Aldatmayan erkek

ceren150

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2017
27
18
29
Aldatmayan erkek var mı sizce ? Rahat bıraksak aldatmayacak? Varsa doğru kişi oldugunu nasıl anlayabiliriz

Herkesi aynı kefeye koyamam ki canım misal sana bir örnek vereyim benim 2 abim var 1 tanesini çok sakin ağır başlı bu güne kadar 1 tane sevgilisi bile olmadı(hoca kendisi) 2. Abim ise tam tersi ağır başlı ama sakın bi insan değil bu güne kadar bir çok sevgilisi oldu 1. Abimden hiç beklemem aldatma olayını 2. Abimden bekleyebilirim ama inşaAllah kimse eşini aldatmaz karşılarında beni bulurlar vallahi yengelerimi kimseye ezdirmem abim bile olsa
Aldatmayan erkek var mı sizce ? Rahat bıraksak aldatmayacak? Varsa doğru kişi oldugunu nasıl anlayabiliriz

Aldatma hayalleri daha kolay gerçekleşebiliyor..
Teknoloji vaaarr,kafaları rahat hanımlar vaarr.. Var da var yani..
Aldatmayı kafasına koyan reelde,sanalda kolaycacık aldatıyor!

Erdal Demirkiranin kitabinda bu dunyada aldatmayan bi erkek var oda benim yaziyodu

Tabi mubalaga yapmis o ayrida
Yasaklar kadinada erkegede cekici geliyor erkekler toplumda bu tarz olaylarda erkektir yapar lafiyla kurtuldugu icin onlar aldatma konusunda cesur oldugu icin cok fazka goz onunde

Hatta su varki ilk kadin aldatmalarini duydugumuzda agzimiz acik kaloyorduk simdi o kadarda sasiemiyoruz bunuda kaniksarsak Allah muhafaza bu soru artik aldatmayan erkwk var mi yerine aldatmayan insan varmiya donusecek

Ozetle aldatmak erkekle alakali bi durum degil bence karakterle alakali bi durumdur

Ha bide karaktersiz olup aldatmayanlar vadir onlarda firsatini bulmadiklari icjn aldatmiyordur bulsalar ilk firsatta aldatacaklar

Allah kadininda erkwginde karaktersizine denk getirmesin

Erdal Demirkiranin kitabinda bu dunyada aldatmayan bi erkek var oda benim yaziyodu

Tabi mubalaga yapmis o ayrida
Yasaklar kadinada erkegede cekici geliyor erkekler toplumda bu tarz olaylarda erkektir yapar lafiyla kurtuldugu icin onlar aldatma konusunda cesur oldugu icin cok fazka goz onunde

Hatta su varki ilk kadin aldatmalarini duydugumuzda agzimiz acik kaloyorduk simdi o kadarda sasiemiyoruz bunuda kaniksarsak Allah muhafaza bu soru artik aldatmayan erkwk var mi yerine aldatmayan insan varmiya donusecek

Ozetle aldatmak erkekle alakali bi durum degil bence karakterle alakali bi durumdur

Ha bide karaktersiz olup aldatmayanlar vadir onlarda firsatini bulmadiklari icjn aldatmiyordur bulsalar ilk firsatta aldatacaklar

Allah kadininda erkwginde karaktersizine denk getirmesin
Sonuçta bir erkek,bir kadınla aldatıyor. Erkek erkekle aldatmadığına göre..
Çağ var ya bu çağ :KK34:Sevmiyorum yaşadığım çağı!

Şu dönemde karı koca gençken güzelken belki bir sorun olmayabilir de ileri de kadın yaşlanıp vücudu birtakım değişiklikler gösterdiğinde ne olur bilmem.

Sonuçta bir erkek,bir kadınla aldatıyor. Erkek erkekle aldatmadığına göre..
Çağ var ya bu çağ :KK34:Sevmiyorum yaşadığım çağı!
Sahi acaba tarih oncesi caglarda varmiydi boyle bi durum

Ne yazik ki bu cagda teknoloji aldatan insana cok buyuk kolayliklar sagliyor

Onceden cebinde bi mektup bulup yakalayabiliyordu insan ne bileyim en azindan evinde aldatilmiyordu insanlar

Simdi internet telefon aldatan insanin ayagina kolayliklari sermis durumda

Var babam.

58 yasina kadar aldatmadi. Simdi de zaten emekli oldu kendini ibadete verdi.

Annemde oyle kiskanc aman siki tutayim tarzi bir insan degil.

Memurdu zaten. Yillarca ise gitti eve geldi bos vakitlerinde bizimle ilgilendi.

Bu anlattigim tarzda cok insan taniyorum.

Ha aldatan hatta sonradan cocugu ortaya cikan bile insanlar taniyorum ama aldatmayanlar daha fazla.

Aldatmayanlardan nasil emin olabilirsin diyebilirsiniz tabiki herkesten emin olunamaz ama aldatanlarin elinde sonunda bir sekilde ortaya cikti gizli kalmadi.

Nasil anlasilir aldatmayan erkek bilemem ama kadinlarin altinci hissi kuvvetlidir genellikle aldatan veya aldatacak potansiyeldeki erkek hissediliyor kadin tarafindan.

X