Ameliyat sonrasi sari kirmizi akinti ne zaman gecer?

isimcik

Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2015
380
170
Dun ameliyat oldum doktorum tamponlari aldi kanamayi sordum. Tamponlar alindiktan sonra duru dedi. Ama sari kirmizi bir akinti var yani kanli o ne zaman durur? Ve ne yapmam gerekiyor? Akmasin diye yatiyorum bu sefer burnun tikaniyor :KK43:

Geçmiş olsun benim 5.günüm ve hala o akıntı var..bugün tamponlarım ve alçım alındı doktorum bi süre daha devam eder okyanus suyunu ihmal etme kurumasın burnunun içinde nefes alman zor olur dedi akanı da yumuşak bi peçeteyle bastırmadan sil dedi

Tesekkur ederim. Peki okyanus suyunu gunde kac kez kullaniyorsunuz? Benim doktorum galiba 2 kez dedi bana. Bide benimki oksimetazolin

Sterimar benimki ben şöyle yaptım hastanede akıntı için burun altına sargı bezi yapıştırıyolar aynısını bugüne kadar uyguladım günde 4 kez değişirip okyanus suyunu sıkıp merhem sürdüm ama yine de burnum hep tıkalıydı:110:

Canim o bezin adi ney? Ben doktoruma sordum eczaneden almak icin ama gerek yok artik kan akmaz dedi almadim ama sanirim daha iyi olur oyle

Sargı bezi dersen verirler daha rahat olur kesinlikle..kan benim hala geliyo az da olsa akıntı var yani doktor bundan sonra takmana gerek yok dedi ayy ne çektik bee:KK48:

Ayy evet canim ya hicte okadar kolay degilnmis. Birde sende narkozun etkisi kac gün sonra gecti? Ben dün ameliyat oldum ama hala basim dönüyor

Bünyeye göre değişiyo ama sen benden iyisin kesinlikle..benim perşembe ameliyatım vardı cuma perttim gözlerim falan kapanmıştı narkozun etkisi yeni geçiyo bende baş dönmeleri dün geçti ama ağzımın tadı hala yok ya

Gecmis olsun canim. Insallah bende yarina bisey kalmaz istanbula birkac günlügüne geldik. Alis veris yapnak ve gezmek istiyorum daha insallah hemen iyilesiriz. Senin dikisler nezaman alinacak? Benim ödüm kopuyor. Bugun tamponlarim alindi simdi dusununce bile tuylerim diken diken oluyor aman Allahim o neydi sanki burnumdan organ cekti gibi cok igrenc bir duygu. Dikislerdende cok korkuyorum cok acirmiki :KK43:

Benim ameliyat sonrası bez tamponlar vardı onlar cuma alındı biraz acıdı..silikon tamponlar bugün alındı onu hiç hissetmedim..dikişlerim de cuma günü alınıcak acırsa da 2 dakika ağlayıveririz ya napalım:KK48: yanında birileri varsa iyi de hissediyosan kendini alışveriş yap oh mis kafan da dağılır

Benim ameliyat sonrası bez tamponlar vardı onlar cuma alındı biraz acıdı..silikon tamponlar bugün alındı onu hiç hissetmedim..dikişlerim de cuma günü alınıcak acırsa da 2 dakika ağlayıveririz ya napalım:KK48: yanında birileri varsa iyi de hissediyosan kendini alışveriş yap oh mis kafan da dağılır
Aynen canim insallah acimaz ama yinede korkuyorum:oops:
Insallah yarina iyi olurum istanbulu gezip alisveris yapmak istiyorum

İnşallah canım son sıkıntılı yanı dikişler heralde sonra rahatlıyoruz içini ferah tut sonrasını düşün güzel olucak

Hmm fikirsizim walla bu konuda antibiyotik içiyosun dimi azaltıyo o benim şuan su gibi bişey geliyo azıcık da kan arada

Benim 5.günde bile geliyo herkeste aynı olmaz heralde inşallah en kısa sürede atlatırsın canım

Kızlar ben de cuma ameliyat oldum. 3 gün sonra tamponlarım alındı. Yarın da kuvvetle muhtemel alçı ve dikişler alınacak. Sadece sol burun deliğimden geliyor sümükle karışık hafif kan sanırım. O kısım daha hassas zaten. Zamanla geçer diye düşünüyorum. Yarın doktoruma belirticem zaten. Sizlere de yazarım

İsimcik dikişlerimi dün aldırdım öndeki dikişlerimi aldı doktor..içerdeki dikiş eriyen dikişmiş onları almıcaz dedi öndekiler hiç ama hiç acımadı..sen naptın atlatabildin mi

geçmiş olsun kızlar inşallah hemen iyileşirsiniz :) nerede ve hangi doktora ameliyat oldunuz ücreti nedir acaba yardımcı olurmusunuz

X