aldatma konusu sonrası olanlar

bendekidurumlar

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2015
1.276
820
bana çok laf söylendi bir daha burda konu açmak istemiyordum yine laf duyabilirim ama yine de bu konuda bilen birileri olursa sormak istiyorum. konuyu da biliyorsunuz zaten. dalga konusu yapacaklar yazmasınlar. farklı fikirde olanlar elbette yazabilirler.

bugün sabah eşim ev arkadaşını aradı. bu mesajlar ne diye sordu. ev arkadaşı da bu olaya çok oluyor ya niye duruyor o mesajlar dedi. aynı eşimin anlattığı ismi verdi, o salak o mesajları silmemiş mi dedi. onun telefonu yoktu senin telefondan beni arıyordu dedi. şimdi onunla da görüşmüyormuş. evimde hırsızlık olayı oldu ondan şüpheleniyordum dedi. yani başka konularda konuştular. o hırsızlık olayını biliyorum. tam emin değilim ama o isim geçti diye anımsıyorum eşim ve arkadaşı konuşurken şüpheliler arasında.

ben bu konuşmaya da inanmadım. daha önce aramışsındır dedim. yine suçladım falan. sonra eşimi aradım. bugün işteydi. gerçekten herşeyi %100 öğrenmemi istiyor musun dedim nasıl kanıtlıcam diye deliriyodun bulamıyordun dedim evet kesinlikle istiyorum dedi sesi de aşırı mutluydu. nasıl buldun şimdi bana tamamen güvenecek misin ne yapacaksın dedi.

aklıma geldi çağrı kayıtlarına bakmak istedim uygulamadan baktık. saati dkyı gösteriyor. bu arkadaşını uzun süredir aramamış. WhatsApp mesajları da sanırım geri yüklenebiliyor uygulamayı silip yükleyince o da temiz. geriye sms kalıyor. bu sms de görüntülenebilir mi acaba bir şekilde? sms atıp anlatacağını da sanmıyorum ama tek o kalıyor işte.

yani bende biliyorum söylenen ilk yalanın başkadı yazdı demek olduğunu. ama diyorum ki o %1 ihtimal benim eşimin mi başına geldi yani gerçek mi oldu bu bahane diyorum. evet bu dediğim de komik gelebilir de düşünüyorum işte. bende kendi kendime gülüyorum zaten merak etmeyin. bende kendimle dalga geçiyorum.

bu arada söyledikleri kişi de evliymiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski konunuzu da ekleseniz olmaz mı? Profiliniz kapalı her konuyuda da aklımızda tutmamız mümkün değil. Ben hiçbir şey anlamadım
o kadar çok yorum yapıldı ki herkes biliyor sandım. eşimin evlenmeden önce sevgiliyken beni aldattığı ile ilgili mesajlar buldum. ev arkadaşıyla konuşuyor evde eskort olduğu ile ilgili. ama eşim dedi ki bunları ben hiç görmedim bilmiyorum inkar etti. sonra başkasının yazmış olabileceğini söyledi. eve gelip giden biri daha varmış o dönem. ama bu da çok bilindik bir yalan gibiydi. yine de araştırıyorum.

Başka numaradan arama ihtimali hiç aklınıza gelmedi tabi.
O iğrenç konuşmalara kılıf uydurmaya çalışmayıp ne yapacaktı?
"Evet karııım seni nişanlanmadan önce aldattım ama dur bekle hataydı" mı diyecekti? Bunu yapan erkek çok az olduğu gibi sizin kocanızın sahip olduğunu zihniyete sahip olan bir erkeğin assssla kabulleneceğine inanmıyorum.
Bir insan neden arkadaşının telefonundan bu şekilde konuşur? Konuşsa neden silmez? Ben asla konuşmam, hadi sarjım bitti konuştum hemen mesajları silerim hele ki böyle bir mesajı silmeden telefonu elimden bırakmam. Tamamen yalan yalan yalan. Bana nedense "ısrarla inanmak istiyor" izlenimi veriyorsunuz, yapmayın olan size olur.

o kadar çok yorum yapıldı ki herkes biliyor sandım. eşimin evlenmeden önce sevgiliyken beni aldattığı ile ilgili mesajlar buldum. ev arkadaşıyla konuşuyor evde eskort olduğu ile ilgili. ama eşim dedi ki bunları ben hiç görmedim bilmiyorum inkar etti. sonra başkasının yazmış olabileceğini söyledi. eve gelip giden biri daha varmış o dönem. ama bu da çok bilindik bir yalan gibiydi. yine de araştırıyorum.

Bana hiç inandırıcı gelmedi bir başkasının yazmış olması. Belli ki siz bu ihtimale inanmak istiyorsunuz. Elinizde yüzde yüz bir kanıt yok, olması da mümkün değil. Bir ömür bu şüphe ile yaşayabilecek misiniz?

Tabiki sonuna kadar inkar edecek. Kac posta yaptığını detaylı yazmıştı o mesajlarda hala şüpheniz olması enteresan.

Konu buydu.

Konu sahibi, eşinin arkadaşını başka bir telefondan aramadığını asla kanıtlayamazsın. Affetmek istiyorsan keşke hiç söylemeseydin. Çok yazmışlarda ama söylemişsin. Artık yapacak bir şey yok. Madem affettin, ikide bir yüzüne vurma. Unut. Bunun kanıtı olamaz. Arkadaşından önceden aramadığını ya da mesajlaşmadığını ya da sabit bir hat kullanmadığını kanıtlayamazsın çünkü.

Bence artık bu konuyu eşinle kapat.

Bence kimse kimsenin telefonunu kullanıp kaç posta ne yaptığını başka biriyle asla konuşmaz. Bir de hey ben bilmemkim demeden bu muhabbete girmez.

Esinize inanmak istemeniz sizin tercihiniz ama bu ilk vukuati degilmis galiba..Bu eksi yazar hanesine..Bosan boşanma olaylarina hic girmiyorum neticede banane..Fakat esin yalan soyluyor bunu bence kabul edin ..boşanmayacaksiniz bu belli size tavsiyem cocuk yapmayin bir muddet daha

yani bende biliyorum söylenen ilk yalanın başkadı yazdı demek olduğunu. ama diyorum ki o %1 ihtimal benim eşimin mi başına geldi yani gerçek mi oldu bu bahane diyorum. evet bu dediğim de komik gelebilir de düşünüyorum işte. bende kendi kendime gülüyorum zaten merak etmeyin. bende kendimle dalga geçiyorum.
Esiniz inkar etmeseydi bu defa siz kendisinin yerine; seytana uymussun askım nisanlıydık oldu bi hata benim karsima cikti hadi hakkını helal et bakmamam lazimdi özür dilerim der gibi gibi geldiniz nedense..
Siz zaten aklamak istiyorsunuz bosanma düsünceniz de yok ne diye kevgirlik oldu ki olay 🤷🏻‍♀️

Yani sizi anlıyorum, kondurmak istemiyorsunuz, ihtimal bile vermek istemiyorsunuz evet, ancak bakın burada bir sürü kadın anlattıklarınızı okudu, dinledi, düşündü, ve size tüm bunların yalan olduğunu söyledi. Şu yazdıklarınızı okuyunca üzüldüm, gerçekten öyle bir efsunla çevrilmiş ki etrafınız, bir türlü uyanamıyorsunuz... üzerinizdeki sis perdesini atamıyorsunuz...

çok üzgünüm ama bu yazdıklarınız da önceden planlanmış, kılıfına uydurulmuş senaryolar...

Gerçekten çok üzgünüm, keşke sizi silkelemenin, sarsıp uyandırmanın bir yolunu bulabilsem...

bana çok laf söylendi bir daha burda konu açmak istemiyordum yine laf duyabilirim ama yine de bu konuda bilen birileri olursa sormak istiyorum. konuyu da biliyorsunuz zaten. dalga konusu yapacaklar yazmasınlar. farklı fikirde olanlar elbette yazabilirler.

bugün sabah eşim ev arkadaşını aradı. bu mesajlar ne diye sordu. ev arkadaşı da bu olaya çok oluyor ya niye duruyor o mesajlar dedi. aynı eşimin anlattığı ismi verdi, o salak o mesajları silmemiş mi dedi. onun telefonu yoktu senin telefondan beni arıyordu dedi. şimdi onunla da görüşmüyormuş. evimde hırsızlık olayı oldu ondan şüpheleniyordum dedi. yani başka konularda konuştular. o hırsızlık olayını biliyorum. tam emin değilim ama o isim geçti diye anımsıyorum eşim ve arkadaşı konuşurken şüpheliler arasında.

ben bu konuşmaya da inanmadım. daha önce aramışsındır dedim. yine suçladım falan. sonra eşimi aradım. bugün işteydi. gerçekten herşeyi %100 öğrenmemi istiyor musun dedim nasıl kanıtlıcam diye deliriyodun bulamıyordun dedim evet kesinlikle istiyorum dedi sesi de aşırı mutluydu. nasıl buldun şimdi bana tamamen güvenecek misin ne yapacaksın dedi.

aklıma geldi çağrı kayıtlarına bakmak istedim uygulamadan baktık. saati dkyı gösteriyor. bu arkadaşını uzun süredir aramamış. WhatsApp mesajları da sanırım geri yüklenebiliyor uygulamayı silip yükleyince o da temiz. geriye sms kalıyor. bu sms de görüntülenebilir mi acaba bir şekilde? sms atıp anlatacağını da sanmıyorum ama tek o kalıyor işte.

bu arada söyledikleri kişi de evliymiş.
Eşlerini aldatan insanların hepsinin ortak noktasıdır arkadaş numarası. Ve hepsinin ortak noktası da eşlerini gerçekten aldatmış olmalarıdır. Bu bahaneyle sizi kandırmasına izin vermeyin bence.

Esinize inanmak istemeniz sizin tercihiniz ama bu ilk vukuati degilmis galiba..Bu eksi yazar hanesine..Bosan boşanma olaylarina hic girmiyorum neticede banane..Fakat esin yalan soyluyor bunu bence kabul edin ..boşanmayacaksiniz bu belli size tavsiyem cocuk yapmayin bir muddet daha
Çocuğu da mı yoktu :KK57:

X