan mı yapıyorsunuz? ya da öyle düşünmesini mi istiyorsunuz?

Eşiniz bu kadınla ne derece samimi siz pek bu durumdan rahatsız gibi görünmüyorsunuz doğru mu anladım?

Eşim zaten alkolik bir hatun bulmuş durumda şuan hissetiğimi onun hissetmemesini istiyorum empatilik bir durum kalmadı :KK43:

Valla yukardaki yorumundan ben bunu anladım oyüzden kafam karıştı:44:
Bu kadar dikkat çektiğinize göre dediğim gibi fazla samimi gözüküyosunuz demek ki.
Yani şöyle düşününce benim iki buçuk yıllık erkek arkadaşım çantamın içine hiç elini sokmadı. Kötü bi'şey demiyorum ama insanların garipsemesi de anormal gelmedi bana. Bana bile garip geldi sen böyle kahkahayla gülerim, telefonumu verdim falan deyince büyük ihtimal çevrende olsam ben de bune samimiyet diye içimden geçirirdim:44:.

Ortalığı toparlıyorum iş arkadaşımla normal bir arkadaşız ama görünen yüzün dışında fark ediliyor. Eşiminde iş yerinde bir bayan var samimiler faceden gördüğüm kadarıyla alkolik neyse bende kendimi kötü hissetmeye başladım daha sonra aynı eşim gibi iş arkadaşımla samimi olunca acaba aldatıyor muyum diye bir düşünceye kapıldım

Sen kendini bildiğin halde böyle bi'düşünceye kapıldıysan tabii ki samimiyeti kes biraz:26:

yobaz bı ınsan degılım ama karsı cınsle fazla samımıyet ıyı degıldır..

aynısını esının yaptığını dusun..

evlı ınsan bıraz agır olmalı bence,ıs yerındekı arkadaşlarının gözünde 'hafıf' bı ımajın olusabılır..

Bencede samimiyeti kes arkadasim.sen belki arkadaş gözüyle bakıyorsun ama belki o adam sana ilgi duymaya başlamıştır bu da var yani... sonra daha çok problem cikar adam yok biz görüşüyoruz geziyoruz vs adını çıkarır. Kimseye guven olmaz.evli bir kadin olarak daha temkinli olmalısın :KK34:

Artik evli oldugun icin diger erkek arkadaslarin ile aranda olan samimiyetin dozaji onemli bence...
Kendin boyle hissediyorsan zaten ortada yanlis bir durum var demektir, o yuzden mesafeni arttirmalisin.
Esin bu sekilde biri ile samimi olsa sen ne hissedersin, kendini karsindakinin yerine koyarak dusunursen saglikli kararlar verirsin.
Nasil hosuna gitmeyecekse, esinin de tasvip etmeyecegi durumlardan uzak durmanda fayda var.
Hele ki is yerindeki arkadaslarinin da dikkatini cekecek hale geldiyse bu durum, sakincali gibi geldi bana...

Bence daha açık yazmalısınız. Geri kafalı değilim ama evli bir bayan o şekilde çantasından bişey aldırması
yada adamla sohbet ederken kahkahalar patlatması bana göre yanlış.. Helede duygusal bir boşluğunuz varsa ki eşim aldatıyor diyosunuz
Kusura bakmayın ama sorucam.. eminmisiniz işyerindeki o adam karşı hissinizin olmadığına..?

Son düzenleme: