Altınbaşak nevresim takımı kullananlar?

nurum90

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2013
38
0
34
kızlar merhaba. ben 4 mevsim setler var ya, onlardan hediye almayı düşünüyorum. altınbaşak diye bir marka gördüm, modelleri çook hoşuma gitti. ama kullanmadım nasıldır bilmiyorum. kullanan varmı? renk atar mı hemen? hediye ya, kötü de çıksın istemiyorum. bir de 2-3 takım alacağım. kötü çıkarsa şimdi çok üzülürüm. özdilek alayım riske girmeyeyim en azından kullanmışlığımız var diyorum ama o da biraz tuzlu geldi. napmalıyım?

kızlar merhaba. ben 4 mevsim setler var ya, onlardan hediye almayı düşünüyorum. altınbaşak diye bir marka gördüm, modelleri çook hoşuma gitti. ama kullanmadım nasıldır bilmiyorum. kullanan varmı? renk atar mı hemen? hediye ya, kötü de çıksın istemiyorum. bir de 2-3 takım alacağım. kötü çıkarsa şimdi çok üzülürüm. özdilek alayım riske girmeyeyim en azından kullanmışlığımız var diyorum ama o da biraz tuzlu geldi. napmalıyım?

benim çeyizimde aldığım nevresim takımları altınbaşak ve taç tı..eşim bile altınbaşak olanları kullanmayı istiyor çok güzel kesinlikle tavsiye ederim yıka yıka kullan hem yumuşak dokusu var insanı rahatsız etmiyor :KK1::nazar:

ben de kapitone nevresimi olanlardan almıştım çok memnun kaldım 3 senedir çoğunluklu onu kullanıyoruz diğerlerinin pabucu dama :KK70:

Bendede var bu marka nevresim takımı yıkayıp yıkayıp kullanıyorum ne renginde nede dokusunda bir bozulma oldu çok güzel.

bende bugün uyku seti alacaktım, baktığım yerde 3-4 marka vardı, hatta daha pahalı markalar vardı ama satıcı bana özellikle altınbaşağı önerdi

ALTINBAŞAK NEVRESİM TAKIMI MODELLERİ
https://evvesen.com/category/altinbasak-nevresim

venti_ALMiLA-BEJ-875x1000-1522580110.jpg

X