Aldatmanın bahanesi olurmu

defolsun gitsin pişkin adam:sinirli:

aldatması bir yana neredeyse sizi suçlu çıkartacak...

yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış..

çocuklarınız ilerideki ruh sağlığı için bu adamdan kurtulun!!!!

kendiniz ayrılmak istemesiniz bile çocuklarınız için bu yapın lütfen....

Mutsuz ve birlikte bir anne babadansa mutlu ve ayrı anne baba çocuklar için her zaman daha sağlıklı bir ortam anlamına gelir. Çocukların arkasına sığınmayın, madem dominant bir karaktersiniz kendi ayaklarınızın üstünde olabilirsiz sanıyorum ki.

Bosasin gitsin seni bı de piskinmis ayıp yaaa tobe tobe sinirlerim zıplıyor benim ama boşver sen kendinde niye suç ariyon

Mutsuz ve birlikte bir anne babadansa mutlu ve ayrı anne baba çocuklar için her zaman daha sağlıklı bir ortam anlamına gelir. Çocukların arkasına sığınmayın, madem dominant bir karaktersiniz kendi ayaklarınızın üstünde olabilirsiz sanıyorum ki.
Evet de problem şu ki ben bu adamı hala seviyorum

Hakli adam sizi aldatmis pisman olmadigi halde siz ugrasip barismissiniz oda cok guzel yuzsuzluk yapip sizi suclamis cunku bu kozu eline vermissiniz niye kendinize bunu yaptiniz ya

Yani bütün bu anlattıklarım bende mevcut
Ama bunlar onun aldatmasına bi bahane olamaz diyosun?

Sen neyi sorguladığının farkında mısın??? sen hala bu karaktersiz adamın yanında kaldığın için kendine hafifletici sebep arıyosun.. Adamın kumaşı belli. Bütün şartları oluştursan da bu adam yarın bi gün havayı bile bahane edip aldatacak. Sen neden onunlasın.. Oturup bi bunu tartışalım.. Sakın çocuk deme lütfen, çocuklarına böyle bi babayı layık gördüğün için yine oklarımı sana çeviririm.
Canım seni kırmak değil niyetim ama, aldatmanın bahanesi olabilir mi, olmayacağını sen de biliyorsun. ama hala neden orda olduğuna kılıf hazırlamaya çalışıyosun gibime geldi

Bazı hemcinslerim nasıl bu kadar gurursuz olmayı başarıyor hayretle okuyorum. Adam bunu alışkanlık haline getirmiş gayet pişkin aldatıyor ve hiç pişmanlık belirtisi dahi göstermiyor, siz habire adamı eve geri getirme derdindesiniz. Hadi diyelim ki eve geldi ve bir daha sizi aldatmadı adamın yüzüne baktığınızda gerçekten mideniz bulanmıyor mu? Sizde kabahat bulması da zeytinyağı gibi üste çıkmasından başka bir şey değil. Diyelim ki sizden memnun değil boşanmak diye bir şey de var bundan sizin ve eşinizin haberi vardır öyle değil mi?

Hakli adam sizi aldatmis pisman olmadigi halde siz ugrasip barismissiniz oda cok guzel yuzsuzluk yapip sizi suclamis cunku bu kozu eline vermissiniz niye kendinize bunu yaptiniz ya
Çocuklar için sevdiğimm için yuvam bozulmasın diye yani neden olcak baska ama yaptıgım yanlıştı değilmi

Kadının eşini pek dinlememesi kendi bildigini okuması evde herseyi yonetmesi esinin ailesiyle arası bozuk olması yani kısacası kontrolun kadında olması
eşinin kadını 2 kez aldatmasında eşini haklı yaparmı yoksa bu adamın kendini aklamak için uydurduğu bir bahanemi
Canım bu saydıkların soğuma sebebi olabilir ancak. Hepimiz insanız, sevgimiz azalabilir. Ama haysiyet sahibi kimseler olup olmadığımızı böyle durumlardaki davranışlarımız belirler.

Sen saf birine benziyorsun. Şundan emin ol kocanın seni defalarca aldatmış olması, senin de onu defalarca kabul etmiş olmanın haklı hiçbir gerekçesi olamaz.

Çocuklar için sevdiğimm için yuvam bozulmasın diye yani neden olcak baska ama yaptıgım yanlıştı değilmi
Buyuk yanlis hemde adam oyle rahatki pisman bile olmadigi gibi sizi suclayabiliyor..siz bu adama sevgi de duymuyorsunuzdur onun bu umursamaz tavri sebebiyle bagimlilik olmus kacan kovalanir misali

Tabi ki senlik bir durum değil ne alaka sen de kendini buna inandırıyorsun ? O ne yapmış kendini sana çok mu iyi hissettirmiş de yok erkek gibi hissetmiyormuş. Adam rahatına bakıyor hiç de pişman değil.

X