Aldatmaninda kalitelisi olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bi dk ben anlamadım sadece arabada oyle takılmışlar ve enfeksiyonmu kapmış bence arabada daha fazlası olmuş hatta bence arabada değil detayı derin...
allah size yardım etsin önünüze bakın gücünüz yerindeyse

Ne yani bi gun icinde mi belirtmis hastalik kendini? Kusura bakmayin ama olamaz kendimde yasadim biliyorum.

Babamın böyle şeylerine 13 yaşında şahit oldum hem annem anlattı kendimde duydum ee anne boşan siz varsınız kardeşleriniz var bu kadar girursuzlik olmaz ne ben ne kardeşlerim boşansalar zil takip oynardık lütfen kendi evloliginizi çocukların arkasına sığınıp kurtarmaya çalışmayın hiç bi çocuk boule iğrenç bir baba istemez

Çocuklarıniza söyleyecekseniz de boşanın vay efendim baban boule birşey yaptı da ben sizin için duruyorum hikayelerini söylemeyin siz unutursunuz ki büyük ihtimal unutacaksınız çocuklar asla unutmucak boşanmaya niyetiniz varsa herşey halolur ha yoksada hiç uzatmaya gerek yok 3 maymunu oynayın bi zahmet çocukların psikolojini bozmaya kimsenin hakkı yok

Artık eşi mı yalan söylüyor, konu sahibi mı bize öyle şeyler anlatıyor bilmiyorum ama buna kim inanir.
Kadir :bicak:
Selam kk kadınları....
Bir süredir esimin telefonuna su takip prog. indirmek istiyordum Sonunda dedigimi yaptim Zaten 7 gun deneme suresi vardi Bugun 5. gündü Gercekten hic yanlis hareketi yoktu Evlilik yildonumumuz oldugu icinde dun bir siteden hediye yollamistim Cok mutlu olmustu Hersey cok guzeldi Hatta bugun dedimki hersey yolunda allah verede 2 gunde bisey gormesem duymasam diye...
2 saat once rast gele ne yapiyor diye teli actim O anda telefonu çaldı Bende dinlemeye basladim Arayan eski elemaninin annesi genc sayilir ve bosanmis bir hanim Diyalog soyle
Esim-ne zaman kahveye cagiracaksin
Kadin-istedigin zaman gel ama gunduz evde yokum isteyim temizlige gidiyorum
E-gunduz bos olsam gelir evini temizlerim
K-cok tesekkur ederim(gibi...)
K-gonderdigin sac kremi cok guzelmis ama bitti aynisindan var mi
E-yok artik ondan bulunmuyor Bulursam bi kahveyle kurtulamazsin ama
K-yemek ısmarlarım ayip ettin Istedigin zaman olabilir
E-benim istedigim yemek tuzlu olur ama.....gibi gibi seyler gülüşmeler kikirdamalar Benle 1 dk konusmayan okuz onunla 14 dk konustu
Neyse dayanamayip sinirle aradim durumu anladi hemen eve geldi Nerden biliyosun bunlari gibisine Tabi suclu ben oldum Bundan sonra tel kullanmicam dedi atti gitti Bilmem gelir mi eve Gelmesede umrum degil
Moralim bozuk yinede lutfen can sıkıcı yorumlar yapmayin rica ediyorum Evet ozguvensizim evet saplantiliyim kabul
Sorum su kadinada 2 cift laf edeyim mi Evli oldugumuzu bile bile eve kahveye yemege cagirmalar nedir yani
Ki eskiden esime dogum gununde hediye yollardi sinir olurdum Esimle dogum gunum ayni üstelik Cok dusuncesiyle bana niye yollamıyordu
Uzun oldu kusura bakmayin 😦Eki Görüntüle 2309615

Kac gundur yazmak istiyordum ama alacagim cevaplardan korktuğum için anca cesaretimi topladim Elimden geldigince kısaca anlatmaya calisicam
Gecen hafta çarşamba günü esimle birlikte olduk Ertesi günü ben yaklaştım ama cok yorgunum dedi istemedi Tmm dedim gectim Cuma gunu yine hadi dedim yok akıntım var üsutmusum herhalde dedi Onada tmm dedim ama 15 yıllık esim Daha böyle birseyine hic rastlamamistim Bunada eyvallah dedim Cumartesi gecesi oldu hadi sevişelim dedim yok istemiyorum dedi (zaten akinti falan deyince aklima cinsel yolla bulasan hastalik geldi. Banada bulastirmamak icin benle birlikte olmuyor diye düşündüm) Hemen google belirtileri yazdim cinsel yolla bulasan bel soğukluğu hastaligi cikti Onada gosterdim inkar etti kimden bulasacak diye Hemen yataga gitti uyumaya Bir süre sonra bende gittim yanina basladim sağını solunu ellemeye hemen itti beni Sonra iceri gidelim bisey soylucem dedi Ve işte can alıcı nokta
Pazartesi gunu arabayla giderken 10 15 yil onceden tanigi bir kadini yol kenarinda görmüş Hemen durmuş arabaya almis Gidecegi yere kadar götürecekmiş Telefona uzanicam derken bir anda eli kadinin bacagina değmiş! Kadin gülmüş Bu şerefsiz inde hoşuna gitmiş Bunlar deniz kiyisinda buyuk bir park var oraya gitmişler Baslamislar gündüz gündüz oynaşmaya Kadinin etegini kaldırmış falan filan vs vs Biranda cocuk sesi duymuş "Bu yaptigimiz dogru degil"deyip boşalmadan kacmis gitmis Birkac gun sonra hastalandığını anlayinca benlede iliskiye girmek istememiş ama biz carsamba gunu birlikte olduk Pislik şerefsiz
Bunu cumartesi gecesi 3te itiraf etti Kanim dondu resmen tepki veremedim ilk basta Sonra bagirmalar bardak kirmalar ağlamalar özür dilemeler yeminler ....
Sabah hemen hastaneye gittik test icin ama enfeksiyon bölümü bakar diye yolladilar Meger cumartesi sabahi hastaneye gidip igne yaptırıp ilac almis
Pazartesi gunu poliklinige gittik tekrar bütün testleri verdim sonuclari bekliyorum Buyuk bir ihtimalle banada bulasti ama hiv hepatit falan olmaktan korkuyorum Sonuclar persembe günü cikacak
Tabi aralarda yine tartışmalar aglamalar devam ediyor Ben bosanicam dedim Tmm nasil istersen oyle olsun ama bir sans daha ver diyor 15 dk zevk icin 15 yilimiz gitti anlayacaginiz Daha aileme soylemedim sadece kardeşim biliyor Oturdugumuz ev benim zaten Ailemde arkamda olur Istedigim nafakayida alırım Birikmiş altınımızda var hepsi bana kalacak
Koskocaman bir AMA var kafamda
2 cocugumuz var Buyuk lgs ye girecek Kucuk olansa 11 yasinda ve babasina cok düşkün Bazi seyleride hissettirmeyeye calissakta anliyor Gecen aksam babasi evden gidecek oldu hüngür hüngür ağlamaya başladı Zaten ona kıyamıyorum tek Büyüğün umrunda bile olmaz
Bense karmakarisigim Bana hastalik bulastirdi Bizim aile arabamiza o kadini aldi Aklim almiyor insan 1 dk konustugu insanla sonuc nasil sevismeye varır Bu kadar mi azdin kudurdun Bu kadar mi iradesizsin Keske arabayla bir tırın altina girip ölseydin Ortalık coronadan geçilmiyor Odami aklina gelmedi?
Su an gidip boğup öldürmemek icin kendimi zor tutuyorum Arabanın butun camlarını parcalamak geciyor icimden Koltuklarini bıçakla kesmek Hicbisey bu kadar zevk vermez bana Ama zamanında borcunu oducez diye yine biz uğraştık
Birini sevse gitse gönlü kaydi sevmis derdim boşardım gecerdi
Bu sadece zevk icin Bunun hicbir aciklamasi yok 45 yasinda adam kendini layik gördüğü şeye bak Parka gündüz acik alanda sevismek Utanmak korkmak yok
15 dk zevk 15 yılı çöpe atti
İlk çöpe atışı değilmiş zaten?

Konuyu hortlatmış gibi oldum ama, konu sahibi sizi çok merak ettim, ne yaptınız boşandınız mı? 🙄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X