Trend Kombinler Alışveriş hastalığıma kesin çözüm - 2. EL LÜKS ALIŞVERİŞ SEVENLER

ECP

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2017
1
0
41
Bayanlar alışveriş hastalığı bir çoğumuzda var. Ben birşey alırken ama bu x şeyden yok, buna ihtiyacım var cidden diyerek kendimi motive ve ikna ederim:) Bir nevi terapi bizim için. Resmen mutluluk hormonu salgılıyoruz. Ben bu hastalığıma bir deva buldum. 2. El alışveriş. Dolabımda kullanmadığım tüm orjinal marka ürünleri satıyorum. Böylece yenilerine yer açıyorum. O kadar keyif alıyorum ki burada da paylaşmak istedim. O kolunda orjinal 1500 Tl'lik çanta gördüğünüz bir çok arkadaşınız da emin olun "vintage" diyerek 2. El alıyor. Çok da mantıklı. Yepyeni az kullanılmış bir çantayı 150-200 Tl ye alabilirsiniz.

Benim en son favorim uygulaması. Birçok ürün yükledim. Kargo bedava. İndirip "..." kullanıcı adıyla arama yapın. mutlaka beklerim. DKNY, Calvin Klein, Guess, Roberto Cavalli gibi markaları 100 Tl altına bile bulabilirsiniz. Hem de yepyeni!!!

Siz ne düşünüyorsunuz. Sıfır ürün alıp 1500 Tl veririm mi, yoksa deli miyim ben aynısını 150-200 e alırım varsın azıcık kullanılmıi olsun mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
X