American gangster

Asortie

bun@luzumvar..
Pro Üye
1 Kasım 2007
9.336
604
35
filme arkadşlarm çok ısrar etti die gittm sıkılcğmı sanmıştm fakt çok memnun kaldm denzel washington ın oyunclğu süper izlemenizi tavsiye edrm ama birz fazla uzatlmış ciddn:kahve::1shok:

Yapım : 2007, ABD
Tür : Dram / Macera / Suç
Yönetmen : Ridley Scott
Senaryo : Steven Zaillian
Oyuncular : Denzel Washington, Russell Crowe, Cuba Gooding Jr., Josh Brolin, RZA , Norman Reedus, Ruby Dee, Lymari Nadal
Yapımcı : Ridley Scott
Görüntü Yönetmeni : Harris Savides
Müzik : Marc Streitenfeld
Dağıtım : UIP Filmcilik
Süre : 2 saat, 37 dk.
Gösterim Tarihi : 18 Ocak 2008
Özet ;New York’un önde gelen suç patronlarından birisinin şoförlüğünü yapan Frank Lucas’ın varlığından patronu ölene kadar hiç kimsenin haberi yoktur. Ancak patronunun aniden ölümü üzerine kendi imparatorluğunu kurmak ve Amerikan Rüyası’nın kendine özgü versiyonunu yaratmak için gereken açık kapıları keşfeder ve kolları sıvar. Frank Lucas, zekâsı ve katı çalışma ahlâkı sayesinde kısa sürede Harlem bölgesindeki uyuşturucu ticaretinin kontrolünü eline geçirir.

 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2145 gün geçti.

DeveKuxsxu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2007
349
0
UZUN BİR ARADAN SONRA GİDELİM SİNAMAYA GİTMEYE KARAR VERDİK...sengözlerimebaksanabGİTTİK AMA UMDUĞUMUZU BULAMADIK:çok üzgünüm:OYUNCULUKLAR İYİYDİ AMA SIKINTIDAN PATLADIK:roflol::tomato:
 

kurmis

Guru
Pro Üye
25 Şubat 2008
8.179
33
Cidden o kadar abartı yorumlar okuduktan sonra tam bir hayal kırıklığından ibaret bu film. Tamam oyunculuk iyi de. Bi kere aşırı uzun,gereksiz argolar,gereksiz ve cok fazla çıplak kadın sahneleri,yine uyuşturucu,yine uyuşturucu,sıkıcı bir konu.. Ben hiç sevmedim. Ki denzel w. filmlerine karşı daha izlemeden bir pozitif önkabüllenmem hep olmuştur. Ona rağmen sevmedim.