Allah aşkına yardım edin

losinggame

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2013
560
608
30
Hayatımın en zor yolculuğuna çıkacağım birazdan kabus gibi. Şu an yaşadığım hiç birşey gerçek gibi gelmiyor. Yeni üyelik açtım öncekinde kişisel bilgilwrim ifşa olur diye lütfen kapatmayın
4 senelik beraberlik ve 6 aylık bir evlilik çoK sevdik çok mücadele ettik nihayet evlendik ge herşey o kadar güzeldi ki... bir kaç günlüğüne ablamın yanına geldim. O evde kaldı. Dün bana bi usb fotosu attı içinde resimlerin var dedi. Yemin ederim hatırlamadım. Daha önce ilişkim oldu üniversitedeydim üzerinden 6-7 sene geçti. İçindeki fotolardan attı bi kaç tane benim üni zamanondaki erkek arkadaşımla açık seçik denilebilecek foto ve videolarım var. Yemin ederim unutmuştum bu evde olduğunu bile hatırlamıyorum. Attım sildim sanıyorum herşeyi. 1 hafta sonra memlekette düğünümüz var. Corona yüzünden sadece nikah yapmıştık. Aradım onlarca kez açmadı bitti dedi 3 kere de boş ol. Yeminler ettim geçmişteydi senden sonra asla bişey olmadı diye. Evet ama bu gördüklerimi nasıl unutacağım dedi. Zaman ver biraz sakinleş dedim o fotolardan kendine de yedeklemiş. Sana karşı insafa gelmeyeceğim yumuşamayacağım dedi. Ailene söyle bitti bu iş. Ben de yarın ailemin yanına gideceğim dedi. Dönünce medeni insanlar gibi ayrılalım zorlaştırma bu işi ben artık seni sevemem dokunamam dedi. Ünide ilişkim olduğunu biliyordu öncesinde konuşmuştuk ama görmek bitirdi onu.Elim ayağım titriyor sabahı zor ettim. Ne kadar yalvaraam da kabul etmiyor birazdan uçağa binip yanına gideceğim. Evde mi bilmiyorum,yola çıktı mı? Kızlar yemin ederim ben eşimi çok seviyorum o hayatıma girdikten sonra asla bi ihanetim yanlışım olmadı. Tövbe ettim yanlışlarıma Allah biliyor. Ama bunları nasıl unutacağız nasıl atlatacağız istemiyorum seni gelme görürsem kendimi kaybederim dedi. Allah aşkına ben ne yapacağım bitik haldeyim bir erkek için çok çok zor anlıyorum ama bişey değişmedi ki sevgimden. Nolur bana dua edin napacağım ben

Hayatımın en zor yolculuğuna çıkacağım birazdan kabus gibi. Şu an yaşadığım hiç birşey gerçek gibi gelmiyor. Yeni üyelik açtım öncekinde kişisel bilgilwrim ifşa olur diye lütfen kapatmayın
4 senelik beraberlik ve 6 aylık bir evlilik çoK sevdik çok mücadele ettik nihayet evlendik ge herşey o kadar güzeldi ki... bir kaç günlüğüne ablamın yanına geldim. O evde kaldı. Dün bana bi usb fotosu attı içinde resimlerin var dedi. Yemin ederim hatırlamadım. Daha önce ilişkim oldu üniversitedeydim üzerinden 6-7 sene geçti. İçindeki fotolardan attı bi kaç tane benim üni zamanondaki erkek arkadaşımla açık seçik denilebilecek foto ve videolarım var. Yemin ederim unutmuştum bu evde olduğunu bile hatırlamıyorum. Attım sildim sanıyorum herşeyi. 1 hafta sonra memlekette düğünümüz var. Corona yüzünden sadece nikah yapmıştık. Aradım onlarca kez açmadı bitti dedi 3 kere de boş ol. Yeminler ettim geçmişteydi senden sonra asla bişey olmadı diye. Evet ama bu gördüklerimi nasıl unutacağım dedi. Zaman ver biraz sakinleş dedim o fotolardan kendine de yedeklemiş. Sana karşı insafa gelmeyeceğim yumuşamayacağım dedi. Ailene söyle bitti bu iş. Ben de yarın ailemin yanına gideceğim dedi. Dönünce medeni insanlar gibi ayrılalım zorlaştırma bu işi ben artık seni sevemem dokunamam dedi. Ünide ilişkim olduğunu biliyordu öncesinde konuşmuştuk ama görmek bitirdi onu.Elim ayağım titriyor sabahı zor ettim. Ne kadar yalvaraam da kabul etmiyor birazdan uçağa binip yanına gideceğim. Evde mi bilmiyorum,yola çıktı mı? Kızlar yemin ederim ben eşimi çok seviyorum o hayatıma girdikten sonra asla bi ihanetim yanlışım olmadı. Tövbe ettim yanlışlarıma Allah biliyor. Ama bunları nasıl unutacağız nasıl atlatacağız istemiyorum seni gelme görürsem kendimi kaybederim dedi. Allah aşkına ben ne yapacağım bitik haldeyim bir erkek için çok çok zor anlıyorum ama bişey değişmedi ki sevgimden. Nolur bana dua edin napacağım ben
Eşiniz bu durumu unutacağını sanmıyorum. Kendiniz için de bitmesi en sağlıklısı. Çünkü eşiniz her tartışmada bunu size koz olarak kullanacak.

çok kötü olmuş canım erkekler bu konularda çok hassaslar maalesef. Daha önce ilişki yaşadığını bilip buna saygı göstermiş çok güzel bir hareket bu. Bilmek farklı görmek farklı şeyler. Keşke gitmseymişsin. Zaman ver kendi haline bırak derdim. Ayrılmak istemez dönerse konuyu tamamen kapatacaksanız evlenin derdi. Ayrılmak isterse de zorlama derdim. Erkekler bundan anlıyor çünkü. Tek diyeceğim ben sana bir yanlış yapmadım geçmişimi biliyorsun bilinçli bir şekilde de saklamadım. Aama sen bana güvenmiyor inanmıyorsasn bu yolda yürümek istemiyorsan saygı duyarım der susardım

Konusmaktan, samimiyetini ifade etmekten baska elinden bisey gelmez. Karsi tarafin ofke kontrolu var mi? Sana zarar vermeyecekse anlat. Eskiden hepimizin iliskileri oldu, yasandi bitti. Senin hatan o usb yi atmayi unutmak olmus. Sonuclari da maalesef cok agir olmus. Butun samimiyetinle ozur dile, hic bi anlami olmadigini soyle. Insallah ise yarar toparlarsiniz.

Bence mantıklı olan bitmesi.
Çünkü sürekli önüne gelecek.
Affedilecek bir şey yapmamışsın sadece tek hatan usbde bunları unutman.
Kendisi sütten çıkmış ak kaşık mı peki ?
Sadece video ve fotograf görmediğin için beyefendi sana masum rolü kesmesin.
Bi taraftan öyle bi taraftan kendimi adamın yerine koyunca benim için de kabul edilebilir bir şey değil.

şu an eşimin eski sevgilisiyle cinsel içerikli fotoğraflarını görsem ben de evliliğimi bitirmeyi düşünürdüm muhtemelen. Normal değil çünkü ve büyük saygısızlık.

Bi taraftan öyle bi taraftan kendimi adamın yerine koyunca benim için de kabul edilebilir bir şey değil.

şu an eşimin eski sevgilisiyle cinsel içerikli fotoğraflarını görsem ben de evliliğimi bitirmeyi düşünürdüm muhtemelen. Normal değil çünkü ve büyük saygısızlık.
Hayır konu sahıbı unutmus olsa bıle esı, eskı sevgılısını unutamadıgını o yuzden sakladıgını dusunuyor suan. Bende oyle dusunurdum, normal foto degıl kı acık secık yanı

bilmekle görmek çok farklı. siz eşimin şöyle şöyle foto ve videosunu gördüm deseniz size de aynını söylerdim.
herkesin geçmişte ilişkileri oluyor ve medeni insanlar zaten buna laf etmiyor. ama bahsettiğiniz tarzda foto ve video görmek hoş değil gerçekten.
hala saklanıyor olması kadın da olsa erkek de olsa sinek küçük ama mide bulandırır durumu olurdu.
bence de ayrılmak en doğrusu.

Tabiki öyle.
Ama adamın tavrı da kadına sanki ona ihanet etmişcesine olması irrite edici.
Üstelik yedeklemiş foto ve videoları.
Bu durum tamamiyle art niyet barındırıyor.
Hani ola ki boşanırlarsa delil sunarım kafasında.

Yani ne denir bilemedim öncelikle geçmiş olsun
Keşke saklamasaydın bu kadar. Şuan yapılacak hiçbir şey yok gibi sakince konuşmayı deneyin. Fotoğraf ve video görmeden önce de bu ilişkiyi biliyorsa zaten bunu biliyorsun görmen neyi değiştirir geçmiş geçmişte kaldı kendisinin hiç olmamış mı bir ilişkisi

Hayır konu sahıbı unutmus olsa bıle esı, eskı sevgılısını unutamadıgını o yuzden sakladıgını dusunuyor suan. Bende oyle dusunurdum, normal foto degıl kı acık secık yanı

evet, pek çok kadın eşinin 10 sene önceki fotolarını görüp saklamış dediğinde hak verebiliyoruz. aynısı burada da geçerli.

Affetse bile her küçük sorunda bile başına kakıcak bu olayı. Buna bilerek ve göze alarak barışmaya çalış.

bir de adamla uzlaşmaya çalış. 1 hafta sonra düğünümüz var demişsin. Düğünden neden vazgeçtiğinin asıl sebebini söylemesin millete. Olay duyulmasın.

Son düzenleme:
Tabiki öyle.
Ama adamın tavrı da kadına sanki ona ihanet etmişcesine olması irrite edici.
Üstelik yedeklemiş foto ve videoları.
Bu durum tamamiyle art niyet barındırıyor.
Hani ola ki boşanırlarsa delil sunarım kafasında.

adamın yedeklemesi hoş değil ama öte yandan kadın boşanmak istemezse işi kökünden çözmek için önlem almak gibi geldi bana.
tabi tanımıyoruz ama bence konu sahibinin ısrarla boşanmaması halinde son noktada kullanır.

her medeni insan, belli yaştaki sevgilisinin önceden ilişkileri olduğunu bilip kabul ediyor. ama hadi fotoyu geçtim videosunu görmek beni de irrite ederdi açıkçası. ihanet gibi değil ama bu tip şeyleri bilmekle kanlı canlı görmek farklı oluyor sanırım .

X