allah rizasi icin bi bakin biktim artik..

Biberli_pasta

mucizem benimle..
Kayıtlı Üye
3 Mart 2013
374
111
2 senelik evliyim..cocugum yok ve tedavi surecindeyim neyse..nerden baslicam gercekten bilmiyorum yasim 23 esimin 30..ve bugun gercekten son oldu nolur kirici sekilde yorum yapmadan beni yonlendirin cildircam...kaynanam menapoza girdi..bi binada 3 gelin kaynanam kiracilar vs. Oturuyoruz..kaynanam surekli bize çatıyor..hangi gelini görürse. .menapozdur bilmem nedir alttan aliyoruz..daha buyuk sorunum esimle biz zit kutuplariz.. burclarla alakam yok amaa burcumun herseyini yasiyorum esimde aynii..ben balik esim de basak burcu..esim tam bi iskolik gözü baska bise görmüyor..7 aydir is sikintimiz var surekli arkasındayım destekcisiyim..ve esime adeta tapma derecesinde aşığım. .esim calistigi sürelerde gercekten ilgisiz iş diye ölen biri..basak burcu erkegini arastirisaniz anlarsiniz neler cektigimide.. o kadar çok vukuati varki hangisini vazicam bilemedim..
7 8 ay önce evde oturup öyle muhabbet ediyorduk..konu kardesinden açıldı. .düğünü olcakmis yardim etmemiz lazimmis..dedim ki yardim edersen ceker giderim..dedi cek git kapiyi acmana yardimci olurum..o kadar agladim agladimm..bunu sen istedin demisti.. (yardim etme dememde sundandi..kaynatam calismiyo 4 oglu var her evlenen kendi cabasiyla evleniyo ve biz evlenirken kimse bi yardimda bulunmadi bize..)neyse bu olay gecti gitti..
Esim agzinda aradada olsa küfür..bana etmez ama sinirlenince sinirlendigi kisiye eder. .trabzonlu kendisi..neyse dedim küfür etme evde bereket kalmiyo bide yemek yerken..neymis küfür degilmis ettigi..(bne dediği de)sonra basladik tartismaya küfür degil diyip duruyo..zaten islama soğuk bi adam..ya dedim nasi anlamiyosun sofrada bari deme dedim napiyosunuz aklin yerinde mi... dedim...yine kapi orda çek git dedi..aglaya aglaya helak oldum..kendimi öldürmek istiyorum yaa..annemin evine geri dönemem zaten ödü patliyo..gelinligiyle gitti kefeniyle gelir kafasinda..zaten annemi sevmem..napcam ben böyle. .nasil hayat geçer bunlarla..bi akil verin.
Lutfen kirici yorumlar yapmayin..

benm eşimde başak ve işine çok bağlı... ama küfür ilgisizlik vs burçla alakalı değil onun değişmesini beklemek yerine siz az biraz değişin yani ne bileyim hoş bişeyler yapın mesela bi film seçip bi ton mısır patlatıp akşama kadar çok yoruluyorsun biraz dinlen hadi film izleyelim deyin ondan ev işlerinde ayrıntılı olarak size yardım etmesini beklemeyin sürahiyi götürse bardağı unutur çünki... ufak tefek ve size ağır gelen şeyler dışında beklentiye girmeyin çünki her erkek farklıdır onu kimse ile kıyaslamayın hadi şunu yap yerine benm gücüm yetmedi bana yardım edebilirmisin deyin mesela olumlu cümlelerle başlayın konuşmaya vsvs

"ve esime adeta tapma derecesinde aşığım"

İşte sorununuz bu. Hiçbir kul bu kadar sevilmemeli. Sevginizi azaltıp kendinizi dizginlemeniz mümkün değilse, o vakit bunu yeterli ölçüde gösterin. Emin olunuz ilginizi eşinizden çekip kendinize çevirdiğinizde bu kadar üzülmeyeceksiniz.

Her defasinsa kapiyi gostermek ne demek....
sizde hatalisiniz yapamayacaginizi bildigi halde giderim diyirsunuz...
eee adam biliyordur kovsa bile gitmeyeceginizi.....
ipleri eline vermissiniz....

Kardesi evlenecegi zaman yardim edersen ceker giderim ne demek ?
En ufak seyde cekip gitmekle tehdit edip blof yapiyorsaniz , adamin zaten eyvallahi olmaz .
Sonraki olaylarda da olmamis zaten...

Ayrica boyle huzursuz bir ortamda cocuk dusunmek de garip...

Bence kendi davranislarinizi gozden gecirin,
hatanin nerede oldugunu anlarsiniz belki...

Son düzenleme:
Benim eşimde fena halde işkolik...Sohbet etmez tek konuştuğu iş...Bende 5 senelik evliyim artık bu durum çok canımı sıkıyor ama....Aması var.Şunu farkettim ki (daha doğrusu ablam farkettirdi) tamamen eşim odaklı yaşıyorum.Kendimi unutmuşum.Bende bundan böyle kendimle ilgilenmeye karar verdim.Kurslara başladım.Kafamı o şekilde dağıtıyorum.Ve o benimle konuşmadıkça bende konuşmuyorum...

Umarım sende sana uygun bir çözüm bulursun.Bırak bir süre.Sende kendinle ilgilen...O anlamasa bile sen üzülmemiş olursun...

benm eşimde başak ve işine çok bağlı... ama küfür ilgisizlik vs burçla alakalı değil onun değişmesini beklemek yerine siz az biraz değişin yani ne bileyim hoş bişeyler yapın mesela bi film seçip bi ton mısır patlatıp akşama kadar çok yoruluyorsun biraz dinlen hadi film izleyelim deyin ondan ev işlerinde ayrıntılı olarak size yardım etmesini beklemeyin sürahiyi götürse bardağı unutur çünki... ufak tefek ve size ağır gelen şeyler dışında beklentiye girmeyin çünki her erkek farklıdır onu kimse ile kıyaslamayın hadi şunu yap yerine benm gücüm yetmedi bana yardım edebilirmisin deyin mesela olumlu cümlelerle başlayın konuşmaya vsvs
Dediklerinin hepsini fazlasiyla yapiyorum..isten gelince dokunmuyorum yemegini onune getiriyorum..kiyaslama asla yapmam kendi yapar..ve hep alttan alirim..emri vaki şekilde kimseyle konusamam..

ben eşimde başak ama senin dediğin tam tersi evine ve bana bağlı.. işinide bağlı olmak zorunda tabi.. adam 30 yaşına gelmiş bu saatten sonra degiştiremessin ama gönlünü yapabilirsen her işi yaptırabilirsin... işi inada bindirme yapacağı yoksada gider yapar.. uyumlu olmaya çalış, ufak bi tartışmayı büyütme.. aile apatmanındasın anlıyorum seni...

2 senelik evliyim..cocugum yok ve tedavi surecindeyim neyse..nerden baslicam gercekten bilmiyorum yasim 23 esimin 30..ve bugun gercekten son oldu nolur kirici sekilde yorum yapmadan beni yonlendirin cildircam...kaynanam menapoza girdi..bi binada 3 gelin kaynanam kiracilar vs. Oturuyoruz..kaynanam surekli bize çatıyor..hangi gelini görürse. .menapozdur bilmem nedir alttan aliyoruz..daha buyuk sorunum esimle biz zit kutuplariz.. burclarla alakam yok amaa burcumun herseyini yasiyorum esimde aynii..ben balik esim de basak burcu..esim tam bi iskolik gözü baska bise görmüyor..7 aydir is sikintimiz var surekli arkasındayım destekcisiyim..ve esime adeta tapma derecesinde aşığım. .esim calistigi sürelerde gercekten ilgisiz iş diye ölen biri..basak burcu erkegini arastirisaniz anlarsiniz neler cektigimide.. o kadar çok vukuati varki hangisini vazicam bilemedim..
7 8 ay önce evde oturup öyle muhabbet ediyorduk..konu kardesinden açıldı. .düğünü olcakmis yardim etmemiz lazimmis..dedim ki yardim edersen ceker giderim..dedi cek git kapiyi acmana yardimci olurum..o kadar agladim agladimm..bunu sen istedin demisti.. (yardim etme dememde sundandi..kaynatam calismiyo 4 oglu var her evlenen kendi cabasiyla evleniyo ve biz evlenirken kimse bi yardimda bulunmadi bize..)neyse bu olay gecti gitti..
Esim agzinda aradada olsa küfür..bana etmez ama sinirlenince sinirlendigi kisiye eder. .trabzonlu kendisi..neyse dedim küfür etme evde bereket kalmiyo bide yemek yerken..neymis küfür degilmis ettigi..(bne dediği de)sonra basladik tartismaya küfür degil diyip duruyo..zaten islama soğuk bi adam..ya dedim nasi anlamiyosun sofrada bari deme dedim napiyosunuz aklin yerinde mi... dedim...yine kapi orda çek git dedi..aglaya aglaya helak oldum..kendimi öldürmek istiyorum yaa..annemin evine geri dönemem zaten ödü patliyo..gelinligiyle gitti kefeniyle gelir kafasinda..zaten annemi sevmem..napcam ben böyle. .nasil hayat geçer bunlarla..bi akil verin.
Lutfen kirici yorumlar yapmayin..

çek git he,hemde sürekli...

saygısı yok ki ! şunun ayarlarıyla oynayın biraz üzülmek istemiyorsanız...

yoksa ağlamayı da bırakırsınız, bıkarsınız çünkü.

hiçbiri diyorsanız GERÇEKTEN çekip gideceksiniz...

Son düzenleme:
"ve esime adeta tapma derecesinde aşığım"

İşte sorununuz bu. Hiçbir kul bu kadar sevilmemeli. Sevginizi azaltıp kendinizi dizginlemeniz mümkün değilse, o vakit bunu yeterli ölçüde gösterin. Emin olunuz ilginizi eşinizden çekip kendinize çevirdiğinizde bu kadar üzülmeyeceksiniz.
Azaltamiyorum..nefret edersem azaliyo sadece..iki sarilsin yine ayni barisiyorum..suan yuzme kursuna gidiyorum ve orda cook mutluyum..diger kurslara da yazilcam tekrar..ama degismiyo ayni..

e$iniz blöfünzü yememi$
anneme gidemem diyorsunuz
yapacak bi$ey yok , madem gitme $ansin yok adami tehdit etmeyeceksin ..
kapi orda demesine izin vermeyecksin
yada dedigindede gideceksin :KK43:
adam senin gitme ihtimzlini zklinin ucundan bile geçirmiyorki blöfünü yesin

Bukadar kapı göstermeye bebek istemeniz de bi'garip.
Bazen cidden kadınlar bebekten çok kendi anne olma heveslerini ön planda tutuyolar gibi geliyo.
Haklısın para konusunda ama kurduğun cümleyle haksız duruma düşmüşsün eşim de bana çeker giderim dese böyle bi'olay için kapıyı gösterirdim yani çünkü teşvik edici bi'cümle.

Bence tamamen geri çekmelisin kendini hiçbir şeye karışmamalısın . Eşinize de önce evine bak evinin geçim derdini sıkıntısını hallet evinin ihtiyaçlarını gider ondan sonra yardım mı edeceksin ne yapacaksan yap deyin . Ve sessiz kalın bence . Madem çk seviyorsunuz ve gidemiyorsunuz gitmek de istemiyorsunuz aranızı daha da kötüye götürmeyin derim . Bi de siz de çalışmıyorsanız bence part time da olsa bi iş bulun kendinize en azından evden ve eşinizden biraz uzak olursunuz kafanız dağılır kendi ihtiyaçlarınız varsa eşiniizin eline bakmadan halletmiş almş olursunuz hemde belki biraz sizden ayrı kalınca aklı başına gelir eşinizin . Bir de yani ben karşıyım asllında böyle ilgi göstermiycem aman burnu sürtsün böyle yapayım diyenlere ve yapanlara ama bence çok sevdiğinizi çok dile getirmeyin . Ve ona kapıyı gösterecek cesareti vermeyin .. Gidebileceğinizi anlaamalı . Yani siz gidemeseniz bile ona gidebileceğim havasını vermelisiniz ki bir daha söyleyemesin . Bu havayıda sevgiinizi çok belli etmeden onun gibi kendinizi işe yönelterek yapabilrsinz .

Kardesi evlenecegi zaman yardim edersen ceker giderim ne demek ?
En ufak seyde cekip gitmekle tehdit edip blof yapiyorsaniz , adamin zaten eyvallahi olmaz .
Sonraki olaylarda da olmamis zaten...

Ayrica boyle huzursuz bir ortamda cocuk dusunmek de garip...

Bence kendi davranislarinizi gozden gecirin,
hatanin nerede oldugunu anlarsiniz belki...

Ya para yardiminda bulunalim..bunu bende kendisine soyledim ama ufak bi miktar demiyo 5 bin 10 binden bahsediyoo..vede geri almaksizin vedeee bizim eve 7 8 aydir maas girmezken..bende de sabir bi yere kadar..ayrica ortam kardesleri evlenmeye basladigindan beri huzursuz..yemez icmez kardeslerine yardim eder..offff

çek git he,hemde sürekli...

saygısı yok ki ! şunun ayarlarıyla oynayın biraz üzülmek istemiyorsanız...

yoksa ağlamayı da bırakırsınız, bıkarsınız çünkü.

hiçbiri diyorsanız GERÇEKTEN çekip gideceksiniz...

oynayabilsem..normalde konusmam hep aglarim..konustugum zamanda cok bidi bidi yapiyosun der..bana dua edin nolur yaa

gerçekten gitmeyecekseniz giderim giderim diye blöf yapmayın.. eşiniz defol git bile dese sizin gidemeyeceğinizi biliyor çekinmeden çek git diyor işte.

X