Alışveriş sitelerii. ://

NeOlurBiSabah

dünyada bensiz bırakmam seniii.... :-D
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2013
2.457
1.341
Kizlar bu sehir fırsatları, grupon gibi siteler guvenilirmi? Ben bir cok alisveris sitesini kullanıyorum. Evmanya,trendyol,n11,gittigidiyor falan. Ancak bu kampanyali sitelerde gerçekten guvenlimj bilemedim :O

telefondan yazıyorum yazım hataları affedile...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1346 gün geçti.

larissa1907

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2013
2.264
158
Daha önce grupon'dan kahvaltı fırsatı almıştım, güvenilir bir site fakat ürünler konusunda ne kadar güvenilir bilemiyorum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1933 gün geçti.

kiskanckiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2013
704
350
Kizlar bu sehir fırsatları, grupon gibi siteler guvenilirmi? Ben bir cok alisveris sitesini kullanıyorum. Evmanya,trendyol,n11,gittigidiyor falan. Ancak bu kampanyali sitelerde gerçekten guvenlimj bilemedim :O

trendyol ve markafoni hemen hemen hergün bişeyler aldığım siteler... yaklaşık 3 yıldır üyeliğim var... kesinlikle güvenilir... ürünü beğenmediğiniz takdirde 15 gün içinde iade ediyorsunuz..ücretsiz kargoyla geri alıolar ve paranız 3-5 gün içinde hesabınıza geri yatıyor...

gittigidiyor da güvenilir fakat ürün pazarlayan şahısla birebir telde falan görüşmen gerekiyor... yorucu ve uzun bir iş....

hepsiburada.com var.. o da trendyol ve markafoni gibi güvenilirdir. ben bu üçünü tavsiye ederim.

hel_in

Guru
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2009
4.840
200

sehır fırsatları & grupondan alısverıs yaparım hep guvenlı ıkı senedır bı sıkıntı yok

guzelık merkeslerınıle ılgılı olanları once gıdıp bakıyıyırm temızmı dıye ardından kupon alıyor güzellıkte gormeden yaptırmayın bır ıslem
diğerleride aayakkabı fılan alıorm sorun cıkmadı

Son düzenleme:

kiskanckiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2013
704
350
biraz ingilizceniz varsa e-bay die bi site var. yurtsışı alışveriş sitesi... o da güvenilir ayrıca çooooooooookkkk ucuz.... orjinal parfümler ya da kıyafetler bizde 100 lira ise oradan 8-10 liraya alabiliosunuz sadece yurtdışından geldiği için biraz bekletior. parfüm,kozmetik ürünü falan almak için ideal

nlyvz

Evladımın Varlığıyla Değerliyim (06.11.2014)
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2013
5.594
3.468
biraz ingilizceniz varsa e-bay die bi site var. yurtsışı alışveriş sitesi... o da güvenilir ayrıca çooooooooookkkk ucuz.... orjinal parfümler ya da kıyafetler bizde 100 lira ise oradan 8-10 liraya alabiliosunuz sadece yurtdışından geldiği için biraz bekletior. parfüm,kozmetik ürünü falan almak için ideal

Pardon parfüm ve kozmetik ürünlerinin gümrüğe takıldığını duymuştum. Eşimin çok istediği bir parfüm var Türkiye'de satışı yok, nasıl yapabilirim sizin bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2367 gün geçti.

NeOlurBiSabah

dünyada bensiz bırakmam seniii.... :-D
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2013
2.457
1.341
Hepinize tesekkur ediorum. Dedigim gibi markafoni,trendyol, gg gibi siteleri cokca kullaniorum. Ama grupondan emin olamamistim. Demekki korkusuzca orayada dadanmaliyim:-D evet ingilizce ileri seviyede. ebayida takipteyim. Ama gruponideki kampanya dikkatimi çekti:-D

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1346 gün geçti.

kiskanckiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2013
704
350
Pardon parfüm ve kozmetik ürünlerinin gümrüğe takıldığını duymuştum. Eşimin çok istediği bir parfüm var Türkiye'de satışı yok, nasıl yapabilirim sizin bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz?

valla benim bir arkadaşım parfüm manyağı.... ve o siteden sürekli alıyor bildiğim kadarıyla...

http://www.ebay.com/sch/i.html?_sacat=0&_nkw=perfume+men&_frs=1 bu sayfadan bakın.eğer kocanızın istediği parfüm varsa.ingilizcesi olan bi arkadaşınıza danışın...size üyelik alsın..kredi kartınızla alabilirsiniz:) umarım yardımcı olabilmişimdir.

mihrumah

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2009
878
223

Kargo ücretleri nasıl?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2443 gün geçti.

mihrumah

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2009
878
223
sehır fırsatları & grupondan alısverıs yaparım hep guvenlı ıkı senedır bı sıkıntı yok

guzelık merkeslerınıle ılgılı olanları once gıdıp bakıyıyırm temızmı dıye ardından kupon alıyor güzellıkte gormeden yaptırmayın bır ıslem
diğerleride aayakkabı fılan alıorm sorun cıkmadı

Bu tür güzellik fırsatları çok cazip olabiliyor.Ama benim tereddütüm oraya gidince personelin illa başka bir iş için yapışması.Mesela saçını yaptırdıysan ağda da yapalım filan.Böyle oluyomu?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2443 gün geçti.

nlyvz

Evladımın Varlığıyla Değerliyim (06.11.2014)
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2013
5.594
3.468
valla benim bir arkadaşım parfüm manyağı.... ve o siteden sürekli alıyor bildiğim kadarıyla...

http://www.ebay.com/sch/i.html?_sacat=0&_nkw=perfume+men&_frs=1 bu sayfadan bakın.eğer kocanızın istediği parfüm varsa.ingilizcesi olan bi arkadaşınıza danışın...size üyelik alsın..kredi kartınızla alabilirsiniz:) umarım yardımcı olabilmişimdir.

Teşekkür ederim, yok daha önce yurt dışından alışveriş yaptım. Eşim sağ olsun playstation hastası ona oyun koltuğu aldım 1500TL'ye, gümrük işlemleri falan hiç ben yorulmadan UPS kargo halletti ama, bu parfüm olayı beni biraz tedirgin ediyor. Çünkü gümrükte takılırsa kalıyor falan demişlerdi. Bi bakayım bari şuraya, tekrar teşekkürler.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2367 gün geçti.

ChopSuey

...........
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2012
2.599
3.425
Türkiye'de çok güvenilir alışveriş siteleri - Kredi kartı.
Türkiye'de pek duyulmamış ya da güvenilmez alışveriş siteleri- Kapıda ödeme
Yurtdışı alışveriş siteleri- Paypal ödeme
Kozmetik yurtdışından almıyorum,takılma riski yüksek.

TaeYang

Popüler Üye
Pro Üye
24 Şubat 2013
6.739
9.819

bu ebay'e sinir oluom artık
aldığım 5 parça üründen 4ü gelmiyor yahu
bizim gümrükte mi yürütüyorlar nedir anlamadım

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1625 gün geçti.

hannesli

Desert Rose
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2013
5.856
9.869
Trendyol ve grupon sürekli kullanıyorum hic sorun yasamadim hatta çok memnunum diğerlerini kullanmadim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

geranio

Popüler Üye
Pro Üye
26 Ekim 2012
5.026
4.076
Teşekkür ederim, yok daha önce yurt dışından alışveriş yaptım. Eşim sağ olsun playstation hastası ona oyun koltuğu aldım 1500TL'ye, gümrük işlemleri falan hiç ben yorulmadan UPS kargo halletti ama, bu parfüm olayı beni biraz tedirgin ediyor. Çünkü gümrükte takılırsa kalıyor falan demişlerdi. Bi bakayım bari şuraya, tekrar teşekkürler.

bu ebay'e sinir oluom artık
aldığım 5 parça üründen 4ü gelmiyor yahu
bizim gümrükte mi yürütüyorlar nedir anlamadım

Ebayden bi kere alisveris yaptim oda gumrukte takildi ve alamadım siparisimi. Bi daha da cesaret edemedim. En cok sorunsuz ne tarz alışverişler yapilabiliyor ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 927 gün geçti.