Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Aliexpress'ten sentetik tül peruk aldım

bcnk6

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2016
329
342
Saçımı kısa kestirdiğim için çıtçıt peruk vs arayışına girdim. Tül peruklar çok doğal görünüyordu bi araştırayım dedim kısa küt sıradan renkli saçlar sentetik de olsa çok pahalı türkiyede. Çok uzun zamandır aliexpress'ten alışverişim olmamıştı dedim bi buradan araştırayım. Burada en az 1000 liraya satılan ürünler aliexpresste dolar kuruna rağmen 150-350 tl arası çok şaşırdım. Dedim bi deniyim 2 tane sipariş verdim 670 küsür tl tuttu kargo dahil. Aliexpressde artık kargo ücreti durumu var bu çok iyi bişey aslında kargolarınız takipli oluyor ve kaybolma şansı yok. 13 günde türkiyeye geldi kargom ama bana ulaşması 23 gün falan sürdü ve çok beğendim sentetik olmasına rağmen çok güzel yumuşacık ve doğal duruyor. Param olunca gerçek saç olanından alıcam. Bi instagram sayfasında istediğim gerçek saç model için 13 bin tl dediler :ruh:aynı model saçlar aliexpressde 2 bin 3 bin tl. Tül peruk düşünen varsa kalitesiz sentetiklere bu kadar para vermelerine gerek yok zamanları varsa aliexpress'ten sipariş versinler. Ben de zamanında araştırdığım için araştıranlara yardımcı olmak amacıyla yazmak istedim. İsteyene özelden fotoğraf atabilirim nasıl durduğuna dair.

Aliexpress'e dantel peruk yaz yüzlerce çeşit çıkıyor. Geri bildirimi fotoğraflı, çok ve olumlu olan mağazalardan alışveriş tercih et.

X