Saç Rengi ve Saç Boyama Altın parıltılı mocco rengimin son hali (resimli)

maiwesiyah

Hayatı Tersten Yaşıyorum
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2010
919
19
selam hanımlar, fikir olması açısından foto paylaşıyorum
en son saçımı palette delüx altın parıltılı mocco ya boyatmıştım, şöyleydi;
$altın parıltılı mocca3.jpg
bir kaç yıkamadan sonra böyle çok tatlı bir kahve tonu oldu;
$akmış mocco.jpg
ben iyice açılsın ışıl ışıl olsun istiyorum :KK16:
bu arada zemin rengim dore bakırdı.

$0404201212531.jpg
$Adsız.jpg
saçımın 1ay önceki hali, şu an biraz daha açık rengi
inat ettim boyatmayacağım, mezuniyetten sonra memlekete gittiğimde göğüs hizasında kestireceğim,
kendi doğal saçım gelsin tamamen sonra da sürekli açık kumrala boyatmayı planlıyorum
$elbise1.jpg
bu da 18 nisanda çekildi

Son düzenleme:
tşkr ederim canım,
boyamadan önce dipten dört parmak doğal saç rengim kumral, kalanı ise dore bakırdı.
gerçekten doğal bir renk tavsiye ederim

Saçının rengini güzelmiş gerçekten ama ben dore bakır kısmına takıldım :) çok merak ediyorum bu rengin nasıl durduğunu, boyatmadan önceki bi fotonu paylaşabilir misin? Bugün boyalara bakınırken gözüme ilişti bu renk hatta not ettim palette 6.57 di numarası :) ama koyu gibi geldi biraz.

Saçının rengini güzelmiş gerçekten ama ben dore bakır kısmına takıldım :) çok merak ediyorum bu rengin nasıl durduğunu, boyatmadan önceki bi fotonu paylaşabilir misin? Bugün boyalara bakınırken gözüme ilişti bu renk hatta not ettim palette 6.57 di numarası :) ama koyu gibi geldi biraz.

saçımı altın parıltılı moccoya boyatmadan önce zeminde şu renk vardı;
kuaförde katalogda karşılaştırdım, birebir dore bakırdı,
$akmış bakır-.jpg
yalnız bu renge dönmeden önce saçım şu renkti;
$2bakır.jpg
aka aka dore bakır oldu :KK1:

gerçekten son renk yüzüne çok yakışmış güle güle kullan ama bence kestirmemelisin :KK54:

gerçekten son renk yüzüne çok yakışmış güle güle kullan ama bence kestirmemelisin :KK54:

1 karış kesilmeyi haketti ama :KK14:
cadı süpürgesi gb oldu uçları, saç maskesiyle falan biyere kadar halloluyor da insanın kendi öz hakiki saçı gbsi yok :KK1:

valla bayıldım bu renge. ayrıca arkadaşlara katılıyorum dalgalı saç acaip yakışmış. bende saçlarımı uzatıyorum şimdi yaz geliyo malum şöyle cıvıl cıvıl bi renk yapmayı düşünüyodum ama bu renkte aklımı çeldi şimdi bi denesemmi naapsam :))

X