Yöresel Tarif Ali Nazik Kebabı

Yöresel Yemekler
Abla ya seni burda göreceğimi hiç ummazdım. Katılır mıydın sen yarışmalara?
Enfes görünüyor bu arada. Labneyle köz patlıcanı çok yakıştırıyorum eminim çok güzeldir. Eline emeğine sağlık. 🥰
Sidoşum bu üçüncü tatlım. Çok dile getirmedim takımda ödüm kopuyor diskalifiye olurum diye :oops:
Tadı enfesti mutlaka denemelisin. İlk kez yaptım ben de. Helva gibi ağızda dağılıp gitti. :confused:Diyet yaparken hiç korkmadan ye... Teşekkür ederim tatlım güzel dileğin için. :KK60:

Sidoşum bu üçüncü tatlım. Çok dile getirmedim takımda ödüm kopuyor diskalifiye olurum diye :oops:
Tadı enfesti mutlaka denemelisin. İlk kez yaptım ben de. Helva gibi ağızda dağılıp gitti. :confused:Diyet yaparken hiç korkmadan ye... Teşekkür ederim tatlım güzel dileğin için. :KK60:
Evet evet diyet için de çok uygun ilk fırsatta yapacağım kesinlikle 🤩
Benim de çok uzun bir yarışma maceram var da bebekten beri uğraşmıyorum. Bir heyecan gelmedi değil 😅

Evet evet diyet için de çok uygun ilk fırsatta yapacağım kesinlikle 🤩
Benim de çok uzun bir yarışma maceram var da bebekten beri uğraşmıyorum. Bir heyecan gelmedi değil 😅
Bak ben de bunu bilmiyordum. Demek senin de var . Bence bu heyecandan çok fazla uzak kalmamalisin. Ölmez bir eser bırakıyoruz kulübe. Emek çok güzel . :KK73:

Fevkaladenin fevkinde 😍 gece gece canım nasıl istedi 🤭
Termaldeyken hünkar beğendi yapalım dedik ama beşamel bizim ketoya uymuyor 😔 labneyle bağladık patlıcanları,tadı enfes oldu.
Görüntüsüne bayılanlar olacağı gibi tadına da ben kefilim 😍
Ellerine kollarına sağlık elhancım,başarılar diliyorum 😘😘😘

Fevkaladenin fevkinde 😍 gece gece canım nasıl istedi 🤭
Termaldeyken hünkar beğendi yapalım dedik ama beşamel bizim ketoya uymuyor 😔 labneyle bağladık patlıcanları,tadı enfes oldu.
Görüntüsüne bayılanlar olacağı gibi tadına da ben kefilim 😍
Ellerine kollarına sağlık elhancım,başarılar diliyorum 😘😘😘
Valla doğru söylüyorsun ben bu kadar güzel olacağını tahmin etmemiştim. Patlıcan + labne ikilisini herkese tavsiye ederim. Çok teşekkür ederim canım. Şansımız bol olsun.:KK68:

Ellerine saglik abla😊
eline sağlıkk başarılar dilerim :KK36:
Ellerine emeğine sağlık canım başarılar diliyorum 🥰
Ayy canım benim ne yaptın ya sen böyle :110: teker teker gelin benimde canım var :KK200: yarışma da başarılar dilerim :KK15::KK15::KK15::KK37:
Kızlar çok teşekkür ederim. İnanın bu yarışmada bütün tarifler birbirinden güzel. Çok zor olacak oylama. Biz yarışmacılara tüm arkadaşlara oy verme hakkı verilmeli. O süreçte ne kadar özen gosterildigini, emek verildiğini yakinen biliyoruz. Şansımız bol olsun. :KK68: :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

X