Aldatmanın bahanesi olurmu

BenimZorHayatim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2009
1.573
733
Düşününki peşpeşe doğum yapmış bir bayansınız çocuklarınız 1 ve 2 yaşındayken eşiniz evi terkediyo bir kaç ay sonrada aslında aylardır biriyle beraber oldugunu öğreniyosunuz hatta karsınıza geçip ona asık oldugunu onu sevdiğini söylüyo siz buna rağmen çocuklarınız için adamda hiçbir pişmanlık özür olmamasına ragmen birleşiyosunuz 1.5 yıla yaklasırken bu sefer baska biriyle aldattığını yakalıyosunuz telefonunda ve inkar etmiyo evet var diyo sizde evden gonderiyosunuz sonrasında yine ailesinin evine dönüyor eşiniz ve yine bir pişmanlık belirtisi yok adamda gayet pişkin rahat yaşayıp gidiyo yine sizin çabanızla ailelerin araya girmesiyle falan birleşiyosunuz ama adam bu kezde o kadına aşık goruyosunuz yine pişman değil yaptıklarıa yine korkusuz ve sonuç olarak aldatmaları için sizi suçluyo yanınızda erkek gibi hissedememiş saygısız olduğun için beni dinlemediğin dominant oldugun için mutlu olmadığım için aldattım seni hersey iyi guzel olsaydı evlilikte yapmazdım diyo
Şimdi bu adam aldatmalarında terketmelerinde haklımı siz ne düşünüyosunuz yoksa yalnızca mazeretmi

Saçmalamayın Allah aşkına kimin suçlu olduğu ortada değil mi? Hiç mi gururunuz incinmiyor bu aldatmalar karşısında?Eşiniz bulunmaz Hint kumaşı mı, Oh hem pastam dursun hem karnım doysun diyor bir de üstüne üstlük sizi suçluyor. Defedin gitsin, böyle bir adamın ne size ne de çocuklarına hayrı dokunmaz.

Düşününki peşpeşe doğum yapmış bir bayansınız çocuklarınız 1 ve 2 yaşındayken eşiniz evi terkediyo bir kaç ay sonrada aslında aylardır biriyle beraber oldugunu öğreniyosunuz hatta karsınıza geçip ona asık oldugunu onu sevdiğini söylüyo siz buna rağmen çocuklarınız için adamda hiçbir pişmanlık özür olmamasına ragmen birleşiyosunuz 1.5 yıla yaklasırken bu sefer baska biriyle aldattığını yakalıyosunuz telefonunda ve inkar etmiyo evet var diyo sizde evden gonderiyosunuz sonrasında yine ailesinin evine dönüyor eşiniz ve yine bir pişmanlık belirtisi yok adamda gayet pişkin rahat yaşayıp gidiyo yine sizin çabanızla ailelerin araya girmesiyle falan birleşiyosunuz ama adam bu kezde o kadına aşık goruyosunuz yine pişman değil yaptıklarıa yine korkusuz ve sonuç olarak aldatmaları için sizi suçluyo yanınızda erkek gibi hissedememiş saygısız olduğun için beni dinlemediğin dominant oldugun için mutlu olmadığım için aldattım seni hersey iyi guzel olsaydı evlilikte yapmazdım diyo
Şimdi bu adam aldatmalarında terketmelerinde haklımı siz ne düşünüyosunuz yoksa yalnızca mazeretmi
size bir şeyler demem lazım ama banlanmadan nasıl derim bunu bilmiyorum,kendi kabahatlerinize adamı bahane etmeyin ,sen her defasında pişkin pişkin affedersen adamda pişkin pişkin devam eder tabi..la havle la havle bebelere yazık la havle

Siz bukadar gurursuzluğu ele almışken,adam aldatıp keyfine bakarken aileyle yalvarmayla adamla birleşiyorsanız adam vay be ben neymişim diyor. Nasılsa gitmiyor,aldatıyorum yine bana yalvarıyor diye düşünüyor. Bu adamla birlikte olduğunuz sürece devamlı aldatılacaksınız..

ayrılmayı düşündün mü hiç?
haklıyı haksızı geçelim de.
aldatmanın haklısı mı olur Allah aşkına.

Yenilenen pehlivan güreşe doymazmış..Sizinki o hesap olmuş.Ama bebekleriniz çok küçük psikolojinizi tahmin edebiliyorum.Aldatmanın bahanesi olamaz bana göre.

Başkasına aşık ve sen ona yalvarıp geri getiriyorsun nasıl olsa gitmiyorsun diye tabiki aldatmaya devam edecek

Kadının eşini pek dinlememesi kendi bildigini okuması evde herseyi yonetmesi esinin ailesiyle arası bozuk olması yani kısacası kontrolun kadında olması
eşinin kadını 2 kez aldatmasında eşini haklı yaparmı yoksa bu adamın kendini aklamak için uydurduğu bir bahanemi

gercekten üzücü bir durum. Saglikli düsünebilseniz zaten sucu kendinizde aramazdiniz. Esiniz sizi iyi sindirmis. Daha yaptigi igrenclikten pismanlik bir duymamis sizde gidip yalvarmissiniz. Silkeleniz saglikli düsünmeniz gerek cocuklariniz icin. Profesyonel bir yardim alin

X