Allahın her bir gününde bakımlı olabilmek!

Çalışıyorum, anne ve ev hanımıyım. Bu dediğinizi yapma şansım yok. Dolayısıyla kısa ve temiz tırnaklar benim durumumdaki kadınlar için bir çeşit bakımdır. İlgilenmiş oluyoruz çünkü tırnakların görüntüsü ve hijyeniyle. Bazen parlatıcı sürerim. Renkli tırnağın iyi görüntüsünü korumaya ve kıyafete göre yenilemeye zamanım yok.
benim dipten değildir ama 2 3 mm anca vardır.törpülerim cila sürerimm dışarı çıkarken ama haftaiçi hiç bir şey sürmem.yemeklere çıkıyor ya da bulaşık yıkarken uçları gidiyor.onun yerine kıyafete yüklenirim b,r de cilt bakımına daha iyi.bazı kadınlara temizlik topuzu en yapılı saçtan daha çok yakışıyor mesela

benim dipten değildir ama 2 3 mm anca vardır.törpülerim cila sürerimm dışarı çıkarken ama haftaiçi hiç bir şey sürmem.yemeklere çıkıyor ya da bulaşık yıkarken uçları gidiyor.onun yerine kıyafete yüklenirim b,r de cilt bakımına daha iyi.bazı kadınlara temizlik topuzu en yapılı saçtan daha çok yakışıyor mesela
Benim de öyle. Tırnak ucumda ince bir çizgi beyaz var o kadar😂 cilt ve saç bakımı yapıyorum, kaş almıyorum ince zaten. Temiz ve doğal biriyim bana yetiyor.

Ben poşet eldiven giyiyorum bir şey doğrarken, yemek yaparken. 😬😬😬

Kalici oje surdurun mis gibi oluyor her avm de var neredeyse artik cok da uzun gidiyor

abartmayalım bence;
ayakkabıların, kıyafetin temiz ve fresh görünüyorsa, saçlarının boyası muntazam, güzel taranıp şekillendirilmiş, tırnakların düzgün törpülü, ellerin bakımlı, kıyafetin mevsime/ortama uyumlu, günlük takıların saat, yüzük, küpe bileklik vs varsa bakımlısın demektir.

Kalici oje surdurun mis gibi oluyor her avm de var neredeyse artik cok da uzun gidiyor
onu biliyorum da iş hayatım olmadığından şu an gerek duymuyorum.pandemide kuaförü de unutmuştum 2 gün önce gittim röfle yaptırdım ee yeter artık diye.keratin bakımı kaldı sadece.onu da hallettim mi tmm.en son kuaföre gideli tam 3.5 yıl olmuş.eskiden haftada 2 föne giderdim :KK45:

X