🤩 Altıncı kızlar 🤩

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

tuce_tuce

❤️
Pro Üye
Anneler Kulübü
11 Mart 2013
32.435
52.160
31
😍 Herkese merhabalar 😍
Topiğimizde bol bol birikim , tasarruf , günlük yaşam konuşalım 😍 bundan sonra her ay , her sene şeklinde hedefler koyup ne kadar birikim yapabiliriz neler yapabiliriz hep birlikte bakalım ☺️ Herkes için hayırlı uğurlu olsun 🙏🏻

💐🧿😍Aralık ayı birikim listemiz 😍🧿💐
tuce_tuce tuce_tuce 1 çeyrek
mutlu1988 mutlu1988 10 gram bilezik
nedemistimkibenn nedemistimkibenn
ozrengin ozrengin
Clementine__ Clementine__ 1 gram
Penguen Penguen
boza boza 1000 TL 2 gram
Cankusunannesi Cankusunannesi 1.5 gram
NarinNarin NarinNarin
Zeynep Gulru Zeynep Gulru 1000 $ 3 gram altın
S Salty 2 gram 🧿
T Thewitcher 6 gram
All is well All is well
Umay- Umay- 4.65
Kocasininprensesi93 Kocasininprensesi93

😃Aralık ayı bütçe kraliçesi😃
👸🏻1. Hafta kraliçesi 👸🏻 @kocasininprensesi93💜
👸🏻2. Hafta kraliçesi 👸🏻
👸🏻3. Hafta kraliçesi👸🏻
👸🏻4. Hafta kraliçesi 👸🏻
👸🏻5. Hafta kraliçesi 👸🏻

Son düzenleme:
Olabilir bende sizi ilk kez görüyorum sanırım memnun oldum o zaman :KK36:
Bende memnun oldum kendinizden bahşeder misiniz 😍 burada tanınıyorum aslında ama bende bahsedeyim ismim tuğçe 1 oğlum var Güneydoğuda görev yapıyoruz şuan eşim asker . Birikim yapmayı seviyorum

Bende 5i biryerde olarak birikim yapıyorum sizce mantıklı mı 😏
Screenshot_20201105_195107.jpg

Bende memnun oldum kendinizden bahşeder misiniz 😍 burada tanınıyorum aslında ama bende bahsedeyim ismim tuğçe 1 oğlum var Güneydoğuda görev yapıyoruz şuan eşim asker . Birikim yapmayı seviyorum
Bende white diyeyim o zaman 🤭 30 yaşımın son demlerini yaşıyorum 😬 İstanbul'da yaşıyorum evliyim çocuğum yok 🤭
Altını takmayı çok sevmem ama biriktirmeyi severim yani altından ciddi kar etmiş biri olarak söylüyorum altın iyidir altın candır 😅😅
Şu an da çok yüklü alamasam da elimde kaldıkça gram alıyorum yine 👌

Bende white diyeyim o zaman 🤭 30 yaşımın son demlerini yaşıyorum 😬 İstanbul'da yaşıyorum evliyim çocuğum yok 🤭
Altını takmayı çok sevmem ama biriktirmeyi severim yani altından ciddi kar etmiş biri olarak söylüyorum altın iyidir altın candır 😅😅
Şu an da çok yüklü alamasam da elimde kaldıkça gram alıyorum yine 👌
Seninle aynı fikirdeyim white🤣🤣 önceden fazla alırdım bende artık altın çok yükseldi birde giderlerimiz arttı o yüzden daha az alır oldum 🤭

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X