Aldatmanın bahanesi olurmu

Sen neyi sorguladığının farkında mısın??? sen hala bu karaktersiz adamın yanında kaldığın için kendine hafifletici sebep arıyosun.. Adamın kumaşı belli. Bütün şartları oluştursan da bu adam yarın bi gün havayı bile bahane edip aldatacak. Sen neden onunlasın.. Oturup bi bunu tartışalım.. Sakın çocuk deme lütfen, çocuklarına böyle bi babayı layık gördüğün için yine oklarımı sana çeviririm.
Canım seni kırmak değil niyetim ama, aldatmanın bahanesi olabilir mi, olmayacağını sen de biliyorsun. ama hala neden orda olduğuna kılıf hazırlamaya çalışıyosun gibime geldi
İşte bende gerçekten bildiğimi okudum hep ustune aldatılınca hemde 2 kez daha da ofkelendim ona asabileştim gurursuz nasıl oturuyolar deniyoda işte oyle olmadı bende geri aldım ama içimde affedemedim kabullenemedim yaptıklarını yıkıldım am onuda bırakamadım tamamen boyle karısık bir hissiyat işte

İşte bende gerçekten bildiğimi okudum hep ustune aldatılınca hemde 2 kez daha da ofkelendim ona asabileştim gurursuz nasıl oturuyolar deniyoda işte oyle olmadı bende geri aldım ama içimde affedemedim kabullenemedim yaptıklarını yıkıldım am onuda bırakamadım tamamen boyle karısık bir hissiyat işte

Ama bırakacaksın değil mi? Bu rezilliğe çanak tutup, bu adiliği kabul etmeyeceksin artık??

Adam hakli tabi. Bence kadin tum hatalarini kabullenip adamin asik oldugu kadinlari eve getirmesini, ustune kuma kabul edecegini zira bu kadar hataliyken sucsuz kocasinin gunahina daha fazla giremeyecegini soylemeli.

Yani saydığın sebepler yada hiçbişey aldatmaya mazeret olamaz diyosunuz saftirik uyan artık diyosunuz

Sevdim ilk ve tek erkeğim o oldu
Çocuklarımın babası
Oyuzden yol veremedim

Ayyy allah aşkına "ilk" ve tek olunca ne oluyor ya. Kurtulum şu saçma sapan zihniyetten. İlkse ilk ne olmuş yani? Belliki siz onun ilk ya da en azından "teki" değilsiniz!! O benim ilkim gibi gereksiz,küçük düşürücü bir bahane kullanmayın sizde boşanmamak için.

Kadının eşini pek dinlememesi kendi bildigini okuması evde herseyi yonetmesi esinin ailesiyle arası bozuk olması yani kısacası kontrolun kadında olması
eşinin kadını 2 kez aldatmasında eşini haklı yaparmı yoksa bu adamın kendini aklamak için uydurduğu bir bahanemi
Yapar tabi yapmaz mi ya? Yerden goge kadar hatalisin. Adamcagiz aldatmak zorunda kalmis.

Ayyy allah aşkına "ilk" ve tek olunca ne oluyor ya. Kurtulum şu saçma sapan zihniyetten. İlkse ilk ne olmuş yani? Belliki siz onun ilk ya da en azından "teki" değilsiniz!! O benim ilkim gibi gereksiz,küçük düşürücü bir bahane kullanmayın sizde boşanmamak için.
Peki ya çocuklarım onlara nolcak boşanınca

Eşinizin açıklamaları hakkında ne dusunuyorsunuz ben bunu merak ettim.

Nasılsınız ev içerisin de ?Dominantlık derken?Eşinizin isteyip beklediği ama sizin veremediğiniz ne?

Yani bunları sadece merak ettiğim için soruyorum bilmelisiniz ki hiç birşey eskisi gibi olmayacak hayatınız da.

Peki ya çocuklarım onlara nolcak boşanınca

Hiçbir şey olmayacak. Açacaksın davanı,boşanacaksın,çocukların için de naaka alacaksın. Lütfen çocukları bahane olarak kullanmayın artık. Az önce kendiniz zaten demişsiniz "ben bu adamı hâlâ seviyorum diye" olayın çocuklarla ilgisi yok siz boşanmak istemiyosunuz. Çocuklarının annesine saygısı ve sevgisi olmayan bir erkek çocuklarına da iyi bir baba olmaz bunu unutmayın.

Nasılsınız ev içerisin de ?Dominantlık derken?Eşinizin isteyip beklediği ama sizin veremediğiniz ne?

Yani bunları sadece merak ettiğim için soruyorum bilmelisiniz ki hiç birşey eskisi gibi olmayacak hayatınız da.
Zaten artık ayrıyız
o 3.kez terkedince ipler koptu
bende evimi terkettim ama acı çekiyorum neden hala acı cekiyorum Sadece acı olsa neyse birde vicdan azabı çekiyorum suçlamaları doğru oldugu için acaba aldatmalarının terketmelerinin sorumlusu cidden benmiyim diye düşünüyorum hep
Bu adamın kumasımı bozuk yoksa dediği gibi iten benmi oldum

Bu adam bal gibi kandırıyo seni madem senin yüzünden aldatıyomuş boşansın o zaman özgür bir sekilde istedigi haltı yesin.
Sen neden boşamıyosun peki böyle bi adamdan neden vazgeçmiyosun
Gercekten seni anlamak için soruyorum

Bu adam bal gibi kandırıyo seni madem senin yüzünden aldatıyomuş boşansın o zaman özgür bir sekilde istedigi haltı yesin.
Sen neden boşamıyosun peki böyle bi adamdan neden vazgeçmiyosun
Gercekten seni anlamak için soruyorum
Sebeplerimi saydım onceki msglarda bide emeklerime acıyorum kac yılım geçti 20 li tum yaslarımı bu adama harcadım

Sebeplerimi saydım onceki msglarda bide emeklerime acıyorum kac yılım geçti 20 li tum yaslarımı bu adama harcadım
şu an nerede kalıyorsun ayrıyız demişssin de?
çalışıyormusun peki?
sen kendini suçlu görünce eşini affetmen daha kolay olacak değil mi?

Ben senin konunu takip ediyordum sen bosandınmı hayatın nasıl şimdi

Biraz gurur ve onur lütfen..
Kendinize yeni bir hayat kurabilirsiniz. Kendiniz ve çocuklarınız için bunu yapın!

Adam açık açık aldatıyor pişmanlık yok bir de bahane üretiyor sizi suçluyor siz de acaba mı diyorsunuz, ne diyeceğimi bilemedim size şuan gerçekten... Haklı olabilir mi Allah aşkına adam gibi konuşsun ayrılsın çok soğuduysa. Ama siz de haksızsınız şuana kadar sizi aldatan biriyle sürekli tekrar birleşerek, affetmek diyemiyorum çünkü adam af falan dilemiyor.

Sadece yazdığınız kısmı cevaplamak istiyorum .

Soğuma sebebi. Çok itici bi kadın figürü.
Yani itici oldu bu ona o da sogudu benden oylemi peki bu 2 kez aldatmasını haklı kılarmı adam beni degil boyle oldugun icin kendini sucla diyo resmen aldatma ve terketmeleri hakkında

az önce okuduğum bir kitaptan geçen bir yazıyı paylaşayım .''çocuklarım için boşanmıyorum diyen bir anne yada baba en büyük kötülüğü zaten çocuklarına yapıyordur.'' neden olduğunu bir düşün bence

X