Allah rızası için çocuğum olması için okur musunuz?

Çocuğum olması niyetiyle 70 tane enbiya suresinin son sayfasını okuya bilir misiniz Allah rızası için okuyan okudum yazabilir mi

30 tane topladım 40 tane kaldı

okuyanlardan Allah razı olsun kimin ne muradı varsa versin

Not: adım Özge.
Canım tüp bebek yaptırırken 500 defa Yasin Suresi 70 defa Enbiya Suresi bin son sayfası okundu şükürler olsun pozitif sonucu aldık darısı tüm isteyenlere inşAllah sağlıkla kucağımıza alalım kese için daha erken

Çocuğum olması niyetiyle 70 tane enbiya suresinin son sayfasını okuya bilir misiniz Allah rızası için okuyan okudum yazabilir mi

30 tane topladım 40 tane kaldı

okuyanlardan Allah razı olsun kimin ne muradı varsa versin

Not: adım Özge.
Okudum.insallah nasip eder Rabbim hayırlı ile

İnsanlarin konusunu sabote etmeyin lutfen yeni konu acip dua isteyin. Bu sekilde kimin kim icin kac tane okudugu karisacak
Sabote etmek ? Önce bi anlamını okumalısın bence bu kelimenin canım. Kendini bilen bi insan için karışmaz hani cevapla diye bir bölüm varya. Neyse çok takılmicam sana. Okuyan herkesten Allah razı olsun 🤲🏻

Sabote etmek ? Önce bi anlamını okumalısın bence bu kelimenin canım. Kendini bilen bi insan için karışmaz hani cevapla diye bir bölüm varya. Neyse çok takılmicam sana. Okuyan herkesten Allah razı olsun 🤲🏻
Ben herhangi bir sozcugun kelime anlamini sizden ogrenecek kadar cahil degilim cok sukur ve hala kadinin konusundan kendinize ekmek cikarmaya calisiyorsunuz, ne ayip. Kendi konunuzu acmalisiniz.

Ben herhangi bir sozcugun kelime anlamini sizden ogrenecek kadar cahil degilim cok sukur ve hala kadinin konusundan kendinize ekmek cikarmaya calisiyorsunuz, ne ayip. Kendi konunuzu acmalisiniz.
Kendime ekmek çıkarmakmı. Gerçekten cahil değilmişsiniz. Dua toplamak nezaman ekmek çıkarmak oldu. Kendime konu açtım evet ama yeteri sayıda toplayamadığım için ve süre az kaldığı için yazdım. Ve konuyu açan kişiden bir tepki gelmedi pardon size ne oluyo ?

Kendime ekmek çıkarmakmı. Gerçekten cahil değilmişsiniz. Dua toplamak nezaman ekmek çıkarmak oldu. Kendime konu açtım evet ama yeteri sayıda toplayamadığım için ve süre az kaldığı için yazdım. Ve konuyu açan kişiden bir tepki gelmedi pardon size ne oluyo ?
Yaptiginiz sey haksizlik. Konu sahibini siz sanip okuyanlar olabilir. Bu sekilde bir nevi kul hakkina girerek aldiginiz dua sizce kabul olur mu?
Ben de haksizliga hic gelemeyen bir uyeyim ya da konu sahibinin avukatiyim, size ne?

Yaptiginiz sey haksizlik. Konu sahibini siz sanip okuyanlar olabilir. Bu sekilde bir nevi kul hakkina girerek aldiginiz dua sizce kabul olur mu?
Ben de haksizliga hic gelemeyen bir uyeyim ya da konu sahibinin avukatiyim, size ne?
Ya sen konuyu nerelere çektin. Çok hassas bi konum için burdayım. O yüzden seninle daha fazla muhattap olmicam. Git kendine başka uğraş bul

Yeni bir konu açıp dua istemek varken niye başkasının konusunu dağıtıyorsunuz. Yaptığınız fırsatçılık. Bende hiç hoşlanmam sizin gibi tiplerden. Kalbinizi temiz tutun.
Fırsatçılık gerçekten. Dikkatimi çekti konuyu açan kişinin adı da özge bu arkadaşının adı da özge. Rastgele atlamış başkasının konusuna 🙄

Yeni bir konu açıp dua istemek varken niye başkasının konusunu dağıtıyorsunuz. Yaptığınız fırsatçılık. Bende hiç hoşlanmam sizin gibi tiplerden. Kalbinizi temiz tutun.
Bende sizin gibilerden hoşlanmam. Konu sahibi dışında herşeye atlayan insanlardan. Nerden biliyosunuz belki konu sahibi arkadaşım yada ondan izin aldım ? Önyargılı davranmıyormusunuz şuan siz.

Bende sizin gibilerden hoşlanmam. Konu sahibi dışında herşeye atlayan insanlardan. Nerden biliyosunuz belki konu sahibi arkadaşım yada ondan izin aldım ? Önyargılı davranmıyormusunuz şuan siz.
Yeni konu açarsınız yada insanlara özel msj atarak istersiniz. Sizi tanımıyorum ama tavrınız uslubunuz çok itici. İyi elektrik vermiyorsunuz insanlara

Yeni konu açarsınız yada insanlara özel msj atarak istersiniz. Sizi tanımıyorum ama tavrınız uslubunuz çok itici. İyi elektrik vermiyorsunuz insanlara
Yani sizden rica etmemişim. Size mesaj atmamışım. Neden bukadar ilgilendiniz anlamadm. Allah duayı okuyan arkadaşlarımdan razı olsun. Kime yazdıysam geri çevirmedi. Biraz baksaydınız özel kendime konuda açtım. Toplanamadığı için ve hassas bi konu olduğu için burayada yazdm. Size yazsaydın elektrik almasaydınız okumazdınız. Ama sizden birşey rica ettiğimi hatırlamıyorum. O yüzden lütfen uzatmazsanız sevinirim.

Ayrıca başka üyenin konusuna da girip aynı şeyi yapmışsınız. Herkes arkadaşınız değil tabiki. Niyetinizi temiz tutun başkalarının hakkına girmeyin ki Allah gönlünüze göre versin

X