🤩 Altıncı kızlar 🤩

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Iyi günler penguen araya giriyorum ama bende sizin gibi hissediyorumdum hatta çok sinir oluyordum eşime yardim etmiyor çocuklar çok dağıtıyor ev temiz olmuyor esyalarini yanlisliklada olsa kırıyorlar okulda kaybediyorlar hatta küçük kızım 9 yaşında yemek yemeği sevmiyor diye her yemekte cok ofkeleniyorumdum kendimi yıpratıyordum sonra durmadan bağıran sozlu şiddet uygulayıp onlarida kendimide üzen bir anne oluyordum uyurken her onlara baktığımda birdaha yapmiycam diye kendime söylüyordum ama yine ayni aşırı sinirli olup hersey gözüme batıyordu sonra birgun eşimin bile haberi yokken devlet hastanesinin psikiyatri bölümüne gittim derdimi anlatım genc bir erkek doktor dinledi ve bir ilaç verdi 1 senedir kullanıyorum şimdi çok çok iyiyim ve mutluyum doktorun dediği herseyi ben yaparım diye kendinizi çok yormuşsunuz oldu aynen öyle benimde esim asker iki kızımıda doğu da tek başıma büyüttüm batıda da aman izin almasın aman kimseyle yüzgöz olmasin diye zamanla birikimler yaşıyoruz yine temizliği seviyorum ama onlari yapmıyorlar istediğim gibi olmuyor diye söylenip durmuyorum canınız sag olsun oldugu kadar diyorum
Senin gibiyim inan biliyorumda rahatsız olduklarımı düzeltrmryeceğimi Kendime zarar verdiği mi bugün daha rahattım hiç telaş yapmadım sakince yetiştiği kadar yapcam yoksa 3 yıl önce yaşadıklarımdan sonra gitmem lazımdı hayatı kendimede ailemede zehir etmeyi bırakcam diye söz verdim kendime ankarada olsam arkadaşımla konuşurdum oda doktor iyi geliyordu zor zamanlarımda onun sayesinde toparladım inşallah öyle olmam yine çok teşekkür ederim şu hastalık bitsin gitcem doktora

Ben anlamıyorum gerçekten. Arada silinen mesajlar mı olmuş? Arka arkaya aynı kişiden iki mesaj biri normal konuşma diğerinde olay patlıyor.
Anlamadım zaten okuyorum okuyorum silinmiş bencede yazılanı niye silersin madem sileceksin yazma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X