altın saçlarını cennetin ılık rüzgarlarında savuran meleğim

Konu eskiymis ama Allah sabir versin cok zor dur eminim. Anne olduktan sonra her gun Allah evladini kaybedenlere sabir versin diye dua ediyorum.hemdr hergun. Cunku eminim bundan daha buyuk acı olamaz. Allahin y aninda cennetinde guzel melek. .Allah tum cocuklari annelerine bagislasin . Kimseye evlat acisi yasatmasin

Okurken agladim cok zor cok.anne olmadan da uzulurdum ama simdi anneyim ve ne kadar zor oldugunu tahmin edebiliyorum.ben annem ve esime bisey olursa naparim derdim ama evlat hepsinden ote sanirim.yinede hic bir zaman ben asla yapamam yasayamam demiyorum.cunku allah kimi benden cok severseniz onu sizden alirim demis o yuzden cok korktugum icin boyle konusamiyorum.sizde destek alin lutfen bu sizin tek basiniza kaldiracaginiz bi yuk degil.insallah birazda olsa aciniz hafiflemistir.unutun diyemem asla unutulmaz ama guzel seyleri hatirlayip mutlu olun.rabbim onu cok sevdi ki tertemiz masum bi sekilde onu istedi.cehennemin bi kapisi kapandi sizin icin bu cok buyuk bi hediye.

merhaba kk nü 16 ay önce prensesim melek olduğu zaman bu acıyı kimler yaşamış nasıl atlatmış araştırırken gördüm. ara ara takip ettim. düşük yapmış bir anne diğerine yazmış... bizler şanslıyız ya doğurup büyüten sonra kaybeden anneler ne yapsın diye. bağırmak istedim ben o şanssızlardanım diye. kollarını boynuma dolayıp Ben, Çeni çoook çeviyooom, ben çeni kimselere vermem kii... diyen boncuk gözlümü kazada kaybettim... içimdeki acının tarifi, telafisi, tesellisi yok biliyorum... boğazımda bir düğüm sadece bağırmak istiyorum BİLGE SULTAAAAAN seni çok özledim kızım diye.. 3 yaşındaydı kızım, doğum gününü yeni kutlamıştık.çok neşeliydi, kahkası mahalleyi inletirdi. Ona olan sevgimizi hiç esirgemedik gösterdik hep. Ama yaradan daha çok seviyormuş. bize emanet vermiş geri aldı emanet olarak, cennette verecek inşallah. tek duam Allahım beni kızıma kavuştur diye... bu gün üye oldum içimi dökeyim rahatlayım diye ama daha fazla doldum. Allah bu acıyı kimseye vermesin verdiğinede dayanma gücü versin
Başınız sağolsun. Allahım size büyük sabır ve metanet versin. Dünya böyle, kimi 90 yıl yaşar, kimi üç yıl, kimi daha dünyaya gelmeden gider. Genç, yaşlı, çocuk, çirkin, güzel... ölüm herkes için en tabi gerçek. Herkesin duracağı bir müddet var bu dünyada. Kızınız o kadarcık kalmış. Yemiş, uyumuş, oynamış, mutlu olmuş, sevmiş, sevilmiş. O gitti diye bunlardan vazgeçmeyin. Sizde gidinceye kadar dünyadaki güzel şeylerden kendi payınıza verilenleri harcayın. Geride kalan sevdiklerinizle hayatı paylaşın. Meleğiniz de huzur içinde uyusun. :KK200:

Allah sabır versin. çok üzüldüm inanın gözlerim dolu dolu oldu şu an :KK43:
Meleğiniz diğer tarafta şefaatçiniz olacak inşallah
başınız sağolsun :KK43:

Ah ah okurken ağladım inanın annem evladın olmadan anlayamazsın derdi çok doğru söylüyormuş yüreğim yandı okurken rabbim size sabırlar versin meleğim benim melek olmus güzel kizim

Allah dayanma gücünüzü artırsın. Cennette kavuşun inşallah melek kızınızla.
Anımsadığınızda ağlamaktan çok gülümseyeceğiniz günler gelsin, gönlünüz ferahlasın inşallah. Çok üzüldüm:KK43:(((

Tarifsiz...
Yerine hiçbirşey konulamayacak koskoca bir boşluk..
Merhemi , devası olmayan bir yara..
Geçmeyen bir acı...
Anlayabiliyorum inan anlayabiliyorum..
Ne denir, napılır hiç bilmiyorum....
Sabır ve dua..
Başka yolu yok...
Bol bol sabır diliyorum....

X