Alev ateşi yüzüme vurdu yandı yüzüm

Ronayiheja

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2021
15
6
27
Mrba sobanin alevli ateşi yüzüme vurdu kaşım,kirpik ve saçım yandı yüzümde kararma var yardımcı olabilir misiniz ne yapmam lazım doktor a gitim ilk müdahale oldu sonrasında plastik cerrahi baksın dedi

Geçmiş olsun 🙏
Doktor mutlaka krem falan vermiştir düzenli kullanım verdiklerini.
Mutlaka plastik cerrahi görsün müdahale yaparlar o zaman.

Belki başına gelen vardır süreci merak etmiştir kadının yüzü yanmış heryere yazar sorar sizene ya böyle cevap verenleri anlamıyorum aslal
Süreci doktor söylemiş müdahale etmiş ve şimdi plastik cerraha gidin demiş dimi, yapması gereken bu
Şimdi biz burda falanca şeyi sür kaşın çıksın filanca şeyi sür yanığın geçsin desek doğru mu? Ya daha kötü olursa ya mikrop kaparsa ya iz kalırsa ya kalıcı deformasyona sebep olursak? Ne olacak ozaman? Sorulacak şey var sorulmayacak şey var
Size ne derken? Bize neyse niye bize soruyor? Doktora git ve doktorun dediğini yap dedim bundan daha doğru bir tavsiye olabilir mi?

Süreci doktor söylemiş müdahale etmiş ve şimdi plastik cerraha gidin demiş dimi, yapması gereken bu
Şimdi biz burda falanca şeyi sür kaşın çıksın filanca şeyi sür yanığın geçsin desek doğru mu? Ya daha kötü olursa ya mikrop kaparsa ya iz kalırsa ya kalıcı deformasyona sebep olursak? Ne olacak ozaman? Sorulacak şey var sorulmayacak şey var
Size ne derken? Bize neyse niye bize soruyor? Doktora git ve doktorun dediğini yap dedim bundan daha doğru bir tavsiye olabilir mi?
Yazdığımı okumak istediğiniz gibi okumuşsunuz bide hala ikna etmeye çalışıyorsunuz pes ! Manipülasyon yapanlara asla müsade vermem. İyi günler

Yazdığımı okumak istediğiniz gibi okumuşsunuz bide hala ikna etmeye çalışıyorsunuz pes ! Manipülasyon yapanlara asla müsade vermem. İyi günler
Neye ikna etmeye çalışıyorum?
Neye pes?
İyi misiniz siz aklınız başınızda mı?
Yüzü yanmış bir insana plastik cerraha git doktorun dediğini yap demek mi manipüle etmek?
Müsade vermem nedir ya senden müsade isteyen mi oldu seni takan mı var kimsin de bana müsade vermeyeceksin
İşgüzarlık yapıp millete takınca ne oluyor bir anlasam

Kuzum garip olmus ,tersler gibi ...sonraki msjinizda kalici iz olabilir en dogrusunu doktor bilir demissiniz ama bu ilk msj sert geliyor cunku boyle zamanlarda insan rahatlatici bir seyler duymak istiyor
Rahatlatamayız işte arkadaşım basit bir durum değil, şimdi ben desem ki bir ay sonra hiç iz kalmayacak geçecek buna garantim mi var ya kadının yüzünde iz kalırsa yazık değil mi benden ümit besleyecek
Bir de şimdi biri çıkıp bilinçsizce birşey tavsiye edecek kimbilir kadının başına daha neler gelecek çok tehlikeli
Doktor yönlendirmiş hiç aklını bulandırmadan olur olmaz şeyler denemeden tedavisini olmalı
Çocukken aynı şey benimde başıma geldi, babamın da başına geldi bir patlamada yaralanmıştı, tecrübe var ama tavsiye yok, doktorlar iz kalmaması için ellerinden geleni yapıyor, neyin ne olduğunu bildiğim için sıkıntı ediyorum yanlış birşey yapmasın diye

Mrba sobanin alevli ateşi yüzüme vurdu kaşım,kirpik ve saçım yandı yüzümde kararma var yardımcı olabilir misiniz ne yapmam lazım doktor a gitim ilk müdahale oldu sonrasında plastik cerrahi baksın dedi
Merhaba geçmiş olsun. Plastik cerrahiye yonlendirildiyseniz hiç vakit kaybetmeden gidin derim sizin için en önemli olan şey şu anda hücre yenilenmesi, bunun için de ne kadar erken müdahale o kadar iyi sonuç demek. Gerekli ilaç tavsiyesini doktorunuz yapar. :KK3:

Rahatlatamayız işte arkadaşım basit bir durum değil, şimdi ben desem ki bir ay sonra hiç iz kalmayacak geçecek buna garantim mi var ya kadının yüzünde iz kalırsa yazık değil mi benden ümit besleyecek
Bir de şimdi biri çıkıp bilinçsizce birşey tavsiye edecek kimbilir kadının başına daha neler gelecek çok tehlikeli
Doktor yönlendirmiş hiç aklını bulandırmadan olur olmaz şeyler denemeden tedavisini olmalı
Çocukken aynı şey benimde başıma geldi, babamın da başına geldi bir patlamada yaralanmıştı, tecrübe var ama tavsiye yok, doktorlar iz kalmaması için ellerinden geleni yapıyor, neyin ne olduğunu bildiğim için sıkıntı ediyorum yanlış birşey yapmasın diye
Ya siz haklisiniz bu konuda kesinlikle katiliyorum da ilk mesajda bu anlasilmiyordu onu dedim

Kadın güzellikle açıklamış ona bile tavrınız aynı terbiyesizlik diz boyu. Üslup insanın kimliğidir. Sizde haklı olsanız da kimliğinizi yansıtmışsınız müsaade tabi istemezsiniz çünkü böyle bir şey sizin hayat lügatınızda yok.

X