Altın biriktirmeye başlıyoruzz

kahvemsi mutluluk

Nirvana
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2017
13.738
55.974
Selam kızlar hep okuyorum sizi ama yazmaya çok zaman yok.
Bu hafta tatildeyim, yoğunluğa kısa bir ara verdik.
Bayram sonrası size de daha çok zaman ayiracagim.
Harcama işleri çok garip bir hale döndü bizde, bütçe eşimde aylardir ama hiç birikim yok.
Bir tane kumbaram var birikim kaleminde, aklıma geldikce para atıyorum.
Gerçi herşey aşırı aşırı pahalı. Kızlık hazırlık ve stok da yapmak gerek.
Bu ay tekrar idareyi ele almam şart.
Ev ile ilgili planlar ve hayaller peşindeyiz. Seneye evi satıp daha düzgün bir konumda site içi 1+1 alma hayalim var.
Yılbaşında belki terfi de edersem borcu daha hızlı kapatırız, bunun için de birikim şart.
Onun dışında sürekli kitap okuyorum. Tatilde bile iki kitap bitti. Bayram bitene kadar iki tane daha var.

Saricivcivim1

İyi ki hayallerimizi görmüyorlar 🌸
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2019
1.522
4.159
canim belediyeye bas vurdunuz mu? Evde iki kücük cocuk var. Belki birsekilde yardimci olurlar? Cok üzüldüm. Sevinmisdim ev cikti dediginde 😔 insallah en kisa zamanda gönlüne göre bir yer bulursun 😘
İnşallah canım başvurduk ama bişey çıkacağını sanmıyorum evin metre karesi size fazla bile diyor bir tanıdık belediye evleriyle ilgileniyor o bakacak bizim dosyaya inşallah erken çıkar çıkmasa bile biz bahara doğru çıkarız ev bulursak 🤗😘😘

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 397 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 152 cm. Başlangıç Kilom :70 Kg. Şimdiki Kilom :70 Kg.

karamelli_turta

Nirvana
Pro Üye
21 Temmuz 2008
16.662
50.128
Selâm altin kizlar 🙋🏻‍♀️
Yaklaşık on gündür çalışmadık ya ne iyi geldi bu izin bize, yalniz az kaldi bitiyor 😀
Tatilimizi yaptik, bayram keza öyle hiç açılmadığımız kadar acildik ilk dozlarsan sonra🙈
Eşim tatil dönüşü ikinci doz aşısını oldu Hiç yan etki olmadi onda ne şanslı.
Bana ilk doz bile yan etki yapmıştı hastalığı da atlattığım için biraz bekleyeyim diyorum.
Yarin da ablamlarla sahil yapacağız bu kez marmaraya, yakin olsun günü birlik olacağı için.
Ertesi gün de kızkardeşime sürpriz babyshower partisi hazırlayacağız 😇

karamelli_turta

Nirvana
Pro Üye
21 Temmuz 2008
16.662
50.128
Kurban kemiklerini kaynattim dün, biraz önce buz poşetleri ve karton bardaklara bolusturerek buzluğa koydum donduktan sonra çıkaracağım kaplarından.
Çok faydali kıyamıyorum.
Biraz kardeşlerime de veririm.

Tatil,bayram derken herkese hediyeler aldım.
Ama küçük Görümcem dikkat ediyorum da çok mutlu oluyor hiçbir zaman boş gelmiyorsun dedi.
Bayram zaten yil da iki kez bizde öyle aman aman kalabalik değiliz hepsine illâ alirim birşeyler, hoşuma da gidiyor hediye vermek.

Son düzenleme:

Asmin75

Guru
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2013
4.352
21.211
Selam kizlar,
dün kücük bir sinavdan gecdim isyerinde. Patronum telefon görüsmelerimi dinledi. Cok iyi gecti 🧿🎂☺️🤗
Isimi halen seviyorum, ama cidden kendime vakit ayirmanin ne kadar önemli oldugunu anladim. Buna biraz daha dikat edecegim.

Aksam annemle cocukla biraz yürüyüse cikayim diye düsündüm, ama hava cok sicak. Anneme iyi gelmiyor fazla sicaklik.

Sizlerde neker var neker yok?

T tatlu
minikkoala minikkoala
DDaffodil DDaffodil

nerdesiniz ya

karamelli_turta

Nirvana
Pro Üye
21 Temmuz 2008
16.662
50.128
Selam kizlar,
dün kücük bir sinavdan gecdim isyerinde. Patronum telefon görüsmelerimi dinledi. Cok iyi gecti 🧿🎂☺️🤗
Isimi halen seviyorum, ama cidden kendime vakit ayirmanin ne kadar önemli oldugunu anladim. Buna biraz daha dikat edecegim.

Aksam annemle cocukla biraz yürüyüse cikayim diye düsündüm, ama hava cok sicak. Anneme iyi gelmiyor fazla sicaklik.

T tatlu
minikkoala minikkoala
DDaffodil DDaffodil

nerdesiniz ya
Hayirli olsun asmin 🤩
Ne zaman kutlama yapiyoruz 💃
Insanin kendine zaman ayirmasi şart iyi düşünmüşsün cnm.

Colombre

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
2.125
10.819
44
İyi akşamlar kızlar. Biz eşya paketlemeye devam ediyoruz. Ne kadar az desem de bir dünya eşya var evde maalesef. Oysa kullanmadığım her şeyi veriyorum. Büyük boy kolilerle 6 tane kitap kolisi oldu sadece. kızların okuyup elde tutmak istemediklerini bağışladım bir de.
Giysi desem onları her sezon ayıklayıp veriyorum.
Ne kadar minimal olmak istesem de olmuyor bir türlü.
Kızım eve çıkarsa diye kullanılabilir ev eşyalarını da atamiyorum. Halılar,masa takımı,ikili genç odası koltukları,baza yatak, dolap. Hepsi var ve sağlam,temiz durumda. Uygun bir şehre giderse okumaya, 1+1 daire alabiliriz belki ona. Arada biz de ugrariz yanına özleyince falan diyoruz. Off hayatim plan hep benim. 🤣🤣Bezdim bu ara gerçekten. Allah'ım her şey hayırlısıyla bir düzene girse, önümüzü görsek. 🤲

Colombre

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
2.125
10.819
44
Selam kizlar,

T tatlu
minikkoala minikkoala
DDaffodil DDaffodil

nerdesiniz ya
Asmin zor ama başarma hissi de çok güzel değil mi. İş sonrası kafa dinleme fikrin çok mantıklı. Kendini tam olarak çocuğuna verebilirsin eve gittiğinde böylece.

Colombre

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
2.125
10.819
44
Selâm altin kizlar 🙋🏻‍♀️
Yaklaşık on gündür çalışmadık ya ne iyi geldi bu izin bize, yalniz az kaldi bitiyor 😀
Tatilimizi yaptik, bayram keza öyle hiç açılmadığımız kadar acildik ilk dozlarsan sonra🙈
Eşim tatil dönüşü ikinci doz aşısını oldu Hiç yan etki olmadi onda ne şanslı.
Bana ilk doz bile yan etki yapmıştı hastalığı da atlattığım için biraz bekleyeyim diyorum.
Yarin da ablamlarla sahil yapacağız bu kez marmaraya, yakin olsun günü birlik olacağı için.
Ertesi gün de kızkardeşime sürpriz babyshower partisi hazırlayacağız 😇
Sefaniz olsun arkadaşım. Herkes haketti az da olsa dinlenip, rahatlamayı.
Çocuğum bana anne yüzmeyi unutmuş muyumdur acaba diye soruyor. Taşınır taşınmaz gideriz annem,unutulmaz yüzmek dedim. Hem güldüm hem üzüldüm kuzuya. Başımıza bu dertleri saranlar rahat yüzü görmesin İnşallah.

karamelli_turta

Nirvana
Pro Üye
21 Temmuz 2008
16.662
50.128
İyi akşamlar kızlar. Biz eşya paketlemeye devam ediyoruz. Ne kadar az desem de bir dünya eşya var evde maalesef. Oysa kullanmadığım her şeyi veriyorum. Büyük boy kolilerle 6 tane kitap kolisi oldu sadece. kızların okuyup elde tutmak istemediklerini bağışladım bir de.
Giysi desem onları her sezon ayıklayıp veriyorum.
Ne kadar minimal olmak istesem de olmuyor bir türlü.
Kızım eve çıkarsa diye kullanılabilir ev eşyalarını da atamiyorum. Halılar,masa takımı,ikili genç odası koltukları,baza yatak, dolap. Hepsi var ve sağlam,temiz durumda. Uygun bir şehre giderse okumaya, 1+1 daire alabiliriz belki ona. Arada biz de ugrariz yanına özleyince falan diyoruz. Off hayatim plan hep benim. 🤣🤣Bezdim bu ara gerçekten. Allah'ım her şey hayırlısıyla bir düzene girse, önümüzü görsek. 🤲
Kolay gelsin canım.
Ev toparlamak zor iş çarçabuk bitsin inş.
Rabbim gönlünüze göre versin,ne güzel planlar bunlar.
Bende hayatımı plânlı yaşamayı severim, düzenli oluyor ve zaten plân olmadan olmuyor ki.

karamelli_turta

Nirvana
Pro Üye
21 Temmuz 2008
16.662
50.128
Sefaniz olsun arkadaşım. Herkes haketti az da olsa dinlenip, rahatlamayı.
Çocuğum bana anne yüzmeyi unutmuş muyumdur acaba diye soruyor. Taşınır taşınmaz gideriz annem,unutulmaz yüzmek dedim. Hem güldüm hem üzüldüm kuzuya. Başımıza bu dertleri saranlar rahat yüzü görmesin İnşallah.
Çok özledik hemde nasıl iyi geldi..
Kiyamam kuzuya onlar için o kadar zor bir dönem oldu ki bu yaşadıkları.