Ameliyat sonrası hemoroid

Butimar-

Söyle Bana Hindiba
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2015
1.605
2.366
28
Iyi aksamlar arkadaşlar..
Biliyorum aslinda yeri burası değil ama daha fazla kişiye ulasmak icin tercih ettim..
Annem tam 10 gun önce basur ameliyati oldu fakat 10 gun gecmesine ragmen ağrıları 1 gram bile azalmadı.
Iki kez doktoruna gittigimiz de yaran cok derin çekeceksin vs gibi seylee soyluyr biz zde serum taktirip geliyoruz. Yani yapabilecegimiz hic birsey yok. Suan bile agridan duramiyor tansiyonu da dusuyor :KK43:. Sicak su oturma banyolari, ilaclar, merhemler hepsini denedi...

Acaba aranizda bu sureci atlatan var mi? Nasıl geçer?

Şimdiden teşekkürler..

Bende yırtık ve hemorajik ameliyatı oldum 2.5 3 ay sürdü geçmesi hiç gecmiyecek gibi oluyor. İnşallah kısa sürede gecer

arkadaslar selamlar
bir yıla aşkın süredir çok ciddi hemoroid problemim vardı. devlet hastanesine gittiğimde dördüncü evrede oldugunu ve mutlaka ameliyat olmam gerektigi söylendi. bu beni daha da cok korkuttu ve kremlerle idare etmeye calıstım. kesinlikle ameliyatta olmak istemiyordum. arastırma yaparken ameliyatsız lazerle veya bogma gibi yöntemlere rastladım. Mediport Nişantaşı adında bir kliniğe denk geldim ve bayan genel cerrahi uzmanları oldugunu gördüm. bu benim icin önemliydi cünkü utandıgımdan dolayı erkek bir doktora gidemeyecektim. hem ücretsiz muayene olması hemde canım doktorum op dr serap akat ın kadın olmasından dolayı mediport nişantaşına gittim ve aynı gün bir yıldır çektigim hemoroid çilemden kurtulmus bir sekilde cıktım. doktorum serap akat hem infirared hemde boğma yöntemleri yaptıgını söyledi ve üzerinden üç ay geçti hiç bir sorunum yok. şiddetle tavsiye ederim herkese.

Iyi aksamlar arkadaşlar..
Biliyorum aslinda yeri burası değil ama daha fazla kişiye ulasmak icin tercih ettim..
Annem tam 10 gun önce basur ameliyati oldu fakat 10 gun gecmesine ragmen ağrıları 1 gram bile azalmadı.
Iki kez doktoruna gittigimiz de yaran cok derin çekeceksin vs gibi seylee soyluyr biz zde serum taktirip geliyoruz. Yani yapabilecegimiz hic birsey yok. Suan bile agridan duramiyor tansiyonu da dusuyor :KK43:. Sicak su oturma banyolari, ilaclar, merhemler hepsini denedi...

Acaba aranizda bu sureci atlatan var mi? Nasıl geçer?

Şimdiden teşekkürler..
Annen ameliyati işe yaradimi canim,benimde catlak varmis doktor ilac verdi gecmezse ameliyat dedi korkuyorum istemiyorum ameliyat

Annen ameliyati işe yaradimi canim,benimde catlak varmis doktor ilac verdi gecmezse ameliyat dedi korkuyorum istemiyorum ameliyat
Kusura bakmayın ya 1 yıl sonra gördüm mesajınız bildirim gelmemiş.
bu arada hala ameliyat oldunuz mu bilmiyorum ama ona da çatla demiştiler ve geçmemişti

X