Alnına yağ enjekte ettirenler?

Ftsftm

Guru
Kayıtlı Üye
1 Mart 2009
355
19
Merhaba Canım.

Sen ameliyatını muhtemelen oldun. Umarım herhangi bir şikayetin olmamıştır. Ben yaklaşık 10 gün önce Alın bölgeme yağ enjekte ettirdim. Bu konuda kafasında soru işareti olanlar için biraz bilgi vermek istedim.

Yakın bir arkadaşımın tavsiyesi ile Prof. Dr. Mustafa KESKİN ile tanışma şansım oldu. Adı ameliyat olduğu ve yüz bölgesinden müdahele edildiği için oldukça tedirgindim. Ancak kendisinin son derece sıcak, içten ve güven veren yaklaşımı sayesinde tereddütsüz operasyona karar verdim. Operasyondan sonra oldukça az bir şişlik yaşadım. Bir gün sonra ise neredeyse herhangi bir sıkıntım kalmadı. Tahminimin ötesinde güzel geçen operasyon sayesinde hem operasyon sonrası bir sıkıntı yaşamadım, hem de operasyon sonucundan oldukça memnun kaldım. Eğer benzer bir operasyon düşünen varsa kesinlikle işinde uzman olan doktorumu herkese tavsiye ederim.

alındaki kırışıklıklar için mi yaptırdınız bu işlemi acaba
 

optimistdefne

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2020
26
0
28
Ben de yaptırdım dört gün önce tüm yüze ama az şişlik kaldı yağlar da gitti az kaldı inş kalan sağlar benim olur bakalım göreceğiz..dediğiniz komplikasyonlarla karşılaşmadım sadece ilk gece çok ağrı oldu yüzümde
 

adacelik

Guru
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2009
14
0
3 gun oldu yaptirali suan tum sis gozume indi gözler kuculdu bir haftamin dolmasini bekliyorum