Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Şöyle bahsedeyim akşam 6 gibi eve gelip hızla yemek ev işi derken uyuyakaldim genelde. Hafta içi kendi okukumdan sonra başka okulada kurs verdim Hafta sonu cumartesi özel eğitim ogrencime okulda ders verdim... Onun için çok faydalı oldu ama ben yıprandım... Bu bayram tatili çok iyi geldi.

Temizliği de tamamladım... Mayıs sonu kurs vermem tamamlanıyor. Belki hafta sonunu bırakırım kararsızım...

Oğlum büyüdü gelecek yıl 5. Sınıf okul arayislarim oldu bol bol. Özel okul sınavlarına da girdi ama bursa rağmen el yakıyor fiyatlar... Bakalım ne olacak...

Tabi bu arada kilo aldım akşam yiyip yattikca tabiki... Kısmetse yarın yürüyüş ve bir nebze de olsa dikkatli beslenmeye başlayacağım... Yazlık alt kıyafetler olmuyor

Şöyle bahsedeyim akşam 6 gibi eve gelip hızla yemek ev işi derken uyuyakaldim genelde. Hafta içi kendi okukumdan sonra başka okulada kurs verdim Hafta sonu cumartesi özel eğitim ogrencime okulda ders verdim... Onun için çok faydalı oldu ama ben yıprandım... Bu bayram tatili çok iyi geldi.

Temizliği de tamamladım... Mayıs sonu kurs vermem tamamlanıyor. Belki hafta sonunu bırakırım kararsızım...

Oğlum büyüdü gelecek yıl 5. Sınıf okul arayislarim oldu bol bol. Özel okul sınavlarına da girdi ama bursa rağmen el yakıyor fiyatlar... Bakalım ne olacak...

Tabi bu arada kilo aldım akşam yiyip yattikca tabiki... Kısmetse yarın yürüyüş ve bir nebze de olsa dikkatli beslenmeye başlayacağım... Yazlık alt kıyafetler olmuyor
Bende de aynı sıkıntı var şekerim
Acil 4 5 kilo vermem lazim yazliklarim olmuyor hersey çok pahalı yeni biseyler alasım yok
Bende yarın yürüyüşe baslicam

Özetle kredi borclarim bitti ben de bittim ama fiziksel olarak maşallahın var🤣

En son tatil yaptım onun taksidi var Haziran son.
Ve her şey o kadar pahalı ki konusmak yorum yapmak istemiyorum...

Seçim de görev aldım. Daha doğrusu zorla verildi . Tabiki 1 gram altın bile etmez o eziyet görev mahvoldum saatlerce...Parası gelince üstüne ekleyip gram alacağım...

Hedefinde hiçbir şey yok şu an hayırlısıyla yaz tatiki gelsin... Evimle çocukla evde vakit geçireceğim...Onu çalıştırın orta okula eksiklerine yönelik.... Bir dr kilolar sağlıkla giderse tamamdır...

Bende de aynı sıkıntı var şekerim
Acil 4 5 kilo vermem lazim yazliklarim olmuyor hersey çok pahalı yeni biseyler alasım yok
Bende yarın yürüyüşe baslicam
Evet benim alt olmuyor. Pahalı her şey zaten... Bir baslasam rutine koysam olur. Bir şekilde de...

Sen ne yapıyorsun çok geriye dönük okuyamadım... Var mı güzel gelişmeler🤣

Evet benim alt olmuyor. Pahalı her şey zaten... Bir baslasam rutine koysam olur. Bir şekilde de...

Sen ne yapıyorsun çok geriye dönük okuyamadım... Var mı güzel gelişmeler🤣
Aynı be ya yuvarlanıp gidiyoruz
1 tane ajda almıştım
Pazartesi 2 tane daha alicim inşallah daha nolsun🤣

Günaydın kızlar kilo aldım deyince klasik hareketler sergiledim... Hemen sabah 45 dk yürüyüş yaptım. Dönüşte acil olan market alışverişi yaptım geldim.

Bu kez tek öğün beslenme deneyeceğim...Açlıktan bayilmazsam🤣
Aslında tek öğün yesek mutfak işleri de azalır mükemmel bir seyy...

Savaş haberleri altın piyasasını hareketlendirir gibi sanki YTD

Günaydın kızlar kilo aldım deyince klasik hareketler sergiledim... Hemen sabah 45 dk yürüyüş yaptım. Dönüşte acil olan market alışverişi yaptım geldim.

Bu kez tek öğün beslenme deneyeceğim...Açlıktan bayilmazsam🤣
Aslında tek öğün yesek mutfak işleri de azalır mükemmel bir seyy...

Savaş haberleri altın piyasasını hareketlendirir gibi sanki YTD
Savaş bitti yersen🤣🤣
Ya ben ramazanda tek öğün beslendim sahur yapmadım ama 1 kilo anca gitti onuda bayramda aldim🤣🤣

Selam kizlar...
Hızlı bir şekilde haftaya başladık. Hepnize kilay gelsin...
40 dk yürüdüm ve pert oldum... Bakalım ne zamana kadar dayanacagim..
Yarına yemek yapmalıyım. Köfte fasulye düşündüm...Biraz dinlenirsem hemen hallederim

X