Altın takılarımı değiştirebilir miyim?

meraklibirisiyim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2022
6
8
Altınbaş'tan aldığım 14 ayar altın küpelerimin klipsiyle rahat edemedim. Bir kuyumcuda başka bir 14 ayar küpeyle aradaki farkı vererek değişim yapmak istesem küpem çok değer kaybetmeden değişim yapabiliyor muyum? Daha önce aranızda modelini vs beğenmediği için altın takılarını değiştiren olduysa bilgi verirse çok sevinirim.

Altınbaş'tan aldığım 14 ayar altın küpelerimin klipsiyle rahat edemedim. Bir kuyumcuda başka bir 14 ayar küpeyle aradaki farkı vererek değişim yapmak istesem küpem çok değer kaybetmeden değişim yapabiliyor muyum? Daha önce aranızda modelini vs beğenmediği için altın takılarını değiştiren olduysa bilgi verirse çok sevinirim.
Ne zaman almıştınız ?

Neredeyse 7 ay olmuş .
Değişim yapacaklarını zannetmem .
Ben Altınbaşın değişim yapmasından söz etmiyordum zaten aslında. Altın takıların ne kadar değerini koruyabileceğini anlamaya çalışıyorum. İlk sorum zaten "Bir kuyumcuda başka bir 14 ayar küpeyle aradaki farkı vererek değişim yapmak istesem küpem çok değer kaybetmeden değişim yapabiliyor muyum?" idi.

Bence birkaç kuyumcuya sordurun hemen ilk gittiğiniz yerde değişim yaptırmayın. Benim kuzenim bileziğini bahsettiğiniz şekilde değiştirdi onun bilezikler değer kaybetmemişti. Sanırım değişiklik gösteriyor. Bana takılan bileziği görünce bu değer kaybeder keşke bu model olmasaymış demişti. Çok anlamıyorum açıkçası bu işlerden. 😂 Sordurmak lazım.

X