Tüp Bebek Merkezleri Alman hastanesinde tüp bebek yaptiranlar buluşalim

ALMAN HASTANESİ GRUBUNU TÜP BEBEKTE BAŞARILI BULUYOR MUSUNUZ?

• Ankete Katılan
    145
Teşekkürler figencim çok sağol..

Gülencim seninde tedavin hayırlı olsun cnm bende oradayım yarın sabah muayenem var doktorum Ali Mesut denk gelsede görüşebilsek :)

SERPILCIGIM POZITIV CIKKTIII,hala inanamiyom canim benim ilk denememdi....arkadaslar gercekten cani gönülden söylüyorum allah herkezin yüzünü güldürsün.gerce kalp atisina kadar inanamicam galiba ama cok sevincliyim.....

SERPILCIGIM POZITIV CIKKTIII,hala inanamiyom canim benim ilk denememdi....arkadaslar gercekten cani gönülden söylüyorum allah herkezin yüzünü güldürsün.gerce kalp atisina kadar inanamicam galiba ama cok sevincliyim.....

canım inanki kendim hamileymiş gibi çok sevindim çünkü negatif sonuç almanın ne kadar üzücü olduğunu biliyorum ne mutlu sana, inşallah canı gönülden söylüyorum kucağınada almayı da nasip etsin YÜCE RABBİM

merhaba shenay
bende tedavi icin kararsizim.Bende birkac merkezi aradim (almanyada yasiyorum) alman hastanesi bahceci 2350+1000€ ilac masrafi dedi.
sizde farkli mi???
istanbulda cok merkezler var karar vermek cok zor.Insallah hersey yolunda gider ya.bu ararlar baya gerginim lafamda cok karisik.Burda elim kolum bagli sadece merzezler telefonda konusup merak ettiklerimi ögreniyorum.herseyin hayirlisi.....

yağmur sana 3 embriyo yerleştirilmişti galiba kaç kese olduğunuda belli olunca yazarmısın kaçı tuttu aceba bekliyorum

kızlaryarın kontrolüm var 3.puregonu vuracağım bugün baklaım neler oldu

arkadaslar ben turkiyede tedavi çlmaya karar verdim ve kesinlikle emre bakircioglunu dusunuyoruz esim icin
ve emre bey 3 hastanede gorev yapiyo alman,bahceci ve umutta,simdi arada kaldim aceba hangisi iyi hepsi aynimi, fiyatlarimi farklimi ,aslinda topik icinde cok seyler yazilmis ama tek tek okumadim
bana cevap verirseniz sevinirim ,arada kaldim sonucta hepside istanbulda ama hangisi iyi

arkadaslar ben turkiyede tedavi çlmaya karar verdim ve kesinlikle emre bakircioglunu dusunuyoruz esim icin
ve emre bey 3 hastanede gorev yapiyo alman,bahceci ve umutta,simdi arada kaldim aceba hangisi iyi hepsi aynimi, fiyatlarimi farklimi ,aslinda topik icinde cok seyler yazilmis ama tek tek okumadim
bana cevap verirseniz sevinirim ,arada kaldim sonucta hepside istanbulda ama hangisi iyi

biz bahceci kliniğine gittik..butun ıslemler alman hastanesınde oluyor zaten...umut tup bebekde anadolu yakasında ve fıyatı daha ucuz ımıs...tam fıyat aralıgını bılmıyorum..bız 2350 eur + m.tese amelıyatı 1450 tl ilaçlar içinde 2000 tlden belkı daha fazla tutmustur....umut tup bebek de bu fıyatın yarısı ımıs... ama bende tam bılmıyorum..

ya iste ben karar veremedim hangisi iyi diye ,ayni doktor ama hastanr farkli
olmusken iyi olsun istiyorum tabiki ,cunku bizim sorun baya onemli ve zor ,bakalim hayirlisi canim cevap iicin merci
suan ne durumdasin peki

kizlarr size bisey sorcam
emre bakircioglunun ingilizcesi varmi aranizda bilen varmi
yurt disinda universtelerde egitim gormus ama bakiyorum dilinin olup olmadigini bilmiyorum
burdaki doktorum dedi turkiyede gittiginiz doktorun ingilizcesi varsa arayin ben konusum diye oyuzden sordum

kizlarr size bisey sorcam
emre bakircioglunun ingilizcesi varmi aranizda bilen varmi
yurt disinda universtelerde egitim gormus ama bakiyorum dilinin olup olmadigini bilmiyorum
burdaki doktorum dedi turkiyede gittiginiz doktorun ingilizcesi varsa arayin ben konusum diye oyuzden sordum

benım bıldıgım ingilizcesi var......

X