Allah rızası için çocuğum olması için okur musunuz?

maviibalonn

Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2020
43
18
30
Çocuğum olması niyetiyle 70 tane enbiya suresinin son sayfasını okuya bilir misiniz Allah rızası için okuyan okudum yazabilir mi

30 tane topladım 40 tane kaldı

okuyanlardan Allah razı olsun kimin ne muradı varsa versin

Not: adım Özge.

Eklentiler

• IMG-20210418-WA0002.jpg
    IMG-20210418-WA0002.jpg
    139,8 KB · Görüntüleme: 23

Livagul

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2021
486
279
Çocuğum olması niyetiyle 70 tane enbiya suresinin son sayfasını okuya bilir misiniz Allah rızası için okuyan okudum yazabilir mi

Canim bi tane okurum insallah adin ne ona hore niyet ediyim

Tatlikavun

Kova Burcu kadını ♒️
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2021
1.292
1.639

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-01-2022

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 42 gün kaldı.

Eğer bebeğiniz bugün doğarsa sadece rahminizden dış dünyaya etkin bir geçiş yapabilir durumda olmayacak aynı zamanda hastalıklara karşı direnç gösterebilecektir. Bugün hamileliğinizin 8. ayı bitiyor. Hamilelik sürecinizde son düzlüğe girdiniz. Bol miktarda su içmeniz, ödem ve şişliklere karşı size yararlı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :73 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

Liyam23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2019
1.214
1.029
27
Arapça okuamıyorum türkçe mealini de paylaşırsan okurum inşallah sağlıklı evlat sahabi olursun

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 200 gün geçti.

Findikkurdu85

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
8 Ağustos 2010
2.287
2.152
36

1 tane okudum canim rabbim sana hayırlı evlatlar nasip etsin InşAllah.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 41 Kg. ile 55 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 148 cm. Başlangıç Kilom :55 Kg. Şimdiki Kilom :56 Kg.

gozyasi

Hüzün Dostu..!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2006
1.657
790
Şuan regl döneminde olduğum için okuyamıyorum, rabbim yardımcın olsun gönlüne göre versin. Canı gönülden tüm kırık kalbimle dua ediyorum inşaALLAH yavrunu kucağına alırsın..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 747 gün geçti.

Favorite94

Kim ne ederse kendine eder 💫
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2017
91
35
27
Kızlar merhaba. 1 senedir deniyoruz ama bebeğimiz olmuyo. Bu mübarek günde benim için enbiya suresinin son sayfasını okurmusunuz. 70 kişinin 1 kere okuması gerekiyor. Şuana kadar 35 adet toplayabildim. Sizden ricam alan kişi okudum yazabilirmi. Şimdiden hepinizden allah razı olsun. İsmin gözde bana niyet okursanız çok sevinirim rabbim kimsenin kucağını boş koymasın 🤲🏻

burcusami

Cennet Kuşum Elifim, Icimde Büyüyen Minik Oglum
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2015
9.523
12.155
32

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-02-2022

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 80 gün kaldı.

Önümüzdeki 3-4 gün içinde bebeğinizin derisi, deri altında biriken yağlardan dolayı daha pürüzsüz ve yumuşak hale gelecek. Şiddetli baş ağırısı, bulanık görme, ani kilo artışı, veya ellerinizde, ayaklarınızda, ayak bileklerinizde ve yüzünüzde şiddetli şişme gördüğünüz durumlarda hemen doktorunuza başvurunuz. Çünkü bu belirtiler, hem sizin hemde bebeğiniz için çok tehlikeli olan yüksek tansiyonun belirtisi olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

burcusami

Cennet Kuşum Elifim, Icimde Büyüyen Minik Oglum
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2015
9.523
12.155
32
Kızlar merhaba. 1 senedir deniyoruz ama bebeğimiz olmuyo. Bu mübarek günde benim için enbiya suresinin son sayfasını okurmusunuz. 70 kişinin 1 kere okuması gerekiyor. Şuana kadar 35 adet toplayabildim. Sizden ricam alan kişi okudum yazabilirmi. Şimdiden hepinizden allah razı olsun. İsmin gözde bana niyet okursanız çok sevinirim rabbim kimsenin kucağını boş koymasın 🤲🏻
1 tane okurum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-02-2022

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 80 gün kaldı.

Önümüzdeki 3-4 gün içinde bebeğinizin derisi, deri altında biriken yağlardan dolayı daha pürüzsüz ve yumuşak hale gelecek. Şiddetli baş ağırısı, bulanık görme, ani kilo artışı, veya ellerinizde, ayaklarınızda, ayak bileklerinizde ve yüzünüzde şiddetli şişme gördüğünüz durumlarda hemen doktorunuza başvurunuz. Çünkü bu belirtiler, hem sizin hemde bebeğiniz için çok tehlikeli olan yüksek tansiyonun belirtisi olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)