almanya işçi alımı

limoncu28

Guru
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2013
7.132
4.592
hanımlar almanyda yaşayanlar icin soruyorum orda yasa tsarısı onaylandı diyolar tabi sadece turkiyeden alınmıcak ama almanca bilen en az a1 a2 seviyesinde lise mezunu iste havalimanı vs diye cıktı nette orda yasayan icin soruyorum ne konusuluyor bu konu hakkında obm iş basvurus işkur la anlasmalı diyor ama

hanımlar almanyda yaşayanlar icin soruyorum orda yasa tsarısı onaylandı diyolar tabi sadece turkiyeden alınmıcak ama almanca bilen en az a1 a2 seviyesinde lise mezunu iste havalimanı vs diye cıktı nette orda yasayan icin soruyorum ne konusuluyor bu konu hakkında obm iş basvurus işkur la anlasmalı diyor ama
Bu konuyu bende merak ediyorum sanırım kimsenin bir bilgisi yok

Vallaha artik 1 mayistan itibaren blue card sistemi var. B1 seviyesinde Almanca bilmeli ve üniversite mezunu olmak sart. Almanyadski sirketlere is basvurusu yapilip kabul alinirsa o zaman Almanya vizesi elinizde👍🏻

Konu sahibesi iki sene geçmiş üzerinden lakin merak ettim gidebildiniz mi Almanya’ya ?

X