Alışveriş sitelerii. ://

NeOlurBiSabah

dünyada bensiz bırakmam seniii.... :-D
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2013
2.395
1.341
Kizlar bu sehir fırsatları, grupon gibi siteler guvenilirmi? Ben bir cok alisveris sitesini kullanıyorum. Evmanya,trendyol,n11,gittigidiyor falan. Ancak bu kampanyali sitelerde gerçekten guvenlimj bilemedim :O

telefondan yazıyorum yazım hataları affedile...

Daha önce grupon'dan kahvaltı fırsatı almıştım, güvenilir bir site fakat ürünler konusunda ne kadar güvenilir bilemiyorum

Kizlar bu sehir fırsatları, grupon gibi siteler guvenilirmi? Ben bir cok alisveris sitesini kullanıyorum. Evmanya,trendyol,n11,gittigidiyor falan. Ancak bu kampanyali sitelerde gerçekten guvenlimj bilemedim :O

trendyol ve markafoni hemen hemen hergün bişeyler aldığım siteler... yaklaşık 3 yıldır üyeliğim var... kesinlikle güvenilir... ürünü beğenmediğiniz takdirde 15 gün içinde iade ediyorsunuz..ücretsiz kargoyla geri alıolar ve paranız 3-5 gün içinde hesabınıza geri yatıyor...

gittigidiyor da güvenilir fakat ürün pazarlayan şahısla birebir telde falan görüşmen gerekiyor... yorucu ve uzun bir iş....

hepsiburada.com var.. o da trendyol ve markafoni gibi güvenilirdir. ben bu üçünü tavsiye ederim.

sehır fırsatları & grupondan alısverıs yaparım hep guvenlı ıkı senedır bı sıkıntı yok

guzelık merkeslerınıle ılgılı olanları once gıdıp bakıyıyırm temızmı dıye ardından kupon alıyor güzellıkte gormeden yaptırmayın bır ıslem
diğerleride aayakkabı fılan alıorm sorun cıkmadı

Son düzenleme:
biraz ingilizceniz varsa e-bay die bi site var. yurtsışı alışveriş sitesi... o da güvenilir ayrıca çooooooooookkkk ucuz.... orjinal parfümler ya da kıyafetler bizde 100 lira ise oradan 8-10 liraya alabiliosunuz sadece yurtdışından geldiği için biraz bekletior. parfüm,kozmetik ürünü falan almak için ideal

biraz ingilizceniz varsa e-bay die bi site var. yurtsışı alışveriş sitesi... o da güvenilir ayrıca çooooooooookkkk ucuz.... orjinal parfümler ya da kıyafetler bizde 100 lira ise oradan 8-10 liraya alabiliosunuz sadece yurtdışından geldiği için biraz bekletior. parfüm,kozmetik ürünü falan almak için ideal

Pardon parfüm ve kozmetik ürünlerinin gümrüğe takıldığını duymuştum. Eşimin çok istediği bir parfüm var Türkiye'de satışı yok, nasıl yapabilirim sizin bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz?

Hepinize tesekkur ediorum. Dedigim gibi markafoni,trendyol, gg gibi siteleri cokca kullaniorum. Ama grupondan emin olamamistim. Demekki korkusuzca orayada dadanmaliyim:-D evet ingilizce ileri seviyede. ebayida takipteyim. Ama gruponideki kampanya dikkatimi çekti:-D

Pardon parfüm ve kozmetik ürünlerinin gümrüğe takıldığını duymuştum. Eşimin çok istediği bir parfüm var Türkiye'de satışı yok, nasıl yapabilirim sizin bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz?

valla benim bir arkadaşım parfüm manyağı.... ve o siteden sürekli alıyor bildiğim kadarıyla...

http://www.ebay.com/sch/i.html?_sacat=0&_nkw=perfume+men&_frs=1 bu sayfadan bakın.eğer kocanızın istediği parfüm varsa.ingilizcesi olan bi arkadaşınıza danışın...size üyelik alsın..kredi kartınızla alabilirsiniz:) umarım yardımcı olabilmişimdir.

Kargo ücretleri nasıl?

sehır fırsatları & grupondan alısverıs yaparım hep guvenlı ıkı senedır bı sıkıntı yok

guzelık merkeslerınıle ılgılı olanları once gıdıp bakıyıyırm temızmı dıye ardından kupon alıyor güzellıkte gormeden yaptırmayın bır ıslem
diğerleride aayakkabı fılan alıorm sorun cıkmadı

Bu tür güzellik fırsatları çok cazip olabiliyor.Ama benim tereddütüm oraya gidince personelin illa başka bir iş için yapışması.Mesela saçını yaptırdıysan ağda da yapalım filan.Böyle oluyomu?

valla benim bir arkadaşım parfüm manyağı.... ve o siteden sürekli alıyor bildiğim kadarıyla...

http://www.ebay.com/sch/i.html?_sacat=0&_nkw=perfume+men&_frs=1 bu sayfadan bakın.eğer kocanızın istediği parfüm varsa.ingilizcesi olan bi arkadaşınıza danışın...size üyelik alsın..kredi kartınızla alabilirsiniz:) umarım yardımcı olabilmişimdir.

Teşekkür ederim, yok daha önce yurt dışından alışveriş yaptım. Eşim sağ olsun playstation hastası ona oyun koltuğu aldım 1500TL'ye, gümrük işlemleri falan hiç ben yorulmadan UPS kargo halletti ama, bu parfüm olayı beni biraz tedirgin ediyor. Çünkü gümrükte takılırsa kalıyor falan demişlerdi. Bi bakayım bari şuraya, tekrar teşekkürler.

Türkiye'de çok güvenilir alışveriş siteleri - Kredi kartı.
Türkiye'de pek duyulmamış ya da güvenilmez alışveriş siteleri- Kapıda ödeme
Yurtdışı alışveriş siteleri- Paypal ödeme
Kozmetik yurtdışından almıyorum,takılma riski yüksek.

bu ebay'e sinir oluom artık
aldığım 5 parça üründen 4ü gelmiyor yahu
bizim gümrükte mi yürütüyorlar nedir anlamadım

Trendyol ve grupon sürekli kullanıyorum hic sorun yasamadim hatta çok memnunum diğerlerini kullanmadim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Teşekkür ederim, yok daha önce yurt dışından alışveriş yaptım. Eşim sağ olsun playstation hastası ona oyun koltuğu aldım 1500TL'ye, gümrük işlemleri falan hiç ben yorulmadan UPS kargo halletti ama, bu parfüm olayı beni biraz tedirgin ediyor. Çünkü gümrükte takılırsa kalıyor falan demişlerdi. Bi bakayım bari şuraya, tekrar teşekkürler.

bu ebay'e sinir oluom artık
aldığım 5 parça üründen 4ü gelmiyor yahu
bizim gümrükte mi yürütüyorlar nedir anlamadım

Ebayden bi kere alisveris yaptim oda gumrukte takildi ve alamadım siparisimi. Bi daha da cesaret edemedim. En cok sorunsuz ne tarz alışverişler yapilabiliyor ?

Ebayden bi kere alisveris yaptim oda gumrukte takildi ve alamadım siparisimi. Bi daha da cesaret edemedim. En cok sorunsuz ne tarz alışverişler yapilabiliyor ?

kızlar şu ebayda çok güzel montlar beğendim almak istiyorum gümrüğe takılırmı kargo ne kadar bilen yazabilirmi bide tahmini ne kadar zamanda geliyor

Bu tür güzellik fırsatları çok cazip olabiliyor.Ama benim tereddütüm oraya gidince personelin illa başka bir iş için yapışması.Mesela saç:KK23:ını yaptırdıysan ağda da yapalım filan.Böyle oluyomu?

evet bana soruyorlar ama ben genelde almıyorum cok cok cazıp olcak alcam :))))

X